Dodaj do ulubionych

beznadzieja

IP: 80.54.171.* 04.01.07, 18:27
Pradopodobnie przestanę wchodzić na to forum. Widzę ,że rozpanoszyli się
osoby nieletnie-po prostu beznadziejne.To jest guwniarstwo.Ktoś się zwraca o
pomoc z poważnym tematem, a oni traktują to jak osiłki.Brak kultury i
wychowania, a najwięcej wiedzy brakuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: do analfabety "mie Re: beznadzieja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 18:29
      gów..... pisze się przez "o" z kropką, wolę jednak młodych ale wykształconych ,
      jak ty mówisz g.....niż ciebie - nieuka
      • Gość: p Re: beznadzieja IP: *.prenet.pl 04.01.07, 18:33
        oooo, yntelygent się odezwał, idź umyj ząbki, zaraz dobranocka
        • rakow_czestochowa Re: beznadzieja 04.01.07, 18:40
          Zgadzam sie z autorem watku. To forum dawno osiagnelo poziom dna i 10 metrow
          mulu. Wiekszosc odpowiedzi jest hamska ,prymitywna .Dzieciarnia nudzi sie
          zima ,moze wiosna i latem bedzie przyjemniej :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka