Gość: mieszkaniec
IP: 80.54.171.*
04.01.07, 18:27
Pradopodobnie przestanę wchodzić na to forum. Widzę ,że rozpanoszyli się
osoby nieletnie-po prostu beznadziejne.To jest guwniarstwo.Ktoś się zwraca o
pomoc z poważnym tematem, a oni traktują to jak osiłki.Brak kultury i
wychowania, a najwięcej wiedzy brakuje.