Dodaj do ulubionych

Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 15:02
Proszę pomóżcie mi się pozbyć cellulitu
Może wiecie gdzie sa jakieś dobre zabiegi albo znacie skuteczne kremy
dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 15:24
      Cudownych sposobów nie ma zalezy jak bardzo jest zaawansowany. Jesli masz
      bardzo duzo pieniązków w odpowiednich salonach robia jakies zabiegi. Przede
      wszystkim odpowiednia dieta i bardzo duzo ruchu , cwiczen same kremy nic nie
      dadza niestety bez cwiczen i odpoweidniego odzywiania . Słyszałam ze pomaga
      kawa ze wzgledu na jakies składniki które posiada. Tzn zapzrzasz 3 łyzeczki
      kawy sypanej oddzielasz od fusów a reszte mieszasz z zelem p[od prysznic i
      odpowiednia rękawica wmasowujesz ta mieszanke w miejsca dotkniete cellulitem .
      Podobno działa
    • Gość: a Re: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 14:09
      a znacie jakieś salony w których robią skuteczne zabiegi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka