Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 15:02 Proszę pomóżcie mi się pozbyć cellulitu Może wiecie gdzie sa jakieś dobre zabiegi albo znacie skuteczne kremy dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 15:24 Cudownych sposobów nie ma zalezy jak bardzo jest zaawansowany. Jesli masz bardzo duzo pieniązków w odpowiednich salonach robia jakies zabiegi. Przede wszystkim odpowiednia dieta i bardzo duzo ruchu , cwiczen same kremy nic nie dadza niestety bez cwiczen i odpoweidniego odzywiania . Słyszałam ze pomaga kawa ze wzgledu na jakies składniki które posiada. Tzn zapzrzasz 3 łyzeczki kawy sypanej oddzielasz od fusów a reszte mieszasz z zelem p[od prysznic i odpowiednia rękawica wmasowujesz ta mieszanke w miejsca dotkniete cellulitem . Podobno działa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 14:09 a znacie jakieś salony w których robią skuteczne zabiegi Odpowiedz Link Zgłoś