Dodaj do ulubionych

Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie??

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 11:51
Ja bardzo chętnie kupiłabym lofty w Częstochowie, wpisujcie się zobaczymy ilu
nas będzie?, może znajdzie się inwestor?, od czegoś musimy zacząć!
Obserwuj wątek
    • Gość: A Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 11:58
      Lubię te klimaty ale nie wiem czy bym chciał w czymś takim mieszkać.
      W Cz-wie prawie że nie ma takich miejsc, a jak już są ... to żulerskie
      okolice ..
    • Gość: bnm Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? IP: *.adsl.inetia.pl 10.04.07, 11:58
      a co to jest?
      • babeczkaa Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? 10.04.07, 12:06

        a gdzie widzicie miejsce na lofty w Czestochowie?
        moim zdnaiem nie ma... koło pkp jest kilka takich budynków ale to za mało niestety...no i sąsiedztwo kolei niewielu odpowiadałoby :)
      • babeczkaa loft 10.04.07, 12:07
        pl.wikipedia.org/wiki/Loft
    • Gość: art_deco Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 12:48
      A budynek po Elanexie przecież tam byłyby świetne lofty, o ile sie nie mylę
      zbudowane były w 1900 r.?. Lofty sa doskaonałe dla artystów i nie tylko,
      mieszkałam w takim lofty przez kilka lat w Kanadzie ale na pewno nie jest
      tomiejsce dla każdego. Lufty to miejsce doskonałe dla artystów którzy mogą
      połączyć pracownie z mieszkaniem, dla innych zawodów nie wiem czy to dobre
      miejsce?. Na pewno w Częstochowie coś takiego by się przydało!
      • Gość: Michu LOFTY - Chętnie IP: 80.48.204.* 10.04.07, 14:50
        Zawsze o nich marzyłem. Mieszkałem we włoszech - zakochałem się i chciałbym mieszkać w nich w Polsce. w częstochowie ELANEX,niestety już nie istniejąca Papiernia, Drukarnia przy waszyngtona - przeznaczona już niestety do rozbiórki, myślę że już istnieją w starym młynie przy ulicy krakowskiej - jednak nie miałem okazji tam zajrzeć.
        Chętnie bym zakupił jeżeli tylko by powstały w częstochowie.
        • Gość: anna Re: LOFTY - Chętnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 15:01
          ja bardo chętnie..ale pewnie cena zabójcza....

          i jeszcze Wełnopol....tam też mogłiby urządzić...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka