Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 11:51 Ja bardzo chętnie kupiłabym lofty w Częstochowie, wpisujcie się zobaczymy ilu nas będzie?, może znajdzie się inwestor?, od czegoś musimy zacząć! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: A Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 11:58 Lubię te klimaty ale nie wiem czy bym chciał w czymś takim mieszkać. W Cz-wie prawie że nie ma takich miejsc, a jak już są ... to żulerskie okolice .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bnm Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? IP: *.adsl.inetia.pl 10.04.07, 11:58 a co to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
babeczkaa Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? 10.04.07, 12:06 a gdzie widzicie miejsce na lofty w Czestochowie? moim zdnaiem nie ma... koło pkp jest kilka takich budynków ale to za mało niestety...no i sąsiedztwo kolei niewielu odpowiadałoby :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art_deco Re: Ilu jest chętnych na lofty w Częstochowie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 12:48 A budynek po Elanexie przecież tam byłyby świetne lofty, o ile sie nie mylę zbudowane były w 1900 r.?. Lofty sa doskaonałe dla artystów i nie tylko, mieszkałam w takim lofty przez kilka lat w Kanadzie ale na pewno nie jest tomiejsce dla każdego. Lufty to miejsce doskonałe dla artystów którzy mogą połączyć pracownie z mieszkaniem, dla innych zawodów nie wiem czy to dobre miejsce?. Na pewno w Częstochowie coś takiego by się przydało! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michu LOFTY - Chętnie IP: 80.48.204.* 10.04.07, 14:50 Zawsze o nich marzyłem. Mieszkałem we włoszech - zakochałem się i chciałbym mieszkać w nich w Polsce. w częstochowie ELANEX,niestety już nie istniejąca Papiernia, Drukarnia przy waszyngtona - przeznaczona już niestety do rozbiórki, myślę że już istnieją w starym młynie przy ulicy krakowskiej - jednak nie miałem okazji tam zajrzeć. Chętnie bym zakupił jeżeli tylko by powstały w częstochowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: LOFTY - Chętnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 15:01 ja bardo chętnie..ale pewnie cena zabójcza.... i jeszcze Wełnopol....tam też mogłiby urządzić... Odpowiedz Link Zgłoś