Gość: lodzika1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 15:22 czy uczelnia po skresleniu z listy studentow wysyla wiadomosc o wywaleniu z uczeli do WKU??? wiadomo ze chodzi o chlopów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :P Re: to studentow AJD IP: *.man.czest.pl 13.04.07, 15:34 no pewnie ze wysyła :)a dlaczego pytasz. . . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodzika1 Re: to studentow AJD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 15:43 no co cos dlugo wysyla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: to studentow AJD IP: *.man.czest.pl 13.04.07, 22:12 wezwanie dostaniesz dopiero wtedy jak bedzie okresowy pobór. . nie licz ze cie jednego w danym miesiacu zgarna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodzika1 Re: to studentow AJD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.07, 00:20 kumpli wezwali a mnie nei i to jest dziwne ale oni z polibudy sa :) a wojo mnei nie zgarnie bo mam zaswiadczenie z policealnego studium Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rumpsa Re: to studentow AJD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.07, 00:41 do tej pory to polibuda dluzej zwlekala z wyslaniem niz AJD i chyba dalej tak jest, z tym ze sa roznice na poszczegolnych wydzialach. Odpowiedz Link Zgłoś