Dodaj do ulubionych

to studentow AJD

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 15:22
czy uczelnia po skresleniu z listy studentow wysyla wiadomosc o wywaleniu z uczeli do WKU??? wiadomo ze chodzi o chlopów
Obserwuj wątek
    • Gość: :P Re: to studentow AJD IP: *.man.czest.pl 13.04.07, 15:34
      no pewnie ze wysyła :)a dlaczego pytasz. . .
      • Gość: lodzika1 Re: to studentow AJD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 15:43
        no co cos dlugo wysyla
        • Gość: ;) Re: to studentow AJD IP: *.man.czest.pl 13.04.07, 22:12
          wezwanie dostaniesz dopiero wtedy jak bedzie okresowy pobór. . nie licz ze cie
          jednego w danym miesiacu zgarna
          • Gość: lodzika1 Re: to studentow AJD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.07, 00:20
            kumpli wezwali a mnie nei i to jest dziwne ale oni z polibudy sa :) a wojo mnei nie zgarnie bo mam zaswiadczenie z policealnego studium
            • Gość: rumpsa Re: to studentow AJD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.07, 00:41
              do tej pory to polibuda dluzej zwlekala z wyslaniem niz AJD i chyba dalej tak
              jest, z tym ze sa roznice na poszczegolnych wydzialach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka