Gość: xxx
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.08.07, 08:44
I bardzo dobrze, że w końcu ktoś stanął w obronie niepełnosprawnych, również
tych z lekkim stopniem niepełnosprawności, można było stopniowo wprowadzać
opłaty - najpierw ulga 50% - wtedy miasto również jakieś pieniążki zarobi