18.08.07, 23:43
Padły patetyczne słowa : Forum jest otwarte na wszelkie myśli które
nie łamią regulaminu !!! Bardzo to szczytne ale w takim razie po co
podział na fora tematyczne??
Jak ktoś rozmyśla o bieliźnie, albo o tipsach to niech "uderzy" na
odpowiednie fora, zwłaszcza, że jego rozterki bardzo luźne związane
są z Częstochową.

Nie przekonuje mnie w związku z tym taka argumentacja - według mnie
jest lekko chybiona.

Ps. Miałem na te inwektywy nie odpowiadać, ale nie mogę się
powstrzymać! Nie chodzi o cenzurę, ale o to aby forum miasta
Częstochowa, tego miasta dotyczyło !!!
Obserwuj wątek
    • anakastyczny Re: acha 18.08.07, 23:46
      moja odpowiedz winna znaleść się w wątku : Do moderatorów - poziom
      forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka