IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.09, 19:24
Zapraszam na mecz koszykówki rocznika 95`. Rywalami będzie Legion Legionowo.
Mecz odbędzie na hali w gimnazjum nr 1 (przy Orylskiej) w czwartek (10
grudzień) o godz. 16. Serdecznie zapraszamy!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka