Gość: Quo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.09, 19:24 Zapraszam na mecz koszykówki rocznika 95`. Rywalami będzie Legion Legionowo. Mecz odbędzie na hali w gimnazjum nr 1 (przy Orylskiej) w czwartek (10 grudzień) o godz. 16. Serdecznie zapraszamy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj