Dodaj do ulubionych

pytanie o prace

IP: *.cnow.pl 27.01.12, 15:53
moze ktos pracuje na umowe zlecenie jako kasjer -sprzedawca jestem bardzo ciekawa jak to wyglada z bliska bo przegldajac oferty pracy z naszego urzedu pracy natknełam sie na taka oferte ze firma poszukuje wlasnie 10 osob do pracy a ja szukam pracy i byłabym wdzieczna za kazda powazna odpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: pytanie o prace IP: *.play-internet.pl 27.01.12, 16:02
      www.prawopracy.org/content/view/133/16/ Miłej lektury
      • Gość: emilia Re: pytanie o prace IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.12, 20:08
        Prawdopodobnie chodzi o pracę w carrefour, tyle ze pracujesz jako pracownik Interkadry. Siedzisz na kasie i kasujesz towary, nie rozkładasz nic na sklepie, nie jestes potrzebny przy dostawach towaru. Pracujesz w wybrane przez kierowniczkę sklepu i przez Ciebie dni i godziny, pieniądze ( bardzo małe, niecałe 6zl/h brutto) dostajesz na konto 2 razy w miesiącu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka