Gość: Alina
IP: *.cnow.pl
27.01.12, 15:53
moze ktos pracuje na umowe zlecenie jako kasjer -sprzedawca jestem bardzo ciekawa jak to wyglada z bliska bo przegldajac oferty pracy z naszego urzedu pracy natknełam sie na taka oferte ze firma poszukuje wlasnie 10 osob do pracy a ja szukam pracy i byłabym wdzieczna za kazda powazna odpowiedz