Gość: ju IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:02 nudzi mi sie strasznie mocno .... pogadac mam chec Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: go0sc Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:25 o czym chcesz pogadać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.12, 21:31 chyba już sobie znalazł/znalazła zajęcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:34 wszytsko jedno - aby nude zabic ..... spac isc to za wczesnie ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha? Re: pomocy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.12, 21:37 Jak się nudzisz to się rozbierz i pilnuj ubrania!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:39 bardzo smieszne - hahahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go0sc Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:40 ile masz lat? bo nie wiem o czym można popgadać tzn wolno i jesteś K czy M Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ya Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.12, 21:51 może i 23 (choć szczerze wątpię) ale idę o zakład że jednak M Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:56 jak watpisz to trudno .... napewno k i napewno 23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 22:15 nikt nie chce popisac ... dobra ululam sie spac ..... papaa - dpbranoc !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Personatus Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.12, 10:53 Nikt nie zaspokoił twojej chęci rozrywki, szkoda że nie przeczytałem tego wątku wcześniej. Fajne uczucie nieprawdaż? Czegokolwiek by człowiek nie napisał to i tak znajdzie się cała masa taboretów która zacznie tak samo jak ty z nudów wylewać na ciebie swoje brudy. Chcesz porozmawiać ? Nie widzę problemów :) Temat na dziś to: Czy w życiu czujecie się spełnieni? Odpowiedz Link Zgłoś
qklik Re: pomocy 10.02.12, 12:27 Tak, czuję sie spełniony. I piszę to bardzo poważnie. Nie wiem nawet jak to uzasadnić, porostu tak jest i dobrze mi z tym. :):):) Odpowiedz Link Zgłoś