IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:02
nudzi mi sie strasznie mocno .... pogadac mam chec
Obserwuj wątek
    • Gość: go0sc Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:25
      o czym chcesz pogadać?
      • Gość: Nie Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.12, 21:31
        chyba już sobie znalazł/znalazła zajęcie.
        • Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:34
          wszytsko jedno - aby nude zabic ..... spac isc to za wczesnie .....
    • Gość: ha? Re: pomocy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.12, 21:37
      Jak się nudzisz to się rozbierz i pilnuj ubrania!!!
      • Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:39
        bardzo smieszne - hahahah
        • Gość: go0sc Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:40
          ile masz lat? bo nie wiem o czym można popgadać tzn wolno i jesteś K czy M
          • Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:43
            k 23 ;))
            • Gość: ya Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.12, 21:51
              może i 23 (choć szczerze wątpię) ale idę o zakład że jednak M
              • Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 21:56
                jak watpisz to trudno .... napewno k i napewno 23
                • Gość: ju Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.12, 22:15
                  nikt nie chce popisac ... dobra ululam sie spac ..... papaa - dpbranoc !!!!

                  • Gość: Personatus Re: pomocy IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.12, 10:53
                    Nikt nie zaspokoił twojej chęci rozrywki, szkoda że nie przeczytałem tego wątku wcześniej.
                    Fajne uczucie nieprawdaż? Czegokolwiek by człowiek nie napisał to i tak znajdzie się cała masa taboretów która zacznie tak samo jak ty z nudów wylewać na ciebie swoje brudy.

                    Chcesz porozmawiać ? Nie widzę problemów :)

                    Temat na dziś to: Czy w życiu czujecie się spełnieni?
                    • qklik Re: pomocy 10.02.12, 12:27
                      Tak, czuję sie spełniony. I piszę to bardzo poważnie. Nie wiem nawet jak to uzasadnić, porostu tak jest i dobrze mi z tym. :):):)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka