Dodaj do ulubionych

ciepło z PEC

IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.12, 10:39

Chciałbym zapytać, czy może ktoś z forumowiczów posiadających dom jednorodzinny ogrzewa go ciepłem z PEC-u. Prosiłbym o opinie o użytkowaniu - plusach, minusach, kosztach.
Obserwuj wątek
    • Gość: 1954a4 Re: ciepło z PEC IP: 213.199.253.* 21.06.12, 19:40
      Jest trochę taniej od gazu, a w niektórych przypadkach tak samo,ale za to bez żadnych przeglądów jak przy gazie i bezpieczniej
      • Gość: ciepło Re: ciepło z PEC IP: 80.50.127.* 21.06.12, 22:05
        dzisiej rozwieżli nową podwyżke,prezes mojej spóldzielni klął jak szewc w poniedziałek.poprzednia podwyżka była od stycznia br.gratulacje dla firmy i właściela.podobno wczoraj było walne zgromadzenie pec

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka