Dodaj do ulubionych

Chromavis praca

IP: *.31.47.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.08.13, 20:00
pytanie do osób tam pracujących. Jak przedstawiają się zmiany, płace, mozliwość zatrudnienia, czy są aktualnie przyjęcia? Dziękuję za informacje
Obserwuj wątek
    • Gość: pomocnik Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 22:47
      praca na 3 zmiany, umowa zlecenie, niedziele chyba wolne na 100% soboty to różnie, zarobki chyba 6-7 zł za h
      • Gość: abc Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 31.08.13, 21:40
        Czy są aktualnie przyjęcia?
        • elldekor Re: Chromavis praca 31.08.13, 23:03
          Co rozumiesz przez przyjęcia? zawsze jak ktos sie zwolni, albo kogoś zwolnią to są miejsca, a jeśli ci chodzi o jakieś masowe przyjęcia, to nie słyszałem żeby budowali jakieś nowe hale.
          • Gość: aaa Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.14, 23:06
            jak z pracą w tej formie, słyszałem że trzeba w pampersie siedzieć, bo do łazienki nie można. Zastanawiam się nad pracą tam może ktoś coś podpowiedzieć?
            • Gość: koza Re: Chromavis praca IP: *.opera-mini.net 07.01.14, 23:20
              fabryka, praca na acord, gó...ane pieniądze ot tyle na temat
              • Gość: ja Re: Chromavis praca IP: *.centertel.pl 08.01.14, 21:12
                Jaki akord?! Nieprawda! Wprowadzasz w błąd albo nie znasz znaczenia tego słowa. Tyle.

                Praca na produkcji faktycznie głównie na 3 zmiany, soboty, niedziele i święta wolne. Umowa o pracę tymczasową. Ale niektórzy mają umowy o pracę.

                Chyba nie jest tak źle, żeby w pampersie siedzieć :)


    • Gość: ? Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 23:27
      A gdzieś siedzą w pampersach, bo słyszałem od kilku osób, ze w niektórych sklepach siedzą w pampersach? Czy to jest prawda?
      • Gość: Zb Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.14, 00:06
        W Chromavisie nikt w pampersie nie siedzi. Bzdury ktoś wypisuje. Miejsce pracy całkiem, całkiem.Z
        • Gość: xyz Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 10.01.14, 19:29
          Praca na 3 zmiany do tego 4 brygadówka czyli 7 dni w tygodniu , wolne moze trafic sie w sobote, niedziele lub jak to tam jest zazwyczaj w tygodniu. Ogólnie atmosfera ok.
          • Gość: bezrobotna Re: Chromavis praca IP: *.tktelekom.pl 10.01.14, 19:50
            A czy sa moze przyjecia do pracy.
            • Gość: guma Re: Chromavis praca IP: *.opera-mini.net 10.01.14, 20:45
              przyjmują wszystkich żadnych większych wymagań ani szkół nie trzeba
              • Gość: x Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.14, 12:51
                czy to prawda, że do tej pracy na produkcji wymagana jest książeczka sanepidu ?
                • Gość: odp... Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 17.01.14, 16:09
                  tak potrzebna jest
                  • Gość: roman Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.14, 20:10
                    w sumie ludzie są dość zadowoleni. skąd te plotki o siedzeniu w pampersach? moja kobieta tam pracowała i niczego takiego nie było
                    • Gość: m Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.14, 15:14
                      Jak wygląda praca na produkcji, czym dokładnie taki pracownik się zajmuje ???
                      • Gość: Ola Re: Chromavis praca IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.14, 08:12
                        Przyjmują teraz ? Ma ktoś jakieś namiary, gdzie można składać CV.
    • Gość: gość portalu Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.14, 18:09
      O CZYM TU PISZECIE WŁASNIE DZIŚ
      130 OSÓB DOWIEDZIAŁO SIĘ O ZWOLNIENIU Z PRACY
      • Gość: bzdura Re: Chromavis praca IP: *.tktelekom.pl 31.01.14, 11:05
        Nic takiego nie miało miejsca.
        • Gość: xxx Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 31.01.14, 12:09
          Czesci pracownikom zatrudnionym przez MANPOWER nie przedłuzono umowy, ale nie 130.
          • Gość: xxx Re: Chromavis praca IP: *.matcom.com.pl 31.01.14, 21:14
            może nie 130, ale 80- z dnia na dzień
    • Gość: Aga Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 08:54
      I jak to jest?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka