Gość: zainteresowana IP: *.31.47.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.08.13, 20:00 pytanie do osób tam pracujących. Jak przedstawiają się zmiany, płace, mozliwość zatrudnienia, czy są aktualnie przyjęcia? Dziękuję za informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pomocnik Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 22:47 praca na 3 zmiany, umowa zlecenie, niedziele chyba wolne na 100% soboty to różnie, zarobki chyba 6-7 zł za h Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 31.08.13, 21:40 Czy są aktualnie przyjęcia? Odpowiedz Link Zgłoś
elldekor Re: Chromavis praca 31.08.13, 23:03 Co rozumiesz przez przyjęcia? zawsze jak ktos sie zwolni, albo kogoś zwolnią to są miejsca, a jeśli ci chodzi o jakieś masowe przyjęcia, to nie słyszałem żeby budowali jakieś nowe hale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.14, 23:06 jak z pracą w tej formie, słyszałem że trzeba w pampersie siedzieć, bo do łazienki nie można. Zastanawiam się nad pracą tam może ktoś coś podpowiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koza Re: Chromavis praca IP: *.opera-mini.net 07.01.14, 23:20 fabryka, praca na acord, gó...ane pieniądze ot tyle na temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Chromavis praca IP: *.centertel.pl 08.01.14, 21:12 Jaki akord?! Nieprawda! Wprowadzasz w błąd albo nie znasz znaczenia tego słowa. Tyle. Praca na produkcji faktycznie głównie na 3 zmiany, soboty, niedziele i święta wolne. Umowa o pracę tymczasową. Ale niektórzy mają umowy o pracę. Chyba nie jest tak źle, żeby w pampersie siedzieć :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 23:27 A gdzieś siedzą w pampersach, bo słyszałem od kilku osób, ze w niektórych sklepach siedzą w pampersach? Czy to jest prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zb Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.14, 00:06 W Chromavisie nikt w pampersie nie siedzi. Bzdury ktoś wypisuje. Miejsce pracy całkiem, całkiem.Z Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 10.01.14, 19:29 Praca na 3 zmiany do tego 4 brygadówka czyli 7 dni w tygodniu , wolne moze trafic sie w sobote, niedziele lub jak to tam jest zazwyczaj w tygodniu. Ogólnie atmosfera ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotna Re: Chromavis praca IP: *.tktelekom.pl 10.01.14, 19:50 A czy sa moze przyjecia do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guma Re: Chromavis praca IP: *.opera-mini.net 10.01.14, 20:45 przyjmują wszystkich żadnych większych wymagań ani szkół nie trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.14, 12:51 czy to prawda, że do tej pracy na produkcji wymagana jest książeczka sanepidu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odp... Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 17.01.14, 16:09 tak potrzebna jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.14, 20:10 w sumie ludzie są dość zadowoleni. skąd te plotki o siedzeniu w pampersach? moja kobieta tam pracowała i niczego takiego nie było Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.14, 15:14 Jak wygląda praca na produkcji, czym dokładnie taki pracownik się zajmuje ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Chromavis praca IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.14, 08:12 Przyjmują teraz ? Ma ktoś jakieś namiary, gdzie można składać CV. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Chromavis praca IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.14, 18:09 O CZYM TU PISZECIE WŁASNIE DZIŚ 130 OSÓB DOWIEDZIAŁO SIĘ O ZWOLNIENIU Z PRACY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzdura Re: Chromavis praca IP: *.tktelekom.pl 31.01.14, 11:05 Nic takiego nie miało miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Chromavis praca IP: *.cnow.pl 31.01.14, 12:09 Czesci pracownikom zatrudnionym przez MANPOWER nie przedłuzono umowy, ale nie 130. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Chromavis praca IP: *.matcom.com.pl 31.01.14, 21:14 może nie 130, ale 80- z dnia na dzień Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Chromavis praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 08:54 I jak to jest? Odpowiedz Link Zgłoś