Gość: LEGIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 20:55 tu wsadzajcie te swoje smieszne piosenki a nie zasmiecacie temat o Legii i chcecie zrobic kbicom tego klubu na zlosc!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj