IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 20:55
tu wsadzajcie te swoje smieszne piosenki a nie zasmiecacie temat o Legii i
chcecie zrobic kbicom tego klubu na zlosc!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka