magik1985
03.12.06, 14:42
JA dziękuję za wspaniałą grę Polskich siatkarzy podczas Mistrzostw Świata w
Japonii.
Dziękuję za srebrny medal- wszak dla Arka kolor nie byłby najważniejszy.
Liczy się sama gra i serce do walki.
Dzięki chłopaki obyście dostarczali Nam więcej takich chwil.