IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 16:04
Mam pytanie. Jak Wam (interesantom Urzędu Gminy Ciechanów) się
chodzi chodnikiem na ul Fabrycznej? Czy ktoś tam już skręcił nogę w
kostce i już można się zająć jego remontem?
Obserwuj wątek
    • Gość: ciechanowianka Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 19:44
      a jak się chodzi po wybojach na skrzyżowaniu 11 Listopada i 11 Pułku
      Ułanów leg. - kierunek Płońska. same wyrwy i nierówności.
      a na dodatek na rogu prywatna, zaniedbana, latem sierdząca posesja.
      i nikomu to nie przeszkadza.
    • Gość: ja25 Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 21:28
      Wystarczy przejść się Warszawską ....pięknym deptakiem ...dziur ;-)
    • Gość: m Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 00:42
      Spokojnie, nasz Prezydent Od Dróg i Chodników już nad tym pracuje ;)
      • Gość: YYYYYY [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 08:31
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: ja Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 08:44
          Czy jesteś takim prostakiem, czy tylko zjadliwym malkontentem -nie
          pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka