Gość: interesant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 16:04 Mam pytanie. Jak Wam (interesantom Urzędu Gminy Ciechanów) się chodzi chodnikiem na ul Fabrycznej? Czy ktoś tam już skręcił nogę w kostce i już można się zająć jego remontem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ciechanowianka Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 19:44 a jak się chodzi po wybojach na skrzyżowaniu 11 Listopada i 11 Pułku Ułanów leg. - kierunek Płońska. same wyrwy i nierówności. a na dodatek na rogu prywatna, zaniedbana, latem sierdząca posesja. i nikomu to nie przeszkadza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja25 Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 21:28 Wystarczy przejść się Warszawską ....pięknym deptakiem ...dziur ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 00:42 Spokojnie, nasz Prezydent Od Dróg i Chodników już nad tym pracuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YYYYYY [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 08:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: chodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 08:44 Czy jesteś takim prostakiem, czy tylko zjadliwym malkontentem -nie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś