Gość: gość
IP: 79.191.146.*
05.02.09, 20:12
Witam jestem zainteresowany tą ofertą dostępu do intermetu.
Czy ktoś może korzysta?
Interesuje mnie jakość połącznia, podobno ma być lepiej niż z sieci
GSM.
Lokalizacja moja poza zasięgiem UMTS.
Za wszelkie info z góry dzięki.