Dodaj do ulubionych

Odpust Parafialny 27 maja

21.05.07, 09:16
W imieniu Księdza Proboszcza parafii w Starej Iwicznej zapraszam wszystkich
mieszkańców na Odpust Parafialny w dniu 27 maja.Tego dnia po uroczystej Sumie
Odpustowej/godz.13/ rozpocznie się 10 doroczny festyn parafialny.Tych ,którzy
byli na poprzednich festynach nie trzeba chyba namawiać ale tych którzy nigdy
jeszcze nie byli gorąco zachęcam.Moc różnych atrakcji:występy
artystyczne,gry,konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych,loteria
fantowa,parafialne jadło/gril,frytki,grochówka ,popcorn,wata
cukrowa,ciasta,napoje/,miasteczko policyjne i strażackie i wiele innych
atrakcji.Szczegóły na plakatach.Jeszcze raz serdecznie zapraszam.Sołtys Mysiadła
Obserwuj wątek
    • kania_marcin Odpust Parafialny 27 maja - plakat 21.05.07, 14:43
      Pełna treść zaproszenia dostępna jest na

www.marcinkania.pl/
      Gorąco zapraszam

Radny Gminy Lesznowola
      Marcin KANIA
      www.marcinkania.pl/
      • mysiadlowiak Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 21.05.07, 16:19
        Chciałbym zwrócić się do wszystkich mieszkańców Mysiadła: Ludzie, czy nie
        widzicie dobrej woli Naszego Radnego Pana Marcina Kani?

Przecież trzeba być totalnym ignorantem, aby nie zauważyć 93 (tak!) interpelacji
        jakie wystosował do różnorakich instytucji w sprwach tak ważnych dla
        bezpieczeństwa czy estetyki Mysiadła jak malowanie przejść dla pieszych,
        przepompownia przy Kwiatowej, latarnia na placu zabaw czy utworzenie adresów
        e-mail dla radnych.

Wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z dorobkiem Naszego Radnego
        zapraszam na Jego stronę:
        www.marcinkania.pl
        Mieszkaniec Mysiadła
        • badam1 Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 21.05.07, 16:39
          "Naszego Radnego Pana Marcina Kani" ja bym całość dał dużymi literami, bo "Nasz
          Radny Pan Marcin Kania" może się czuć urażony.

Poza tym nie wiem czy nie przesadzasz. Poprzedni post był niezły, ale tego ktoś
          może wziąć na poważnie.

;)
          • kania_marcin Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 21.05.07, 17:17
            Dziękuję za miłe słowa i proszę abyśmy tak jak prosił admin trzymali się zasad
            forum, dziękuję i pozdrawiam

Radny Gminy Lesznowola
            Marcin KANIA
            www.marcinkania.pl/
      • news4us Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 23.05.07, 13:05
        Radny Pan Kania to sie nawet pod odpustem musi dopisac...
        A ja myslalem ze to parafia organizuje ;-)
        • owrank Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 23.05.07, 14:20
          troche wszyscy przesadzamy bo z jednej strony komentarz dowcipny z drugiej
          strony ja go odbieram jako szyderczy :( akurat nie widziałem, żeby proboszcz
          wysyłał wiele postów na nasze forum także nie postrzegam negatywnie faktu, że
          taką informację w jego imieniu podaje ktoś inny, a że jest to Pan Marcin, do
          którego różne osoby mają różny stosunek nie musimy od razu uruchamiać lawiny
          postów z komentarzami co i kto o Panu Marcinie myśli.
          Pozdrawiam
          Andrzej Kaczmarek
          • badam1 Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 23.05.07, 16:06
            to już nie wolno zamieszczać szyderczych komentarzy? a gdzie wolność słowa?

a znowu podchodząc tak serio to wywalmy post pana Marcina Kani, bo to spam,
            sołtys już ogłoszenie zamieścił, po co mam czytać drugi raz to samo

pan Marcin Kania jest "naszym radnym" więc dlaczego mamy o nim nie dyskutować?
            wszak jest osobą publiczną

boję się, że takie działania (usuwanie postów) mogą zamienić to forum do
            takiego, jakie swego czasu było reklamowane jako "wolne"

• owrank Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 23.05.07, 16:36
              wolność słowa wymaga pewnej odpowiedzialności czyli:
              - jeżeli post jest ostro polemiczny ALE podpisany imieniem i nazwiskiem lub
              jest to user, z którego jasno wynika kto go wysyła (np.kania_marcin) nie usuwam
              go
              - internet ma łatwość mnożenia jaźni, dlatego wszelkie wypowiedzi userów
              marcin_kania2, owrank4 czy ordyl007 będą również usuwane
              - spam dotąd nie był usuwany i póki co nie będzie

BTW: usunąłem przez ostatnie 3 miesiące jakieś 7 postów, maks 10 - to chyba
              niedużo, prawda ?
              • kania_marcin Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 23.05.07, 17:35
                Popieram admina, porządek i spokój musi być, tak trzymaj. Zero skrupułów i
                tłumaczenia się DELETE.

Pozdrawiam, miłego wieczoru

Radny Gminy Lesznowola,
                Marcin KANIA
                www.marcinkania.pl/
              • badam1 Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 24.05.07, 09:01

> wolność słowa wymaga pewnej odpowiedzialności czyli:
                Panie Maksiu, Pan abstrahuje od układu odniesienia....

> - jeżeli post jest ostro polemiczny ALE podpisany imieniem i nazwiskiem lub
                > jest to user, z którego jasno wynika kto go wysyła (np.kania_marcin) nie usuwam
                >
                post, który usunąłeś nie był ostro polemiczny

inna sprawa, że jakoś oszczerczych i bezczelnych postów przeciwników pani sołtys
                nie usuwasz; to nie jest zarzut, chcę tylko pokazać, że jak każdy człowiek nie
                jesteś obiektywny i usuwanie postów to nie jest dobry pomysł, bo rodzi
                podejrzenie stronniczości
                • owrank Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 24.05.07, 12:00
                  > > - jeżeli post jest ostro polemiczny ALE podpisany imieniem i nazwiskiem l
                  > > jest to user, z którego jasno wynika kto go wysyła (np.kania_marcin) nie
                  > usuwam
                  > post, który usunąłeś nie był ostro polemiczny

ale mógł być odebrany jako obraźliwy i jednocześnie nie był podpisany

> inna sprawa, że jakoś oszczerczych i bezczelnych postów przeciwników pani
                  sołty

to proszę je zgłaszać - ja nie siędzę przed kompem i nie poluję "co by tu
                  usunąć"... jeżeli jest zgłoszenie to jest reakcja

> nie usuwasz; to nie jest zarzut, chcę tylko pokazać, że jak każdy człowiek nie
                  > jesteś obiektywny i usuwanie postów to nie jest dobry pomysł, bo rodzi
                  > podejrzenie stronniczości
                  a puszki człowieku nie boisz się otworzyć ??? bo tam też odkryjesz podejrzenie
                  stronniczości ??? rolą forum nie jest naigrywanie się z ludzi tylko wymiana
                  informacji a niestety jest spora część userów, która tylko szuka możliwości,
                  żeby komuś "dogadać", dokopać, obrazić...
                  • badam1 Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 24.05.07, 12:16
                    > a puszki człowieku nie boisz się otworzyć ??? bo tam też odkryjesz podejrzenie
                    > stronniczości ??? rolą forum nie jest naigrywanie się z ludzi tylko wymiana
                    > informacji a niestety jest spora część userów, która tylko szuka możliwości,
                    > żeby komuś "dogadać", dokopać, obrazić...

chyba trochę kulejesz a argumentacją
                    poza tym poczułem się urażony proszę o usunięcie tego postu z forum
                    chociaż z drugiej strony, jak to ma być takie forum, to w zasadzie mi to wisi
                    • owrank Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 24.05.07, 13:08
                      a pokażesz mi gdzie np. nazwałem Ciebie po imieniu i nazwisku ? i to jest
                      właśnie różnica, że kiedy zaczynamy wypisywać negatywne opinie (być może
                      uzasadnione byc może nie) o ludziach z imienia i nazwiska, na dodatek osoby
                      publicznie znane to wtedy sprawa jest nieco poważniejsza i ma inny wymiar...

a forum jest "takie" dużo bardziej dzięki anonimowym postom, w których piszący
                      obsmarowują wszystko i wszystkich czego np. ja nigdy nie robie i chciałbym to
                      wyeliminować...
                      • news4us Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 24.05.07, 18:50
                        Moj post BYL ironiczny i zlosliwy bo taki mial byc.
                        Prozne sa moje nadzieje, ze jako taki wlasnie zostanie odczytany i zorzumiany
                        przez Pana Kanie Radnego. Moze to go oswieci: www.kania.com.pl/
                        Pawda jest bowiem, ze Pan Kania Radny nie umie pisac "od siebie".
                        Jego wypowiedzi to albo czyjes cytaty, albo peany na wlasna czesc poprzez
                        user_klona, albo ordynarny SPAM.
                        I chodzilo mi o nazwanie tego faktu po imieniu.
                        Pozdrawiam myslacych samodzielnie.
                      • listewka Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 25.05.07, 07:57
                        kiedy zaczynamy wypisywać negatywne opinie (być może
                        > uzasadnione byc może nie) o ludziach z imienia i nazwiska, na dodatek osoby
                        > publicznie znane to wtedy sprawa jest nieco poważniejsza i ma inny wymiar

no to gdzie byles w zaszlym roku, kiedy NASZ ULUBIENIEC wypisywal negatywne
                        opinie, straszyl i grozil ludziom "z imienia i nazwiska" /a takze podajac ich
                        adres domowy /?

no to czemu nie zwrocisz kani uwagi, kiedy w obrzydliwy sposob wypowiada sie o
                        Pani soltys, o Radzie Soleckiej i wszystkich innych jego zdaniem "wielkich
                        przegranych"? czy wolno mu, choc jest osoba publiczna?

nie mam ochoty podpisywac sie pod postami, bo nie mam ochoty miec na karku
                        kolesiow radnego. kazdy, kto reprezentuje odmienne poglady i odwazy sie je
                        ujawnic jest niestety narazony na szykany.

to forum jest "takie", bo ton nadaje mu NRPMK. ulewa mi sie, kiedy opluwa i
                        obsmarowuje innych / np. wyzywa od bocianow / mieszkancow. w jakim celu to
                        robi? nie rozumiem...

pozdrawiam "wszystkich innych" mieszkancow Mysiadla.

listewka
                        • owrank Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 25.05.07, 08:50
                          > no to gdzie byles w zaszlym roku,
                          przykro mi rozczarować ale moderuje to forum podajże od lutego kiedy przejąłem
                          od koleżanki, która chwilowo wyjechała z Mysiadła

> no to czemu nie zwrocisz kani uwagi, kiedy w obrzydliwy sposob wypowiada sie
                          nikt mi tego nie zgłasza a ja nie śledzę wszystkich postów - proszę zgłaszać i
                          nie bedzie problemu

> nie mam ochoty podpisywac sie pod postami, bo nie mam ochoty miec na karku
                          > kolesiow radnego
                          tyle, że wtedy poruszamy się w zamkniętym kole bo anonimowo można napisać
                          prawdę ale niestety też bez żadnych konsekwencji można napisać każdą bzdurę...
              • badam1 Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 24.05.07, 09:10
                jeszcze jedno,
                to że podpiszę się jako Eustachy Pindowicz nie znaczy, że nim jestem, będę pisał
                wtedy bzdury, a postu mi nie będziesz mógł usunąć

a co do ilości usuniętych postów, z mojego punktu widzenia uważam, że to o max
                10 za dużo
                • aniol_bozy Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 24.05.07, 15:17
                  Luz...

Forum, forum... Fantastyczne forum, na którym można nieustannie czytać o
                  niezwykłej wprost aktywności Naszego Radnego. Możemy czytać o Jego cudownej
                  aktywności i zaradności.

Piękne forum, w którym 'NAPRAWDE-NIE-WIEM-KTO' nieustannie reklamuje stronę
                  www.marcinkania.pl
                  Stronę kandydata Socjaldemokracji Polskiej, która głosi wszem codzienne gwałty
                  na wolności słowa, której Tenże Kandydat jeździ sobie swobodnie pod 'klasykach z
                  PiSu', a sam nie potrafi odróżnić krytyki od ironii. Chyba, że Nasz Radny jest
                  tak łasy na głosy zachwytu, że nie zauważa różnicy między chamską bezpodstawną
                  krytyką a ironią pamfletu. Pan Radny z jednej strony partii odżegnującej się od
                  chrześcijaństwa i popierającej rozdział Kościoła od Państwa, który jednocześnie
                  chwali się swoją obecnością na Mszy Papieskiej i reklamuje Odpust Parafialny.

Na winnych spadnie Boży Gniew.
                  • pablo_mys Re: Odpust Parafialny 27 maja - plakat 25.05.07, 12:25
                    kania i kania,
                    przejrzalem jego wykaz dokonań - cudo! Przechodziłem wczoraj przez osiedle
                    gdzie NRMK zamieszkuje i prowadzi dzialność polityczną - też cudo - latarnie,
                    chodniki, parkingi, uliczki i oświetlenie przy figurce. Troche dalej juz NRMK
                    nie siega. Obawiam sie , że jak na radnego z ambicjami (niespoełnionymi) na
                    posła to ma zbyt mały zasięg. Przy wyjeździe z ogrodowej lustra nie ma,
                    chodnika i placu zabaw nie ma przy Polnej, a pewnie by sie przydały. Ale to
                    chyba za daleko i nie bezpośrednio pod oknem NRMK. Pewnie powie, że nikt mu
                    takich potzreb nie zgłaszał. Może nie, ale Mysiadło nie kończy sie ul. Okrąg.
                    Skoro jest lustro przy Mleczarskiej to nie trudno chyba zgadnąć gdzie jeszcze
                    go brakuje. Ale widać wszystkie jego klony też przebywaja tylko w okolicy stawu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka