Gość: Mimoza IP: *.xdsl.centertel.pl 26.02.09, 12:22 Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprzedaż samochodów na naszej giełdzie? Czy to dobry czas na sprzedanie auta, czy raczej jest ciężko? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj