05.01.03, 23:02
Już za tydzień.
Co się będzie działo w naszym mieście?
Obserwuj wątek
    • asik24 Re: WOŚP 06.01.03, 13:24
      Słyszałam, że sprzedają czołg....
      • francuz_el Re: WOŚP 06.01.03, 16:07
        Nie sprzedaja czolgu, tylko przybija na nim tabliczke na rok,ze ktos go
        wylicytowal...bedzie stal jak stoi na Zaciszu :)
    • asik24 Re: WOŚP 06.01.03, 17:20
      A już muślałam... A może go w końcu "umyją" na licytację ??
      • francuz_el Re: WOŚP 06.01.03, 22:21
        Przemaluja...to na pewno :)
        • francuz_el Re: WOŚP 07.01.03, 17:52
          Elblaski Sztab ma nawet stronke :)
          www.wosp.elblag.org/
          • michal_el Re: WOŚP 07.01.03, 18:48
            francuz_el napisał:

            > Elblaski Sztab ma nawet stronke :)
            > <a href="http://www.wosp.elblag.org/"target="_blank">www.wosp.elblag.org/</a>

            W tamtym roku też miał.
      • michal_el Re: WOŚP 07.01.03, 18:49
        asik24 napisała:

        > A już muślałam... A może go w końcu "umyją" na licytację ??


        Lepeij żeby pomalowali.
        • francuz_el Re: WOŚP 07.01.03, 19:21
          I tak zrobia :)
          • michal_el Re: WOŚP 09.01.03, 21:33
            Ciekawe za jaką sumkę go sprzedadzą?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka