michal_el 05.01.03, 23:02 Już za tydzień. Co się będzie działo w naszym mieście? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
francuz_el Re: WOŚP 06.01.03, 16:07 Nie sprzedaja czolgu, tylko przybija na nim tabliczke na rok,ze ktos go wylicytowal...bedzie stal jak stoi na Zaciszu :) Odpowiedz Link Zgłoś
asik24 Re: WOŚP 06.01.03, 17:20 A już muślałam... A może go w końcu "umyją" na licytację ?? Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: WOŚP 07.01.03, 17:52 Elblaski Sztab ma nawet stronke :) www.wosp.elblag.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el Re: WOŚP 07.01.03, 18:48 francuz_el napisał: > Elblaski Sztab ma nawet stronke :) > <a href="http://www.wosp.elblag.org/"target="_blank">www.wosp.elblag.org/</a> W tamtym roku też miał. Odpowiedz Link Zgłoś
michal_el Re: WOŚP 07.01.03, 18:49 asik24 napisała: > A już muślałam... A może go w końcu "umyją" na licytację ?? Lepeij żeby pomalowali. Odpowiedz Link Zgłoś