elbinger1237
23.03.09, 18:05
Czy Modrzewina był niewypałem i inwestycją zupełnie niepotrzebną?Czy zamiast
tego władze naszego miasta powinny się poświęcić na rzecz propagowania
przekopu i przyłączenia nas do Pomorskiego?
www.info.elblag.pl/19,13948,Miasto-ma-problemy-ze-zbyciem-dzialek-na-Modrzewinie.html