manala
11.10.12, 14:01
dziecię 4,5 r - od środy 03/10 z gorączką (do 39st), od poniedziałku już tylko stan podgorączkowy i więcej kaszlu (mokry), teraz raczej bez gorączki ale nadal kaszle jak wściekła, słaby apetyt, wymioty (w nocy, chyba związane z kaszlem)
dostaje flavamed, pulmeo, inhalacje z berodualu
byłby to jej drugi antybiotyk w życiu - lekarka kazała podać jak będzie się utrzymywać stan podgorączkowy lub gorączka
no więc gorączki nie ma ale kaszel straszny ; /
czekać dalej? dodam, że w każdej chwili mogę iść do szpitala wydać na świat brata mojej chorej księzniczki : /