Dodaj do ulubionych

Cukier puder

01.02.20, 18:49
Mam pytanie do mam. Opiekowałam się dzisiaj dziećmi brata i zrobiłam im gofry. Chciały tylko z dużą warstwą cukru pudru, poprosiły też o cukier puder na talerzyk.( 3.5 roku i 9 lat) Czy to normalne? Moje dzieci tak nie jadły. Mówiły, że małe pączusie też tak obtaczają w cukrze. Są szczupłe, ruchliwe, nie chorują. Czy wasze dzieci też tak mają?Będę się nimi częściej opiekować, wg mnie cukier jest niezdrowy. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kanna Re: Cukier puder 02.02.20, 22:34
      W czym masz problem?
      Nie chcesz dawać cukru, to nie dawaj.

--
      Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
      Pół wieku poezji
    • stara-a-naiwna Re: Cukier puder 07.02.20, 17:08
      NIe ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, ze cukier jest niezdrowy
      a na pewno w nadmiarze

moje dziaci jak by mogły jadły by w 90% cukier
      ale nie mogą
      bo matka swój rozum ma i stoi na straży zrównoważonej diety

mozesz zapytać brata ile daje im cukru do gofrów i pączków i się dostosowac albo dawać mniej
      (kiedyś moje dzieci poszły z moją mamą do sklepy i naciągały ją na różne rzeczy - np. pseudo soki z toną cukru - na pytanie czy mama też im takie kupuje dawały sobie obie ręce obciąć, że oczywiście że tak.... więc wniosek jest taki, że dzici to małe kłamczuszki kiedy im to na rękę)
    • camel_3d Re: Cukier puder 09.02.20, 22:32
      jak nie zywia sie tonami slodyczy codziennie to nic im nie bedzie ...

moje dziecko nie tknie milki czy nutelli... ale co jakis czas lubi zjesc nalesnika z cukrem i cynamonem, gumisie czy snickersa ( 11 lat)
      • x94x Re: Cukier puder 10.02.20, 08:28
        Dzięki, niepotrzebnie porównuję inne dzieci do swoich. Nie jedzą zbyt dużo słodyczy. Ulubionym warzywem mojej córy była kiedyś cebula. Podjadała kucharce przed przygotowaniami do I komunii, aż się kucharka bała, że jej zaszkodzi. Moje córy zawsze wolały owoce, warzywa, do tej pory tak im zostało. Pozdrawiam, miłego dzionkasmile
        • camel_3d Re: Cukier puder 10.02.20, 11:56
          no wiec nie masz sie czym martwic. Panikowanie nie jest wskazane, a kazde dzeicko co jakis czas zje cos slodkiego. Poza tym cukier jest wszedzie. I nei wierz nikomu, kto mowi, ze jego dzeicko WOGOLE nie je cukru..nigdy przeniddy i zywi sie wylacznei BIO wink

Wazne, zeby nie przeadzac i tyle.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka