Dodaj do ulubionych

pilne!dwulatek wypil oilatum

21.04.06, 08:49
bardzo prosze o szybka odpowiedz.synek wypil lyczek oilatum (emulsja w
niebieskiej butelce).nie moge znalezc zadnej informacji czy jest
szkodliwe.wiem,ze w bialej buteleczce jest.podalam mu mleko.prosze o porade
Obserwuj wątek
    • bujanna Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 08:53
      Zadzwoń na pogotowie i poproś numer do jakiegos pediatry może on ci pomoze , ja
      tak zrobiłam gdy mój syn wypił pół butelki paracetamolu.
      Tylko nie panikuj!
    • alpepe Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 09:20
      dzieck może mieć biegunkę i tyle, ale skontaktowałabym się z farmaceutą lub
      pediatrą.
    • 5_monika Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 09:26
      mój kiedyś psiknął sobie do buzi dawkę mydełka w płynie, ale za 2 min.
      zwymiotował.Co innego mydło smile a co innego paracetamol sad
      • fredek77 Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 09:32
        dziekuje za pomoc.zadzwonilam do pediatry.powiedziala,ze najwyzej go przeczysci.
        • a.lenard Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 11:07
          Jezu! dziewczyny pilnujcie te swoje ,aluchy! ja mam wszystko co niebezpieczne
          to pochowane, bo mała też wszędzie wlezie
    • truskaweczka_0 Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 13:11
      Dziewczyny.A jak smakuja kremy waszym pociechom?Nasz Kuba bardzo je
      lubi.Np.Nivea,Sudokrem.Juz nie raz sie poczestował.Pozdrawiam.
      • a.lenard Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 14:21
        a sudokremik a i owszem skosztowała smile
        • fredek77 do a.lenard 21.04.06, 14:31
          kochana nie wiesz w jakich okolicznosciach sie to stalo.Ja prosilam o porade,a
          nie o krytykowanie mnie.A sudokremu nie powinnas chowac przed dzieckiem?
          • zuzia_i_werka Re: do a.lenard 22.04.06, 21:54
            Oilatum to w zasadzie parafina czyż nie? No to będzie mieć szybszą kupęsmile NIe
            martw się bo nic się nie stanie. A co do pilnowania? Oczywiście trzeba
            zwłaszcza wszystkie środki czyszczące itp. Ja z racji zawodu jestem bardzo
            wyczulona na takie sprawy a i tak dziecko najadło mi sie kremusmile
    • lolinka2 Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 23.04.06, 12:15
      Smacznego smile) nie stresuj się, najwyzej go przeczyści...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka