fredek77 21.04.06, 08:49 bardzo prosze o szybka odpowiedz.synek wypil lyczek oilatum (emulsja w niebieskiej butelce).nie moge znalezc zadnej informacji czy jest szkodliwe.wiem,ze w bialej buteleczce jest.podalam mu mleko.prosze o porade Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bujanna Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 08:53 Zadzwoń na pogotowie i poproś numer do jakiegos pediatry może on ci pomoze , ja tak zrobiłam gdy mój syn wypił pół butelki paracetamolu. Tylko nie panikuj! Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 09:20 dzieck może mieć biegunkę i tyle, ale skontaktowałabym się z farmaceutą lub pediatrą. Odpowiedz Link Zgłoś
5_monika Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 09:26 mój kiedyś psiknął sobie do buzi dawkę mydełka w płynie, ale za 2 min. zwymiotował.Co innego mydło a co innego paracetamol Odpowiedz Link Zgłoś
fredek77 Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 09:32 dziekuje za pomoc.zadzwonilam do pediatry.powiedziala,ze najwyzej go przeczysci. Odpowiedz Link Zgłoś
a.lenard Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 11:07 Jezu! dziewczyny pilnujcie te swoje ,aluchy! ja mam wszystko co niebezpieczne to pochowane, bo mała też wszędzie wlezie Odpowiedz Link Zgłoś
truskaweczka_0 Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 13:11 Dziewczyny.A jak smakuja kremy waszym pociechom?Nasz Kuba bardzo je lubi.Np.Nivea,Sudokrem.Juz nie raz sie poczestował.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
a.lenard Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 21.04.06, 14:21 a sudokremik a i owszem skosztowała Odpowiedz Link Zgłoś
fredek77 do a.lenard 21.04.06, 14:31 kochana nie wiesz w jakich okolicznosciach sie to stalo.Ja prosilam o porade,a nie o krytykowanie mnie.A sudokremu nie powinnas chowac przed dzieckiem? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia_i_werka Re: do a.lenard 22.04.06, 21:54 Oilatum to w zasadzie parafina czyż nie? No to będzie mieć szybszą kupę NIe martw się bo nic się nie stanie. A co do pilnowania? Oczywiście trzeba zwłaszcza wszystkie środki czyszczące itp. Ja z racji zawodu jestem bardzo wyczulona na takie sprawy a i tak dziecko najadło mi sie kremu Odpowiedz Link Zgłoś
lolinka2 Re: pilne!dwulatek wypil oilatum 23.04.06, 12:15 Smacznego ) nie stresuj się, najwyzej go przeczyści... Odpowiedz Link Zgłoś