Dodaj do ulubionych

brak apetytu

30.04.09, 11:45
co polecacie podawać 2,5 letniemu dziecku gdy nie chce jeść, lub je jak
wróbel. Nawet jak zawoła że chce jajo, to jak jest gotowe to i tak nie weźmie
do ust. Prawie pół dnia spędza na dworze, więc powinien być głodny...
Obserwuj wątek
    • epreis Re: brak apetytu 30.04.09, 11:47
      poczekałabym aż zgłodnieje i przyjdzie mi to powie, wtedy (z doświadczenia wiem) zje cokolwiek,nawet suchy chleb smile
      • ligiacris Re: brak apetytu 30.04.09, 16:52
        Jakies dwa dni temu poruszuszony zostal podobny temat. Temat postu:
        Jak poprawic apetyt u 2-latka.Jest tam wiele roznych odpowiedzi.
        Poszukaj, moze Ci pomoze!! pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka