hajer321 30.04.09, 11:45 co polecacie podawać 2,5 letniemu dziecku gdy nie chce jeść, lub je jak wróbel. Nawet jak zawoła że chce jajo, to jak jest gotowe to i tak nie weźmie do ust. Prawie pół dnia spędza na dworze, więc powinien być głodny... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
epreis Re: brak apetytu 30.04.09, 11:47 poczekałabym aż zgłodnieje i przyjdzie mi to powie, wtedy (z doświadczenia wiem) zje cokolwiek,nawet suchy chleb Odpowiedz Link Zgłoś
ligiacris Re: brak apetytu 30.04.09, 16:52 Jakies dwa dni temu poruszuszony zostal podobny temat. Temat postu: Jak poprawic apetyt u 2-latka.Jest tam wiele roznych odpowiedzi. Poszukaj, moze Ci pomoze!! pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś