Dodaj do ulubionych

ANALIZA FINANSOWA

27.07.04, 08:23
witam serdecznie wszystkie emamy,piszę pracę magisterską,analize finansową
firmy i brakuje mi materiałów a czas goni ,za miesiac termin narodzin naszego
drugiego synka a praca czeka,będę wdzieczna za wszelka pomoc,może ktoś ma
materiały,pisał podobną pracę i mógłby podesłaćtroszkę materiałów,pozdrawiam
cieplutko-Gosia
Obserwuj wątek
    • menadka Re: ANALIZA FINANSOWA 27.07.04, 10:30
      Gosiu,
      ja obroniłam 3 lata temu pracę magisterską właśnie dotyczącą analizy
      finansowej, z tym że chodziło o spółdzielnię inwalidów - zakład pracy
      chronionej - a więc dość szczególny podmiot.
      Ale mam kilka książek dot. analizy finansowej firmy, tak że jeżeli chcesz mogę
      bez problemu Ci je pożyczyć.

      Pozdrawiam

      Ula
      • gosia.mama.wojtusia Re: ANALIZA FINANSOWA 29.07.04, 10:10
        Ula,spadłaś mi z nieba,napisz mi na maila malgorzacia@interia.pl,telefon do
        siebie,ja będe 4 sierpnia u lekarza to jakoś bysmy się umówiły,pozdrawiam
    • anecik1 Re: ANALIZA FINANSOWA 29.07.04, 11:42
      hej, ja też pisałam pracę z analizy finansowej (3 lata temu) i pracuję jako
      analityk finansowy. mogę podesłac ci swoją pracę lub odpowiedziec na pytania.
      Aneta
      • gosia.mama.wojtusia Re: ANALIZA FINANSOWA 29.07.04, 12:56
        Anetko bylabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś podesłała swoją pracę,ja piszę na
        podstawie hurtowni spozywczej,liczby mam ale teorii prawie zero,dziewczyny
        ratujecie mi życie,został mi miesiąc i już myślałam ,że nie dam rady,ale z
        waszą pomoca zaczynam mieć nadzieję.Anetko mój mail to malgorzacia@interia.pl
        dziewczyny,jak ja się Wam odwdzięczę??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka