mma_ramotswe 11.11.15, 17:00 Dlaczego ona tyle kosztuje? allegro.pl/john-boyne-noah-barleywater-runs-away-david-i5741281680.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anika772 Re: książka 11.11.15, 17:08 Nie mam pojęcia. Ten sprzedający ma więcej książek w takiej cenie. Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:16 I wszystkie po 10 dostępnym egzemplarzy. Myślę, że on nie ma tych książek, chce w jakiś sposób zorientować się, czy ktoś byłby zainteresowany i dopiero wtedy po nie pojedzie / zamówi. Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:17 Wszystkie wystawione w ten sam dzień. Czy na Allegro nie jest tak, że za każdą wystawioną rzecz się płaci procent niezależnie od tego, czy była sprzedana, czy nie? Kiedyś tak było. Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:21 Chyba zgadza się to, co napisałam wyżej: allegro.pl/my_page.php?uid=15173239 "a) Obcojęzyczne książki i płyty, ze względu na ich bardzo obszerny wybór, sprowadzane będą z zagranicy po ich zamówieniu." Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:22 Ale to książka dla dzieci, nawet po najwyzszyn kursie funta musi kosztować 10 razy mniej Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:28 No tak, on tych książek nie chce na allegro sprzedać, bo ich nie ma. Dlatego tak winduje ceny - ma pewność, że nikt nie kupi. On chce przyciągnąć osobę zainteresowaną, która zadzwoni, umówi się na kupno normalnej ceny, i wtedy dopiero księgarnia (bo to księgarnia jest) ją sprowadzi i sprzeda. Tak myślę. Tak również wynika z neutralnych komentarzy: "Towar wystawiony, jednak niedostępny... " Mnie jeszcze jedno zastanawia: większość komentarzy od kupujących brzmi "Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.". Zmówili się? Czy to jakaś nowa, allegrowa moda albo wytyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: książka 11.11.15, 17:33 To jest automatycznie generowany przez allegro komentarz, dla tych, którym się nie chce tworzyć własnego. Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 18:51 Dzięki. Sto lat na allegro nie kupowałam. Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:23 Płaci się za każdy wystawiony przedmiot Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:30 Hmm... książek za prawie 10 patyków jest ponad 200. Nie rozumiem, jak z tego wybrnie. Może są jakieś konta premium czy jakaś forma abonamentu? Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:34 A gdyby ktoś kupił? Musialby zaplacic taka kwote? I jeszcze zakupy na raty proponuje Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:21 Nie widzę innych aż tak drogich, ale nie przejrzałam wszystkich ponad 400 stron Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: książka 11.11.15, 17:34 Ustaw sobie segregowanie od najwyższej ceny, zobaczysz je hurtem. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikafoka Re: książka 11.11.15, 20:13 Ma też książki w normalnych cenach. Myślę że ktoś się kropnął hurtowo. Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe o, ciekawe! 11.11.15, 20:18 Jak klikam w link, który podałam, to nie otwiera się ta ksiażka, która powinna tam być (i była!) tylko Obama Odpowiedz Link Zgłoś