11.11.15, 17:00
Dlaczego ona tyle kosztuje?

allegro.pl/john-boyne-noah-barleywater-runs-away-david-i5741281680.html
Obserwuj wątek
    • anika772 Re: książka 11.11.15, 17:08
      Nie mam pojęcia. Ten sprzedający ma więcej książek w takiej cenie.
      • cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:16
        I wszystkie po 10 dostępnym egzemplarzy.
        Myślę, że on nie ma tych książek, chce w jakiś sposób zorientować się, czy ktoś byłby zainteresowany i dopiero wtedy po nie pojedzie / zamówi.
        • cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:17
          Wszystkie wystawione w ten sam dzień.

          Czy na Allegro nie jest tak, że za każdą wystawioną rzecz się płaci procent niezależnie od tego, czy była sprzedana, czy nie? Kiedyś tak było.
          • cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:21
            Chyba zgadza się to, co napisałam wyżej:
            allegro.pl/my_page.php?uid=15173239
            "a) Obcojęzyczne książki i płyty, ze względu na ich bardzo obszerny wybór, sprowadzane będą z zagranicy po ich zamówieniu."
            • mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:22
              Ale to książka dla dzieci, nawet po najwyzszyn kursie funta musi kosztować 10 razy mniej
              • cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:28
                No tak, on tych książek nie chce na allegro sprzedać, bo ich nie ma. Dlatego tak winduje ceny - ma pewność, że nikt nie kupi.
                On chce przyciągnąć osobę zainteresowaną, która zadzwoni, umówi się na kupno normalnej ceny, i wtedy dopiero księgarnia (bo to księgarnia jest) ją sprowadzi i sprzeda.
                Tak myślę. Tak również wynika z neutralnych komentarzy: "Towar wystawiony, jednak niedostępny... "



                Mnie jeszcze jedno zastanawia: większość komentarzy od kupujących brzmi "Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.". Zmówili się? Czy to jakaś nowa, allegrowa moda albo wytyczne?
                • anika772 Re: książka 11.11.15, 17:33
                  To jest automatycznie generowany przez allegro komentarz, dla tych, którym się nie chce tworzyć własnego.
                  • cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 18:51
                    Dzięki. Sto lat na allegro nie kupowałam.
          • mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:23
            Płaci się za każdy wystawiony przedmiot
            • cauliflowerpl Re: książka 11.11.15, 17:30
              Hmm... książek za prawie 10 patyków jest ponad 200.
              Nie rozumiem, jak z tego wybrnie. Może są jakieś konta premium czy jakaś forma abonamentu?
              • mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:34
                A gdyby ktoś kupił? Musialby zaplacic taka kwote?

                I jeszcze zakupy na raty proponuje
      • mma_ramotswe Re: książka 11.11.15, 17:21
        Nie widzę innych aż tak drogich, ale nie przejrzałam wszystkich ponad 400 stron
        • anika772 Re: książka 11.11.15, 17:34
          Ustaw sobie segregowanie od najwyższej ceny, zobaczysz je hurtem.
    • alanta1 Re: książka 11.11.15, 18:32
      pralnia pieniędzy?
    • dzikafoka Re: książka 11.11.15, 20:13
      Ma też książki w normalnych cenach. Myślę że ktoś się kropnął hurtowo.
    • mma_ramotswe o, ciekawe! 11.11.15, 20:18
      Jak klikam w link, który podałam, to nie otwiera się ta ksiażka, która powinna tam być (i była!) tylko Obama

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka