19.07.16, 09:36
Idealna kobieta, to wiadomo jak ma być.
Ale jaki ma byc idealny facet?
Obserwuj wątek
    • bei Re: Ideał 19.07.16, 09:40
      Madry, a madry wie jaki ma byc wystarczajaco dobrysmile
      Powinien uwiesc intelektem, miec poczucie humoru, ped do elegancji ( czyli ubierac sie stosownie do sytuacji) i ped do higieny
      • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 09:46
        bei napisała:
        i ped do higieny

        Czyli nie siadać do sikania na muszli klozetowej, bo na niej bakterie kałowe są.
    • dyzurny_troll_forum Re: Ideał 19.07.16, 09:54
      facetidealny napisał:

      > Ale jaki ma byc idealny facet?

      W odpowiednio gruby portfel ma być wyposażony. To załatwia cała resztę....
      • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 09:59
        dyzurny_troll_forum napisała:
        > W odpowiednio gruby portfel ma być wyposażony. To załatwia cała resztę....

        Gruby portfel zastąpi potencję?
        Nick masz męski a płeć żeńską. To załatwia cała resztę.... big_grin
        • lauren6 Re: Ideał 19.07.16, 13:03
          Idealny facet to połączenie bankomatu z wibratorem. Przecież to jasne jak słońce.
    • fifiriffi Re: Ideał 19.07.16, 09:58
      Józek? to znowu ty?
      • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 09:59
        ifiriffi napisał:
        > Józek? to znowu ty?

        Cesiek, to znowu ty??
    • shell.erka Re: Ideał 19.07.16, 12:49
      madry, zabawny, opiekunczy, dojrzaly, dobry, uczciwy, słowny
    • liisa.valo Re: Ideał 19.07.16, 12:54
      Taki jak mój wink
    • cauliflowerpl Re: Ideał 19.07.16, 12:57
      Lepszy ma być ode mnie.
      Mam dość niższych, przygrubych, gorzej wykształconych, znających mniej języków, gorzej zarabiających, dyslektyków i tym podobnych, i żeby mi mówili, że mają we mnie oparcie, że ich motywuję i że im imponuję.
      Raz w życiu, do ciężkiej cholery, chciałabym, żeby to mi mój facet imponował.
      • ad.a6 Re: Ideał 19.07.16, 21:15
        Dokładnie tak. Podpisuję się cauliflowerpl.
    • kadfael Re: Ideał 19.07.16, 13:04
      Nie ma włazić na babskie fora.
      • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 15:19
        kadfael napisała:
        > Nie ma włazić na babskie fora.

        Bo baby sa głupie.
        Dlatego ja włażę na kobiece fora.
    • semihora Re: Ideał 19.07.16, 15:41
      Samozwańczy facet idealny nie powinien pytać o ideały tongue_out
      • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 15:55
        semihora napisała:
        > Samozwańczy facet idealny nie powinien pytać o ideały tongue_out

        Nie pytam w swoim imieniu.
        Są, że się tak dyplomatycznie wyrażę, nieidealni faceci na tym forum. Nawet pod żeńskimi nickami.
        Może oni skorzystają, zanim zostaną idealnymi kobietami big_grin
        • semihora Re: Ideał 19.07.16, 20:48
          Ale to przecież możesz specjalnie dla nich stworzyć instrukcję tongue_out
          • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 20:54
            semihora napisała:
            > Ale to przecież możesz specjalnie dla nich stworzyć instrukcję tongue_out

            Ale oni mi nie uwierzą.
            A poza tym jeden facet idealny wystarczy na forum big_grin
    • anorektycznazdzira Re: Ideał 19.07.16, 17:59
      silny ale delikatny, wykształcony ale skromny, przystojny ale wierny, bogaty ale hojny (dla niej), szalony ale domator, spec techniczny ale z duszą poety, z dużym (tu nie ma ale)
    • viridiana73 Re: Ideał 19.07.16, 18:07
      To, że ma być seksowny, bogaty, inteligentny, dobrze wychowany, mieć poczucie humoru i się myć, to oczywista oczywistość.

      Facet ma być taki, żebym ja się zawsze czuła przy nim najmądrzejsza i najpiękniejsza na świecie. "...bo dla niego jednego ja jestem Miss Ziemia." jak pisała Pawlikowska- Jasnorzewska.
    • zuleyka.z.talgaru Re: Ideał 19.07.16, 21:02
      Taki jak mój mąż smile
    • angeika89 Re: Ideał 19.07.16, 21:44
      Jak dla mnie ideał nie istnieje, każdy ma jakieś wady. Ważne jest to aby nie były rażące i abyśmy potrafili je zaakceptować. Druga strona musi mieć w sobie tzw to coś, co sprawia, że działa na mnie jak magnes i chcę być tylko z nim. Dla mnie ważne są oczy, myślę że sporo można z nich wyczytać. Do tego powinien być szczery, inteligentny, z poczuciem humoru, opiekuńczy i żebym zawsze miała w nim oparcie...
      • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 22:03
        angeika89 napisał(a):
        Druga strona musi mieć w sobie tz
        > w to coś, co sprawia, że działa na mnie jak magnes i chcę być tylko z nim.

        W dzisiejszych czasach to jest łatwo osiągnąć big_grin
        Wyobraź sobie, że najładniejsze kobiety zaczynają Cię zaczepiać na ulicy
        ... coraz częściej zdarza Ci się z nimi rozmawiać, flirtować, umawiać na kawę, podrywać i lądować w łóżku. Wiesz, że przyciągasz je jak magnes, a w klubie kleją się do Ciebie najładniejsze sztuki. W ich oczach widzisz pożądanie, ukryte żądze i najskrytsze pragnienia seksualne. Wiesz, że jesteś panem każdej sytuacji, a one nie mogą Ci się oprzeć.

        kup.alluramin.pl/?maff=adwords&gclid=CPzbrYSogM4CFUd5cgodzxoNJg
        • angeika89 Re: Ideał 19.07.16, 22:05
          Bzdura. To nie chodzi tylko o pożądanie fizyczne, ale o całokształt.
          • facetidealny Re: Ideał 19.07.16, 22:08
            angeika89 napisał(a):
            > Bzdura. To nie chodzi tylko o pożądanie fizyczne, ale o całokształt.

            Ja to wiem.
            Ale niektórzy o tym nie wiedzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka