Jak to się mówi: "Nie chciałam tego zrobić, ale zrobię

"
Forum dla tych, którzy nie do końca chcieli byc rodzicami, ale teraz nie
koniecznie żałują, że nimi są

:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23747
PS: Gosiu wiem, że mnie zaraz skasujesz, ale wybaczam Ci to w swojej nie
skończonej dobroci. Ja tu się wyłamuję w słusznej sprawie.
Pozdrawiam.