Dodaj do ulubionych

Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam...

02.10.04, 03:00
Jak to się mówi: "Nie chciałam tego zrobić, ale zrobięsmile"
Forum dla tych, którzy nie do końca chcieli byc rodzicami, ale teraz nie
koniecznie żałują, że nimi sąsmile
:forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23747

PS: Gosiu wiem, że mnie zaraz skasujesz, ale wybaczam Ci to w swojej nie
skończonej dobroci. Ja tu się wyłamuję w słusznej sprawie.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • sakada Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 03:12
      PS: Dla tych, którzy żałują również.
    • pesteczka5 Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 03:26
      Sakadasmile
      co Ty robisz o tej porze na forum???
      • sakada Pesteczko... 02.10.04, 03:30
        Jak zwykle. Siedzę i nocno-markujęsmile Tzn. Cierpię na chroniczną bezsenność. A
        że ciężko jest siedzieć samemu/samej więc szukam współtowarzyszy niedoli...
        • babka71 Re: Pesteczko... 02.10.04, 03:37
          Sakado ja też siedzę sama ...
          ale wiem ,że masz dzieci śpią Twoje bo mój synek niedawno zasnął..
          • sakada Re: Pesteczko... 02.10.04, 03:42
            Babko; ja na Ciebie czekam na czacie. Mój synek śpi już od dobrych 5 godzsmile
            • babka71 Re: Pesteczko... 02.10.04, 03:54
              sakada napisała:

              > Babko; ja na Ciebie czekam na czacie. Mój synek śpi już od dobrych 5 godzsmile
              a mój z anginą się obudził ale gorączki nie ma
              a jak Twój mąz też śpi??
              • sakada Re: Pesteczko... 02.10.04, 03:58
                Mój niemąż śpi snem sprawiedliwego. A synek zdrów. Ale czemu się tak przed
                czatem wspierasz? Nie gryzę... (podobnosmile
    • babka71 Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:08
      Nie uciekam tak sobie czekam co ciekawego napiszesz??
      • sakada Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:14
        Znowu heh...smile?
        • sakada Babka 02.10.04, 04:18
          Na forum? Nie widzę powodu dla którego istniałaby konieczność sprostania czyimś
          oczekiwaniom. Nie masz ochoty porozmawiać? W porządku. Zatem do zobaczenia/bądź
          nie zobaczenia.

          Sakada
          Oskar Mój-Mały-W-Przyszłości-Wielki-Człowiek
          "Szkoła to miejsce, w którym dzieci uczą się milczeć. A ponieważ to bardzo
          trudne - więc nauka trwa wiele lat."
    • babka71 Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:18
      co he odpowiadam jako jedyna reszta o tej porze już śpi
      a Ty?? Sakado?? cp porabiasz?
      • sakada Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:22
        Babka - odpowiadam Tobie. A na tego czata wejść nie możesz??? Byłoby łatwiej
        pogadać. Choć nie koniecznie bezkonfliktowosmile
        • babka71 Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:32
          ale jak tam wejść?
          • sakada Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:35
            Aha! I trzeba było się przyznać od razusmile podaję pośredni link:
            czat.gazeta.pl/czat/0,0.html?t=1096680828418
            • sakada Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:42
              A próbowałaś stworzyć wrażenie, że jestem pod wpływem pernamentnej
              inwigilacji...smile Oj Ty niedobra...
    • babka71 Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 04:48
      ale ja naprawdę niewiem gdzie Ty jestes??
      ok jak chcesz się kłocić to ok masz "oponętkę" ale nie teraz
      fajnie nie??
      idę myć zęby .. a Ty??
      czwarta rano czas spać
      i Ty też idź spać "sakado "
      miłego poranka życzę koleżanko !!!!
      • sakada Re: Do mam z przypadku. Wiem, że nie powinnam... 02.10.04, 05:03
        Kochana: żarty żartami - prawdziwy link Ci podałam. Szukasz czat e-dziecko... A
        oponętką... heh... żebym ja takich wrogów miała...smile A zęby myłam o 24 - tej.
        Ale się poprawięsmile Dobranoc Babko! Miłego poranka również.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka