12.08.18, 13:03
Słyszałyście o tej torii spiskowej? Jestem w szoku że ktoś jest tak... tu trudno znaleźć słowo które zaakceptuje moderacja... Znacie kogoś kto wierzy w spiski?
Obserwuj wątek
    • grrru Re: QAnon 12.08.18, 13:06
      Nie mam pojęcia co to za teoria spiskowa. Osób wierzących w spiski znam mnóstwo.
    • princesswhitewolf Re: QAnon 12.08.18, 13:08
      A co uwazasz, ze nie istnieja zadne spiski?

      Oczywiscie, ze istnieja, ale zapewniam ze na youtube nikt o nich nie rozglasza.
      • grrru Re: QAnon 12.08.18, 13:11
        Ja wierzę w teorię spiskową, że teorie spiskowe służą do ośmieszania ludzi, którzy mogliby powiedzieć za wiele. Dzięki istnieniu idiotycznych teorii spiskowych każdego, kto podważa oficjalną wersję można zrównać z osobami wierzącymi w reptilian i sprawa załatwiona.
        Twierdzenie, że nie istnieją spiski, choć raczej należałoby mówić o zakulisowych rozgrywkach to powiedzenie, że np. służby specjalne nie istnieją lub są pozbawione znaczenia.
        • princesswhitewolf Re: QAnon 12.08.18, 13:29
          naprawde Scotland Yard rozgryza codziennie wiele spiskow terrorystycznych i wiele udaremnia....

          Ja nie rozumiem jak mozna nie wierzyc ze spiski nie istnieja, i ze mafie, jihad to tylko cos istniejacego w telewizji. Nie to real. Tylko w necie sie mozna dowiedziec PO fakcie conieco.

          A o plaskiej ziemi, reptilianach itp bredniach to sie nie wypowiadam bo to wynika z tego ze na youtube zarabia sie na ilosci klikniec. Znudzeni ludzie klikaja na sensacyjne nazwy i ogladaja takie bzdety, a autor zarabia
      • tanebo2.0 Re: QAnon 12.08.18, 13:12
        Oczywiście. Największy to ten że 2 + 2 = 4
        • grrru Re: QAnon 12.08.18, 13:23
          W dodatku zapisywane cyframi arabskimi! Tfu, jakbyśmy swoich narodowych nie mieli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka