Dodaj do ulubionych

nowe jeansy dla faceta

06.01.20, 12:17
Bardziej "modne" czyli slim ze stretchem, czy klasyczne straigth a'la Marboro Man? W obydwu wyglada dobrze, ale ciężko się zdecydować, no chyba że kupimy to i to wink
Obserwuj wątek
    • ultimate.strike Re: nowe jeansy dla faceta 06.01.20, 13:18
      W sodniach dobrze wygląda się jedynie w trumnie, do tego, szczególnie w przypadku mężczyzn spodnie do wymarzonej trumny przybliżają szybciej niż papierosy. No i te chore dzieci z sitem zamiast DNA...

Jak lubi jeans to mu kilt jeansowy kup.

--
      Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
        • ultimate.strike Re: nowe jeansy dla faceta 06.01.20, 13:31
          No nie bardzo, też cierpisz na ataki analfabetyzmu na tle religijnym? Podlinkować Ci artykuł z Cleveland jeszcze raz, tak do skutku?

Nie wiem też dlaczego myślisz, że swoimi wpisami zrobisz mi na złość? Ja z tego powodu jeansów sobie nie kupię, jak na razie na złość mi zabijasz swoich najbliższych i pewnie wielu czytelników forum oraz ich rodzin. To taki feministyczny odpowiednik wysadzania autobusów z okrzykiem Allah Akbar.

--
            • ultimate.strike Re: nowe jeansy dla faceta 06.01.20, 13:42
              Nie z Paw Paw, tylko ten artykuł, z Instytutu Urologii, Endokrynologii i Interny z Cleveland. Wiem, że Ty nie przeczytasz, z klauzula Ci nie pozwala. Ale przeczytają inni i na tej podstawie wyrobią sobie słuszne zdanie na Twój temat. Terrorystów religijnych powinno się izolować od społeczeństwa zanim kogoś zamordują.

--
    • bergamotka77 Re: nowe jeansy dla faceta 06.01.20, 13:34
      proste. Nie lubie facetów w rurkach 😊

--
      bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
      • ultimate.strike Re: nowe jeansy dla faceta 06.01.20, 13:44
        proste. Nie lubie facetów w rurkach

Dobre na początek. teraz, przechodząc do medycyny, rurki szkodzą dokładnie tak samo, jak każde inne spodnie, wliczając w to mityczne luźne szorty. Czekam na kolejne deklaracje odnośnie nielubienia samobójców.

--
    • hrabina_niczyja Re: nowe jeansy dla faceta 06.01.20, 13:46
      Ematkowe szczęście 😀 Szukanie rady na forum, które spodnie lepiej na misiu leżą bez pokazania owego misia 😀 Pobudka, są na świecie faceci, którzy sami idą do sklepu, mierzą, wybierają i kupują. I tak, są też ci dobrze ubrani.
      • ultimate.strike Re: nowe jeansy dla faceta 06.01.20, 13:53
        Pobudka, są na świecie faceci, którzy sami idą do sklepu, mierzą, wybierają i kupują.

Są tacy, co sami mierzą i kupują. Takich, co wybierają nie ma gdyż do wolnego wyboru potrzeba informacji oraz opcji. Informacjie wciąż są tylko w prasie medycznej, dalej nie chcą przeniknąć, a opcja do wyboru w większości sklepow jest jedna, wyjątkiem jeśli chodzi o sieciówki odzieżowe jest ZARA, tylko w tej sieci widziałem kilty i męskie spódnice, w dodatku to bylo w Starej Unii, w Polsce wciąż nie ma.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka