Dodaj do ulubionych

Ulubione perfumy

08.02.20, 08:18
Jakie są wasze ulubione perfumy na zimę ? Używam obecnie la panthere Cartier i versache crystal noir I poszukuję inspiracji.
Obserwuj wątek
    • zazou1980 Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 08:31
      Mam wiele nieuzywanych kupionych w przyplywie szalenstwa. Na codzien jestem zniesc na sobie tylko hugo boss woman i to te zoltsze niz rozowsze, inne mnie oblepiaja jakas smierdzaca slodycza...
    • lilia.z.doliny Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 09:00
      to moja milosc od dwoch lat
      milosc od pierwszego wejrzenia

zamiennie stosowane ze Smeraldo Sylvaine Delacourte

--
      Schudłeś , pobladłeś synku!
      -Mamo, nie przeginaj, przedwczoraj brałem ślub
      • minerallna Re: Ulubione perfumy 10.02.20, 02:25

Kupiłam tzw: odlewkę, 10 ml na ebay zaciekawiona Twoim opisem i przyznam że mi pasują.
        Kupowałam z UK, teraz widzę że wszystkie co tańsze to z Rosji. Czemu?
        Ta moja- choć tylko odlewka to trzyma się na skórze i ubraniach tak jak powinna.
        Naprawdę ładny zapach.

--
        https://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
        • lilia.z.doliny Re: Ulubione perfumy 10.02.20, 05:56
          o, milo, ze ktos skorzystal smile (penhaligons najbardziej :p)
          Nie mam.odwagi kupic tego z Rosji, mowiac szczerze. I tez nie wiem o co chodzi z cenami.
          Ps. Gdy szukalismy w londynie domu Hendrixa, to przez przypadek wpadlam na perfumwryjke Penhaligons. Boziu, jakie to tyciutkie, kameralne i slodkie smile

--
          Schudłeś , pobladłeś synku!
          -Mamo, nie przeginaj, przedwczoraj brałem ślub
      • minniemouse Re: Ulubione perfumy 21.02.20, 01:52
        lilia.z.doliny napisała:

serio? smile jaka piękna butelka! ja z kolei uwielbiam te:

https://i.imgur.com/1JSgIyn.jpg?1

szczególnie na zimę i wieczór. pasują do mnie takie zapachy smile

Minnie
        --
        Savoir Vivre czyli jak się zachować
    • anahera Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 10:08
      Niezmiennie od lat wieczorowo Joop Femme, dziennie rozne wersje Jean Paul Gaultier. Z tych ostatnich lubie kupowac kolejne special editions ale i original nosze. W tych perfumach czuje sie...jak ja.
    • chicarica Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 10:15
      Chloe Nomade na lato i zimę.
      Tresor edp na zimę na lepsze okazje.
      Armani Si edp na zimę ale to oklepane.
      CK Reveal na zimę i lato ale pachną inaczej zależnie od pory roku.

--
      ---
      Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
    • black_halo Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 10:28
      Ja caly rok uzywam tych samych. Aktualnie Jimmy Choo - Blossom special edition.

--
      memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
    • asqe Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 10:45
      Kilka lat temu się zakochałam miłością wielka w ELDO Noel au balcon, które są właśnie typowo zimowe.

--
      Like medieval royals with syphilis, she went suddenly mad.
        • chicarica Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 12:24
          Nie wiem czy to coś pomoże ale przeważnie zanim kupię jakieś perfumy, to sprawdzam na stronie Fragrantica.

--
          ---
          Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
          • rosabell Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 14:29
            Ja czytam opinie eksperta od perfum nezdeluxe.pl
            Mialam mnostwo perfum, ktore kupowalam bo wydawaly mi sie fajne, a pozniej mnie draznily albo mi sie znudzily.
            Podobal mi sie Adict Diora. Ale jak przeczytalam, ze panu z bloga kojarzyl sie z cieplymi wymiotami niemowlaka, to mi obrzydzil i koniec milosci.
      • bi_scotti Re: Ulubione perfumy 08.02.20, 18:01
        Regardless of season …
        https://m.media-amazon.com/images/I/31zwmD6TO+L._SR500,500_.jpg

albo ...
        https://www.perfumestore.my/wp-content/uploads/2013/06/CHANEL_NO_19_EDP_W.jpg

And the newest discovery:
        https://fimgs.net/mdimg/perfume/375x500.54618.jpg

Albo cos mi odpowiada, albo nie - pora roku nie ma znaczenia smile Cheers.
        --
        "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
        Leonard Cohen
    • mokka39 Re: Ulubione perfumy 09.02.20, 11:18
      Franck Boclet Vanille - pachną jak tarta waniliowo-limonkowa, Omnia Paraiba Bvlgari , bo przywołuje letnie, śródziemnomorskie klimaty, Stella Stella McCartney - esencjonalna, urocza róża na każdą porę roku

--
      www.perfumanka.pl
    • gaskama Re: Ulubione perfumy 10.02.20, 12:06
      issey miyake l'eau d'issey - moje ulubione, bez względu na porę roku. Zamiennie używam l eclat d'arpege Lanvina.

--
      "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
      • sofia_87 Re: Ulubione perfumy 10.02.20, 19:52
        Czy Ty jesteś mną? 😁 Używam dokładnie tych samych, marze o cięższym wieczorowym zapachu, ale każde kupione w końcu i tak oddaje bo nie mogę znieść ich zapachu
        • gaskama Re: Ulubione perfumy 18.02.20, 13:13
          Też tak mam. Bo oba zapachy są dość ulotne, szczególnie Lanvin. Regularnie kupuję coś mocniejszego, pudrowego, bardziej trwałego i … oddaję matce.

--
          "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
          • chicarica Re: Ulubione perfumy 18.02.20, 17:02
            Lanvin wcale nie jest specjalnie ulotny, one są bardzo trwałe, tylko delikatne i Ty nosząc je nie czujesz podczas gdy inni tak. To jedne z moich ulubionych perfum i otrzymywałam za nie komplementy po wielu godzinach od psiknięcia.

--
            ---
        • mdro Re: Ulubione perfumy 18.02.20, 15:35
          Eclat d'arpege to IMO bardzo "bezpieczny" zapach (co nie znaczy, że niskiej klasy) - taki, którego bez problemu można użyć do pociągu czy samolotu albo pracując w bliskim kontakcie z ludźmi. Też bardzo lubię, na szczęście na mnie jest w miarę trwały (tak do 5 godzin, a tuż przy skórze jest wyczuwalny nawet rano).

W ogóle lubię lekkie, cytrusowo-zielne zapachy: Aqua Allegoria Limon Verde i Herba Fresca, Arden Green Tea Fig (z wyraźną nutą szałwii), bardzo spodobały mi się też YSL Libre, ale na razie się wstrzymuję z zakupem, bo za bardzo w ostatnim roku poszalałam wink.

Z tych bardziej "zimowych" to chyba tylko Kenzo Jungle L'Elephant i Aqua Allegoria Nerolia Bianca (ta gorzka pomarańcza jakoś zimowo mi się kojarzy).

--
          "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
    • miriam_73 Re: Ulubione perfumy 10.02.20, 14:23
      Ostatnio się przeprosiłam z paczulą i eksploatuję Santa Maria Novella Patchouly, zamiennie z Etro. Jak mam ochotę na coś lżejszego to wtedy Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas albo mężowskie Mont Blanc Legend Night. Miałam fazę na rum, ale nie mogę dostać nic co by mi pasowało. Nie mogę odżałować Idole Lubin EDT, to był rumowy ideał.... sad
    • karoli2121 Re: Ulubione perfumy 10.02.20, 14:29
      A moze zajrzycie na mój watek, chodzi mi o kobiety, które kupują perfumy w perfumerii na S.
      forum.gazeta.pl/forum/w,567,169392642,169392642,Douglas_a_Sephora_jakosc.html

ktoś pisze, ze nie może zapachu znieść i pisze, ze perfumy kupione w S
    • kitty4 Re: Ulubione perfumy 10.02.20, 14:30
      Wszystkie Muglery sa dla mnie : Angel, Aura, Alien i Womanity (te mam na swojej półce). Moje zapachy to takie, które mają za sobą długi ogon - do takich należy Słonik Kenzo, Kocham też Dior Addict - no ten to daje. Na teraz to też Samsara - ale ta wcześniejsza w czerwonej butelce. To co jest teraz to jakies smieszne popłuczyny po reformulacji. Moją miłością są również wszelkie Poison'y - te tez mają (przeważnie ) ogony. Bardzo mi nie podrodze z zapachami Chanel - no, one nie dla mnie. Jakaś ta ich myśl przewodnia nie dla mnie - Chanel Mademoiselle - ja w ogóle nie czuję tego zapachu, Allure i Allure Sensuelle na mojej skórze wietrzeją w moment.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka