Dodaj do ulubionych

skype - problem

14.02.20, 18:23
Nie znam się na skype zupełnie, ale potrzebuje przeprowadzić rozmowę.
Chce założyć nowe konto - wpisuje swoj adres mailowy - piszą, że już jest konto z takim adresem (jest możliwe, że kiedyś założyłam ale nie pamiętam...), jeśli chce się zalogować i wpisuje ten adres mailowy to piszą, że nie ma konta z takim mailem. Co mogę zrobić oprócz podania innego adresu mailowego.
Obserwuj wątek
    • mikams75 Re: skype - problem 14.02.20, 18:57
      wiem, ze nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale nie mozesz porozmawiac przez whatsapp czy inna aplikacje? Musi byc skype? Ja niby korzystalam, a ciagle mialam problemy z logowaniem sie - tak jak ty opisujesz, albo jeszcze cos innego, albo byl jakis update i znowu cos nie dzialallo i tak w kolko. Ogarnieta koputerowo jestem, ale na skypa sie juz dawno temu wnerwilam i zrezygnowalam z ich uslug. To jedyne co moge poradzic.
    • katriel Re: skype - problem 14.02.20, 19:05
      Kliknij, że zapomniałaś username'a. Powinni ci wtedy przysłać kod do logowania na maila.
      (Uwaga: pewnie już jeden przysłali, bo eksperymentowałam używając twojego adresu. Ten zignoruj.)

--
      Ach, jaki pyszny jest szpinaczek!
      Ach, jaki pyszny jest buraczek!
      Ach, jaki brudny mam śliniaczek!
      Ach, jaki cudny niemowlaczek!
    • mrs.solis Re: skype - problem 14.02.20, 20:27
      Nie wiem co oni wyprawiaja z tym cholernym skypem , ale musial byc jakis update dzieki ktoremu stracilam moje wieloletnie konto. Probowalam roznych opcjii odzyskania konta , ale sie nie udalo. Najlepiej zalozyc calkiem nowe konto i juz.

--
      http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
      • alpepe Re: skype - problem 14.02.20, 20:32
        a to wyprawiają, że to teraz microsoftowe konto jest. I ja też miałam problemy.

--
        "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
        • mrs.solis Re: skype - problem 14.02.20, 21:27
          Probowalam je tyle razy odzyskac, ze wkoncu mi zablokowali konto. Dowiedzialam sie o tym, jak juz udalo mi sie skontaktowac online z jakims przedstawicielem firymy w celu odzyskania chociaz kredytu na rozmowy, ktorego nie zdarzylam wykorzystac. Malo tego na karcie znalazlam platnosc na 10 $ nie wiadomo za co. Gdyby nie to, ze rodzice nie maja smartfonow to bym olala skypa to w pizdu i przeniosla sie na watsup.

--
          http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
          • mikams75 Re: skype - problem 14.02.20, 22:25
            nie wiem skad dzwonisz ale sa rozne firmy oferujace bardzo tanie polaczenia przez telefony stacjonarne do roznych krajow, korzystam z czegos takiego wlasnie z osobami, ktore nie maja smartfonow.
    • mikams75 Re: skype - problem 14.02.20, 20:36
      dodatkowy problem ze skypem byl taki, ze zuzywal na maksa zasoby komputera, procesor ledwo wyrabial jak co innego robilam, komputer sie zawieszal. A nie mam byle czego i bez skypa dziala swietnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka