21.06.20, 09:22
przeglądam na jesień, nadają się ?😜

img01.ztat.net/article/RU/E1/1N/00/OQ/11/RUE11N00O-Q11@6.jpg?imwidth=156
Obserwuj wątek
    • kk345 Re: botki 21.06.20, 09:37
      Tylko do białych skarpet frotte big_grin
      • scarlett74 Re: botki 21.06.20, 09:44
        Są akurat w biedrze z logo Kubota .Nadają się ?😜
        • kk345 Re: botki 21.06.20, 10:02
          Będą idealne!
          • scarlett74 Re: botki 21.06.20, 10:07
            A nie będzie za bardzo cioteńkowo?
            • kk345 Re: botki 21.06.20, 12:46
              Nie, będzie klasycznie, taka ponadczasowa moda z garderoby kapsułowej
    • ginger.ale Re: botki 21.06.20, 09:47
      Świetne 🤣🤣🤣 z wentylacją
      • scarlett74 Re: botki 21.06.20, 10:09
        Muszę poszukać z wentylacją na paluchy, bo w tych nie widać moich pazurów w panterkę.
    • irja Re: botki 21.06.20, 09:57
      Nie nadają się smile
      Minusy: czarny kolor, klockowaty obcas, odsłonięta pięta + te paski i klamerki.
      Plusy: wysokość cholewki.
      • scarlett74 Re: botki 21.06.20, 10:10
        Tak też myślałam. Dzięki za radę dobra kobieto 😉
    • aqua48 Re: botki 21.06.20, 10:14
      O mamo, zachwyciły mnie! Nadają się na każdą porę roku i pogodę. Ważne tylko by się w nich odpowiednio ustawić.
      • daniela34 Re: botki 21.06.20, 11:16
        Przodem do wiatru lub tyłem do wiatru
    • stasi1 Re: botki 21.06.20, 10:48
      chyba na wiosnę!
    • gulcia77 Re: botki 21.06.20, 10:53
      Jeśli miałyby ocieplane paski, to byłyby dobre nawet na zimę 🤣
    • pitupitt Re: botki 21.06.20, 12:36
      Byłyby ok, gdyby miały tył...😂
    • mikams75 Re: botki 21.06.20, 13:14
      z przodu jakies takie lyse, czegos im brakuje, juz wiem np. takiego futerka, ale pewnie szewc doczepi, kupuj!

      https://ae01.alicdn.com/kf/H7df60430e5874704af51890c2b9c45b22/2020-nowych-moda-prawdziwe-kapcie-z-lisim-futrem-klapki-letnie-buty-kapcie-pla-owe-slajdy-Slip.jpg
    • pani_tau Re: botki 21.06.20, 16:25
      Kto to wymyśla? I kto kupuje?
      • szafireczek Re: botki 21.06.20, 17:50
        Dla tych, które nie zdążyły zrobić pełnego pedicure - pięty gotowe, paluszki jeszcze czekają w kolejcesmile
        • ga-ti Re: botki 21.06.20, 21:58
          Tylko trzeba pamiętać, by w odwrotnej kolejności pedi nie zrobić wink
    • ludborka Re: botki 21.06.20, 17:55
      Idealne 😊 kałuże niestraszne, od razu się wyleje 🤣
    • mary_lu Re: botki 21.06.20, 22:04
      Z przodu na jesień, z tylu na lato. Odpowiednio ustawiając się oblecisz pół roku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka