scarlett74 21.06.20, 09:22 przeglądam na jesień, nadają się ?😜 img01.ztat.net/article/RU/E1/1N/00/OQ/11/RUE11N00O-Q11@6.jpg?imwidth=156 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scarlett74 Re: botki 21.06.20, 09:44 Są akurat w biedrze z logo Kubota .Nadają się ?😜 Odpowiedz Link Zgłoś
kk345 Re: botki 21.06.20, 12:46 Nie, będzie klasycznie, taka ponadczasowa moda z garderoby kapsułowej Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett74 Re: botki 21.06.20, 10:09 Muszę poszukać z wentylacją na paluchy, bo w tych nie widać moich pazurów w panterkę. Odpowiedz Link Zgłoś
irja Re: botki 21.06.20, 09:57 Nie nadają się Minusy: czarny kolor, klockowaty obcas, odsłonięta pięta + te paski i klamerki. Plusy: wysokość cholewki. Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett74 Re: botki 21.06.20, 10:10 Tak też myślałam. Dzięki za radę dobra kobieto 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
aqua48 Re: botki 21.06.20, 10:14 O mamo, zachwyciły mnie! Nadają się na każdą porę roku i pogodę. Ważne tylko by się w nich odpowiednio ustawić. Odpowiedz Link Zgłoś
gulcia77 Re: botki 21.06.20, 10:53 Jeśli miałyby ocieplane paski, to byłyby dobre nawet na zimę 🤣 Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: botki 21.06.20, 13:14 z przodu jakies takie lyse, czegos im brakuje, juz wiem np. takiego futerka, ale pewnie szewc doczepi, kupuj! Odpowiedz Link Zgłoś
szafireczek Re: botki 21.06.20, 17:50 Dla tych, które nie zdążyły zrobić pełnego pedicure - pięty gotowe, paluszki jeszcze czekają w kolejce Odpowiedz Link Zgłoś
ga-ti Re: botki 21.06.20, 21:58 Tylko trzeba pamiętać, by w odwrotnej kolejności pedi nie zrobić Odpowiedz Link Zgłoś
ludborka Re: botki 21.06.20, 17:55 Idealne 😊 kałuże niestraszne, od razu się wyleje 🤣 Odpowiedz Link Zgłoś
mary_lu Re: botki 21.06.20, 22:04 Z przodu na jesień, z tylu na lato. Odpowiednio ustawiając się oblecisz pół roku. Odpowiedz Link Zgłoś