Dodaj do ulubionych

microsoft office - co kupić?

29.08.20, 12:29
Mam u siebie w laptopie office 2016 dla rodziny i małej firmy na 1 komputer. Teraz kupuję laptopa córce i zgłupiałam w możliwościach. Office 2016, office 2019, office 365, o konfiguracjach typu student, biznes itp. nie wspomnę.
Dziecko - szkoła podstawowa. Potrzebny word, excel, powerpoint, outlook. Co wybrać? a może da się dokupić do mojego office licencję na kolejny komputer i będzie taniej?
z góry nisko się kłaniam w podzięce za pomoc
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: microsoft office - co kupić? 29.08.20, 13:02
      Office 365 od razu sobie daruj, bo to g.o na licencję - nie kupujesz raz tylko musisz płacić stały abonament (i to nie niski). Kupuj 2019 do użytku osobistego, póki w ogóle można kupić office z bezterminową licencją. Przy czym wersja podstawowa chyba nie ma outlooka ale to akurat powinien być najmniejszy problem. 2019 natomiast wymaga z tego co widzę Win10; 2016 będzie chodził na starszych systemach też.
      Outlooka mają wersje standard.

Podsumowując - zdecydowałbym się chyba na 2016 w wersji standard lub 2019 jeżeli masz Win10.
      • odnawialna Re: microsoft office - co kupić? 29.08.20, 13:08
        mam Win10 smile
        Dziękuję. A oreintujesz się, czy to prawda, że jak wprowadzili office 2019, to nie będzie już aktualizacji dla 2016?
        jeszcze ciągle zastanawiam się, czy nie ma opcji rozszerzenia mojego Office 2016 na kolejny komputer, może byłoby taniej, bo to jednak dobrych kilka stówek ten Office kosztuje sad
    • pelissa81 Re: microsoft office - co kupić? 29.08.20, 13:08
      www.microsoft.com/pl-pl/education/products/office

Korzystaj bezpłatnie z Office 365

Uczniowie, studenci i pedagodzy kwalifikujących się instytucji edukacyjnych mogą bezpłatnie się zarejestrować w usłudze Office 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a teraz także Microsoft Teams, oraz inne narzędzia. Żeby zacząć już dziś, użyj ważnego adresu szkolnego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka