Dodaj do ulubionych

Powiekszanie ust kwasem

24.09.20, 13:49
Nie planuje ale ciekawi mnie czy gdy kwas odpusci to usta pozostaja wieksze - w koncu skora sie musiala troche rozciagnac.
Obserwuj wątek
    • aandzia43 Re: Powiekszanie ust kwasem 24.09.20, 14:05
      To zależy czy chcesz je napompować, powiększyć czy lekko wypełnić i wygładzić. Ja robiłam kiedyś to ostatnie parę razy i po zaprzestaniu i ostatecznym wchłonięciu kwasu nie stwierdzam najmniejszych zmian.
    • leann32 Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 08:02
      Bardziej niepokojace jest zjawisko braku umiaru.
      Przyzwyczajasz sie do wiekszych i zmienionych ust i nie sposob gdy po roku maleja zaakceptowac to i dac sobie spokoj.
      Kazda ktora delikatnie powieksza usta za kilka lat wyglada jak glonojad.
      W szkole syna jest z 15-20 pań i jeszcze o ile dolna warga nie wyglada tragicznie to górna to jest jakis koszmar a panie z profilu wygladaja okropnie.
      Co roku jest gorzej i dostrzykuja sie bez umiaru. Moim zdaniem zwyczajnie nie dostrzegaja tego jak ich usta sie zmienily i ciagle im malo.
      Dlatego lepiej nie wchodzic na ta droge smile
      • nuclearwinter Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 08:13
        Też obserwuję takie zjawisko. Do tego w pewnym wieku chyba lepiej zrobić lip lift, bo ta wydłużona rynienka nosowo-wargowa i powiększona górna warga wyglądają kiepsko i bardzo nienaturalnie. Może to kwestia braku umiaru właśnie, a może po prostu kwestia tego jak proporcje twarzy zmieniają się z wiekiem. Nie znam tych osób na tyle, by z nimi poruszać takie tematy 😉
      • mebloscianka_dziadka_franka Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 09:38
        Niedawno oglądałam filmik, gdzie jakiś pan doktor mówił o powiększani ust, że to wypełnienie lubi sobie wędrować i wcale się tak szybko nie wchłania, więc czasami kobiet amyśli, że kwas się wchłonął, a on po prostu zmienił swoje miejsce położenia. I że nie powinno się co pół roku uzupełniać, tylko robić dłuższe przerwy. Bo bardzo łatwo zrobić sobie kuku, i że powinno się jak najmniej tego kwasu wstrzykiwać.
        • waleria_s Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 17:31
          Kwas potrafi migrować, niestety. Załatwiła mnie tak (niby) dobra i popularna lekarka. Ja akurat widziałam, że wypełniacz zawędrował mi nad usta, ale i w dolnej wardze miałam grudki. Przy czym ja naprawdę wciąż miałam wąskie usta, to nie był efekt kaczki, widoczne grudy, poprawiająca to osoba powiedziała, że u mnie kwas jest wszędzie, tylko nie w czerwieni wargowej. Niestety, ale i powiększanie u lekarza to nie jest gwarancja dobrze wykonanego zabiegu, wystarczy za gęsty preparat, podany niedopasowaną do ust techniką (jak u mnie) i zamiast ładniejszych ust- brzydsze.
    • mary_lu Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 08:10
      Zależy od właściwości organizmu i użytego kwasu. Czasem kwas rozpuszcza się bez śladu, a niektórym, zwłaszcza jak były stosowane stare metody wypełniania i mocno usieciowiony kwas, to tylko wypełniacz się rozłazi i przemieszcza. Same usta tracą wtedy kształt i pełność, za to tworzy się wystający dziób. Wtedy idą ma kolejne wypełnienie ust i maja w dole twarzy poduszkę z wypełniacza.

Jak same nie metabolizujemy kwasu do zera, to czasem lepiej go rozpuścić hialuronidaza i wypełniać na świeżo. Teraz są lepsze wypełniacze i lepsze metody wypełnienia / na płasko. Kacze dzioby zaczynają znikać.
      • barbibarbi Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 09:53
        Co to znaczy wypełnienia na płasko? Wiem, że niektórzy stosują implanty zamiast wstrzyknięć, albo też nastrzykują jakąś metodą Garunova, że niby równo się rozprowadza małymi punktami. Sama kiedyś chciałabym trochę wypełnić usta, bo widzę że kiedyś były pełniejsze, z wiekiem jakieś takie mniejsze się robią, ale jak widzę te wszystkie gwiazdy i panie z telewizji czy na ulicy, to mi się odechciewa. Czekam na metodę, która gwarantuje mi taki kształt jaki miałam w wieku lat 25, a nie kacze dzioby, czy jakieś inne rozlane twory. Czyli na płasko nie zrobi mi kaczego dzioba?
        • mary_lu Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 10:00
          Nigdy już nie będziesz miała niczego jak w wieku 25 lat, nie wierz w cuda.

Tak, metoda na płasko to podawanie maleńkich ilości kwasu powierzchniowo i rozciąganie czerwieni wargowej w odpowiednich kierunkach zamiast robienia wałków z kwasu pod ustami w celu wypchnięcia ich do przodu.

Panie z tv od roku poprawiają usta, zamieniają parówki na wypełnianie na płasko.
          • barbibarbi Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 10:09
            O super, czyli to ta metoda Garunova? Czy to tak się nazywa po prostu "na płasko", czy jak pójdę do jakiegoś lekarza od ust i powiem, że chcę "na płasko" to będzie wiedział o co chodzi, skoro to nowa metoda? To niesamowite, że po tylu latach robienia parówek (które są przeohydne) dopiero teraz się reflektują, że można inaczej to zrobić. Tylko ciekawe jak takie usta "na płasko" się zachowują po roku, czy to się jednak nie rozpłynie? Pewnie też zależy od materiału jaki jest użyty?
            • mary_lu Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 10:14
              To jest połączenie kilku technik, Garunowa była pierwsza. Mała szansa, że naprawdę dobre usta zrobi lekarz, mało kto chciał się dokształcać u Rosjanek i ma wystarczająco lekką rękę. Obejrzyj prace na fb i lepiej idź do polecanej kosmetolozki. (Usta to wyjątek, na nic innego nie warto ryzykować)
              • bergamotka77 Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 23:17
                Taak, figurę z tym celulitem i rozstępach po 3 ciazach wink Shell zacznij akceptować, ze jesteś w wieku 40+. Nie podbijesz juz świata jako 20-latka, przykro mi. Ale możesz być atrakcyjna w każdym wieku. Seksapil jest w głowie.
                • barbibarbi Re: Powiekszanie ust kwasem 26.09.20, 00:40
                  Każda kobieta po ciąży ma cellulit i rozstępy? Ja nie mam rozstępów ani cellulitu, w ciąży przytył mi tylko brzuch a po porodzie wrócił do poprzedniego wyglądu w kilka miesięcy. Ostatnio obserwuje sporo nastolatek, które mają gorsza figurę od 40 latek, koleżanka córki przy swojej matce wygląda jak jej dużo grubsza siostra a nie córka.
                • waleria_s Re: Powiekszanie ust kwasem 26.09.20, 01:39
                  Bzdura, 40-latka może mieć super skórę bez rozstępów i cellulitu. I nie, nie chodzi tu o obsesyjne dbanie o siebie, zabiegi, a po prostu brak skłonności do tych mankamentów skóry. Popatrz na nogi 20-latek (i młodszych), jest bardzo często dramat z cellulitem. Gorsze jedzenie, mniej ruchu? Nie wiem, ale na ulicy naprawdę prędzej wypatrzę świetne nogi bez niedoskonałości u starszej kobiety niż u nastolatki, dwudziestki.
          • waleria_s Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 17:40
            Mary_lu, będę miała pytanie: Z czego wynika to, że lekarze tak kiepsko modelują usta w sensie estetyki, nie znają tych nowych technik, nie potrafią wymodelować na płasko? Siedzę w temacie, bo szukałam kogoś do poprawki po lekarce i to jest niebo a ziemia, co potrafi osiągnąć dobry kosmetolog a lekarz. Jutro mam mieć wypełnianie (stary kwas rozpuszczony), kobiecie świetnie wychodzą usta na płasko. Myślisz, że ta metoda gwarantuje, że kwas mi się nie przemieści? Ostatnie powiększanie ze stycznia u nieszczęsnej lekarki było robione gęstym preparatem i dużą ilością wkłuć i malutką ilością kwasu, ale i tak wszystko mi zmigrowało po pół roku.
            • mary_lu Re: Powiekszanie ust kwasem 25.09.20, 17:49
              Kwas jeśli nie zostanie rozłożony, to po prostu się przemieści. Ten podany techniką na płasko przemieści się o wiele mniej.

Większość lekarzy uczyli si klasycznej metody powiększania, często robią to kaniulą, ta metoda niemal każdemu po roku da kwas pod nosem. Teraz jest moment, który większość dobrze zarabiających specjalistów przespali, ale już widzę oferty firm szkolących medyków ze szkoleniami z płaskich ust. Tylko oprócz znajomosci techniki trzeba mieć więcej czasu na zabieg, i rękę makijażystki niemal..,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka