Dodaj do ulubionych

Nawrócona Jakubowska

30.10.20, 20:25
Aleksandra. Właśnie wysłuchałam wywiadu w Polsacie. Kiedyś była za aborcją, ale się nawróciła. W skrócie- aborcja na życzenie to zło, bo kobiety będą to robić zamiast być odpowiedzialne za własną płodność ( w domyśle- to ich wina, że w ciążę zachodzą niechcianą). W ogóle wyrok TK jest ok, zgodny z konstytucją. Ona zajmuje się ludźmi niepełnosprawnymi w ośrodku caritasu i tam jest tyyle miłości. Pomoc dla osób niepełnosprawnych w Polsce jest. Źli Skandynawowie usuwają wszystkich z zespołem Downa. W zeszłym roku było ponad 1000 aborcji z powodu zespołu Downa ( poprawiła się, kiedy prof. Płatek, również zaproszona, zwróciła jej uwagę). Porównywała aborcję do kary śmierci ( w kontekście błędnych wyroków- badań). A na deser redaktor Rymanowski, który zacytował Rzeplińskiego- "prof. Rzepliński powiedział takie piękne zdanie- nie wyobrażam sobie Polski bez osób z zespołem Downa".
Następna nawrócona. Zmazująca swoje grzechy kosztem innych.
Obserwuj wątek
    • loverstone Re: Nawrócona Jakubowska 30.10.20, 20:28
      Nie nawrócona, tylko zawsze tak ustawiona skąd wieje wiatr. Podobnie towarzysz Marek Król.
      Ma upośledzonego syna, więc tymbardziej ją jeszcze dodatkowo porąbało.
      • livia.kalina Re: Nawrócona Jakubowska 30.10.20, 21:02
        Oczywiście, że to taka ***** do wynajęcia. Na dokładkę wielokrotnie skazana
        • geez_louise Re: Nawrócona Jakubowska 30.10.20, 21:09
          Oprócz tego pamiętam niusy z okolic komisji Rywina, jak to jej mąż płakał, że od lat jest uziemiony z niepełnosprawnym synem w domu, a Oleńka wyciera tyłek po hotelach w Warszawie z różnymi kolegami.
    • asdfg2018 Re: Nawrócona Jakubowska 30.10.20, 20:52
      myller ty ciulu


      .........
      www.facebook.com/ogolnopolskistrajkkobiet/posts/5173707485988541
    • geez_louise Re: Nawrócona Jakubowska 30.10.20, 21:01
      Wszystkie komuchy, szuje, urwiszony, sprzedawczyki, złodzieje itp. na starość to najbardziej swietoj.bliwi obrońcy krzyża, życia poczętego i strażnicy moralności, dlaczego Jakubowska niby miała iść inna drogą?
      • asdfg2018 Re: Nawrócona Jakubowska 30.10.20, 21:38
        Z mojego osiedla synowie sekretarzy PZPR po 1989 roku poszli do seminariów duchownych a ich córki zostały katechetkami . Znam kilka takich przypadków . A wdowy po tych sekretarzach to widzę jak codziennie po 2 razy chodzą do kościoła , rano i wieczorem. Zrobiły się z tych kobiet jak mówi sąsiad takie żaby kropielnicowe , brr..

        ............
        www.facebook.com/ogolnopolskistrajkkobiet/posts/5173707485988541
    • 71tosia Re: Nawrócona Jakubowska 31.10.20, 00:06
      Ma niepelnosprawnego syna, i zawsze miala podobne zadania, w czasie strajkow matek w sejmie tez.
      • elinborg Re: Nawrócona Jakubowska 31.10.20, 07:13
        Nie, nie zawsze. SAMA o sobie powiedziała, że kiedyś była zwolenniczką prawa do aborcji. Pewnie przed urodzeniem syna, ale poglądy zmieniła.
    • umi Re: Nawrócona Jakubowska 31.10.20, 01:08
      K.rva, odpowiedzialnosc za wlasna plodnosc to np. odpowiedzialnosc za jej stan. Ktory moze sie pojsc ybac w wyniku powiklan poporodowych. Albo stanu zagrozenia zyca, jak nieabortowany plod bedacy w kiepskim stanie wezmie i obumrze, a wszysyc beda na to cierpliwie czekac zamiast udzielic takiej kobeicie pomocy. Kiedys by ja sz.lg trafil na miejscu i wylecialaby z puli rozmnazajacych sie, ale teraz podobno mamy cywilizacje i ratujemy osoby ktorym cos jest. Wiec moze by zaczac od tych kobiet, ktore juz zyja? Czy zyjace zycie jest niewazne i moze byc tylko srodkiem do celu dla innych zyjacych zyc, ktore chca je wykorzystac, gdyz albowiem maja wiecej wladzy? Bo to tylko do tego sie, krva, sprowadza. Nigdy nie mozna odbierac czlowiekowi prawa do stanowienia o sobie, nawet w imie najbardziej szczytnych idealow. To wypacza te idealy, a z normalnego ustroju robi totalitaryzm. Rozni dykatorzy wielokrotnie tego probowali i zawsze sie zyebalo. Swiat nienawidzi totalitaryzmu, ktory jest sprzeczny ze wszystkim co normalne. A pis to debile sa, nie sa w stanie ugasic ognia ktory z glupoty zapruszyli. Nie wiem jak hooyowym politykiem trzeba byc, zeby nie umiec posprzatac tego boordelu. Cokolwiek robia, robia tylko zle i bardziej sie motaja. A wystarczyloby sie wycofac z tego idotyzmu, o ktorym wszyscy oprocz garstki fanatykow wiedza, ze jest zly. Jeszcze zeby chociaz mieli poparcie wiekszosci, ale hooy, wcale nie maja. Rozmawialam dzisiaj z wierzaca matka stadka dzieci (nie ematka suspicious i nawet niezbyt postepowa). Klela jak szewc i wcale nie byla zachwycona. Takze tego # wyp.rdalac, kretyni. Tak to jest jak osiol probuje ciagnac karete uncertain
    • anorektycznazdzira Re: Nawrócona Jakubowska 31.10.20, 07:41
      Najbardziej zajadłe są te, których jako że są już po menopauzie w ogóle temat nie dotyczy, a jeszcze zrobiły to i owo jak same potrzebowały.
      Teraz na wszelki wypadek będą "bochu wynagradzać" na koszt innych kobiet.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka