Dodaj do ulubionych

Być jak Dyson

02.03.21, 16:16
Pomóżcie. W każdym sklepie zareagowano za każdym razem tak samo na moje wymagania (pionowego, bezprzewodowego odkurzacza, który ma moc normalnego odkurzacza, a nie szczoteczki wciągajki): Dyson.
Ale z drugiej strony jako przykład stawiam historię własną z robotem kuchennym; miałam Thermomix przez wiele lat, teraz od roku mam Lidlomix (pardon, Monsieur Cuisine) i różnicy nie ma żadnej (używam codziennie do różnych potraw). I czegoś takiego szukam wśród odkurzaczy - ale czy takie coś istnieje?
Nie zależy mi na mini odkurzaczu 2w1 (nawet wolałabym, żeby go właśnie nie było), natomiast z radością powitałąbym elektroszczotkę (osobne końcówki do dywanów i parkietów)
Obserwuj wątek
      • padum Re: Być jak Dyson 02.03.21, 20:21
        Guzik prawda. W V6 padła mi po 2 latach bateria. Dwa dni po upływie gwarancji.
        Kupiłam V11, ale żałuje, ze nie poszukalam tak, jak autorka wątku.
        Podobnie z roomba. Roborock jest tańszy, a ma lepsze ustawienia.
      • alicjak-2 Re: Być jak Dyson 02.03.21, 18:03
        Jimy pro , kupiłam tydzień temu na allegro superrr, nie spodziewałam się takiej mocy , ciągnie jak szalony cena 870zl Polecam jestem zadowolona długo się zastanawiałam i szukałam teraz zaluje , że wcześniej nie kupilam
    • thank_you Re: Być jak Dyson 02.03.21, 20:34
      Mam ten najnowszy odkurzacz dysona (oraz starszy, taka „piłkę”, przewodowy) i jest bardzo dobry, No ale po kilku miesiącach trafiłam na stronę gościa, który testuje rożne produkty z chinskich stron i okazuje sie, ze można miec prawie to samo za dużo mniej. smile

Z kolei suszarke Airwrap podałam dalej, bo w ogole nie współpracowała z moimi włosami - a juz sprzedawanie końcówek do rożnego rodzaju włosów jednej kobiecie jest totalnym bezsensem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka