Dodaj do ulubionych

Iwona Wieczorek

20.05.21, 13:55
Nie wiem dziewczyny czy czytalyscie artykuł z dzisiaj ale Rutkowski zaczął przekonywać ziemię w miejscu wskazanym przez anonimowego informatora I znaleźli jakiś nóż oraz jakaś damska garderobę. Przekonują zaraz koło miejsca zniknięcia Iwony.

Bardzo ale to bardzo chciałabym żeby w końcu sprawa się rozwiązała. Jest mi tak szkoda jej Mamy ☹ poza tym sama jestem z Gdańska więc ta sprawa jest mi bardzo bliska. Straszna tragedia...
Obserwuj wątek
  • gama2003 Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 13:59
   Widziałam. Ta koszula skojarzyła mi się z tym gostkiem z ręcznikiem. Oby sprawę zamknięto, rodzina zaznała spokoju.
   No i najważniejsze, ujęcie sprawcy.
  • kropkacom Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 13:59
   Czyli Rutkowski na tym teraz zarabia. Takich spraw jest masa. Wszystkie są smutne, tragiczne. Tylko kilka medialnych. Życzę aby bliscy tych zaginionych oczywiscie zaznali spokoju.
   • memphis90 Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 14:59
    Ostatnio to chyba coś- szczątki zakwalifikowane jako zwierzęce, ale w sumie może jednak ludzkie, poza tym beton w starym garażu, nie wiadomo po co, skoro rzekome kości zwierzęco - ludzkie były gdzie indziej. Strasznie mnie to wkurza, jak media wypisują te pierdoly dla klików... uncertain
  • borsuczyca.klusek Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 14:01
   Czytałam i trochę popadłam w stupor, bo przecież park Reagana był już kilkakrotnie przeszukuwany. Chyba, że chodzi o jakieś inne miejsce? Oby dało radę zebrać jakieś jednoznaczne dowody.
   Inna sprawa, że Rutkowskiemu nie wierzę za grosz.
  • bardzo.cicho Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 14:08
   Mnie też ta sprawa szczególnie rusza, zwłaszcza, że sama w tamtym czasie poruszałam się czasami samotnie wieczorami po Trójmieście, bo czułam się bezpiecznie. Tamto wydarzenie nauczyło mnie ostrożności.

   Dziwna sprawa. Jakby był jakis cel w tym, aby śledztwo się tylko w nieskończoność toczyło. Ale skoro tropy prowadzą do klubu w Sopocie...
    • 35wcieniu Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 14:24
     Nie wiem czy Trójmiasto jest bezpieczne- nie mieszkam, ale też się tam poruszałam sama, po tym zaginięciu, jak po każdym innym miejscu. Umówmy sie- szansę na to że była przypadkową ofiarą przypadkowego przestępcy są znikome.
     • iwoniaw Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 17:30
      35wcieniu napisał(a):
      Umówmy sie- szansę na
      > to że była przypadkową ofiarą przypadkowego przestępcy są znikome.
      >

      Też tak sądzę. Ktoś musiał to zaplanować, skoro dał radę tak skutecznie zamotać sprawę, że przez ponad dekadę nie wypłynęły ani zwłoki ani nawet jakieś wiarygodne ślady.
  • geez_louise Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 14:10
   O ile też chciałabym poznać finał sprawy (z małpiej ciekawości i ze szczerego współczucia dla matki), to rewelacjom Rutkowskiego nie wierzę, obstawiam że sam coś tam zakopał.
    • memphis90 Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 15:05
     Już sama idea, że ktoś czekal o czwartej rano czy której tam w miejscu bardzo odludnym, żeby nożem kuchennym mordować przypadkowe osoby jest taka jakaś... mało wiarygodna...
   • geez_louise Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 15:14
    Rutkowski narzeczonej zabrał razem ze spódnicą.

    Kilka dni temu był na pudlu chyba wykupiony artykuł o rzekomym luksusie w domu rutkowskiego. Tyle, że od razu było widać, że budżet od lat im się nie styka, choć chcieliby żyć na bogato. Teraz to kolejna reklama wątpliwych usług.
  • lot_w_kosmos Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 15:08
   Wiele tragedii należałoby rozwiązać.
   Jest tyle zaginionych dzieciaków.
   Tyle zabójstw gdzie nie wykryto sprawców.
   Wiele z tych historii jedt bardzo znane.
   A ilość zaniedbań w czasie poszukiwań i śledztw starczyłaby na wybrukowanie układu słonecznego...
  • mid.week Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 15:35
   Dwa noże, z czego jeden to jakiś taki jak z filmów kryminalnych. We wszystkim gmerała maja rutkowska. Machala ta koszulą na prawo i lewo, wytrzepala z niej wszelkie potencjalne kłaki, jeśli jakiś były. W ogóle nie tak w książkach opisywali traktowanie potencjalnych dowodów... Może maja inne czytała.
  • megwhite25 Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 15:44
   Do tej pory nie wiemy o co była kłótnia ,.dlaczego Iwona wyszła sama z dyskoteki.
   Nie wiemy czemu już wcześnie rano znajomy ją szukał i poszedł do zakładu fryzjerskiego matki.

   Coś tu śmierdzi i znajomi mogą wiedzieć kto za tym stoi.
   Panuje zmowa milczenia wśród znajomych.
  • trzebasiebawic Re: Iwona Wieczorek 20.05.21, 17:12
   W sumie to już chyba z rok temu, jakiś więzień miał szepnąć Rutkowskiemu, że ktoś gdzieś mu powiedział, że ktoś gdzieś zabił dziewczynę z głośnej trójmiejskiej sprawy i on wie gdzie jest zakopana.
   Dość było to nagłośnione. I nagle po roku, okazało się, że jest to nowa sensacyjna informacja. Żeby było zabawniej owy więzień miał być jednak świadkiem, który był przy zakopywnaniu zwłok i miał zwierzyć się tylko Rutkowskiemu, który i tak był potem przesłuchiwany przez policję w tej sprawie. Przesłuchanie nosiło tytuł: Głuchy telefon z pokoju 112.
   Napięcie jak w modzie na sukces zostało spotęgowane stanem przedzawałowym więźnia, bo był zdziwiony, że jak powiedział Rutkowskiemu, to wszyscy już wiedzą.
   Nagle też po roku zjawia się na miejscu wieża babel i znajduje ku zdziwieniu wszystkich, a przede wszystkim polskiej policji dwa noże nówki sztuki - nieśmigane, rajstopki, koszulę w worku i granatową spódniczkę, która okazuję się kawałkiem materiału, mogącemu odpowiadać spódniczce. Problem w tym, że tam miało być ciało. Bo więzień miłości tam był i to widział podobno. Dalej to się już pogubiłam, bo po odkryciu i publikacjach w jakiś super ekspresach, miała nadjechać policja i tak jechała i jechała i jechała i jakoś w końcu łaskawie dojechała. Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że pomarańczowego wzięli na wizję lokalną, ale informacje dość szybko znikały, albo się nie rozprzestrzeniały jak to zwykle bywa, więc nie wiadomo ile w tym prawdy i czy pomarańczowemu się spacer nie zamarzył, skąd całe zamieszanie.
   Jednocześnie krakowska prokuratura nakazała xxxxx policjantom złożyć oświadczenia czy wiedzą coś na temat korupcji w policji w tej sprawie i próbach mataczenia, a jeśli tak to co.
   Wydaje się, że pewne źródła policyjne, reprezentujące dobrą stronę mocy doszły do pewnych wniosków i toczy się tutaj jakaś gra dobra, że złem. Njewykluczone, że robią kokodżambo dezinformacji aby zdezorientować podejrzanych. Wieża babel może być świadomym lub nieświadomym pionkiem w tej grze.

   W tym wszystkim zastanawia mnie jak żyje teraz sprawca. I jakie relacje budzą w nim kolejne poszukiwania. Czy śpi spokojny czy miota się przerażony.
   • borsuczyca.klusek Re: Iwona Wieczorek 21.05.21, 13:32
    Mnie to wygląda tak, że najprawdopodobniej mają podejrzanego, którego systematycznie osaczają. Możliwe nawet, że mają go na podsłuchu i to już od dłuższego czasu. A takie deklaracje jak powyższa mają na celu wywarcie jeszcze większej presji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka