Dodaj do ulubionych

Pomyślałybycie?

22.05.21, 13:33
Kiedy pomyslę, że moi rodzice wypruwali sobie żyły w dzikich latach 90. Ja brałam jakąkolwiek robotę w czasach 20% bezrobocia przełomu wieków. Potem było już lepiej. Wejście do UE. Kraj zaczął się zmieniać. Pojawił się optymizm i myślę, że tu może być fajnie.
A potem ogłupiała tłuszcza ze wsi i miasteczek oddała władzę tym bandytom...Zastanawiam się po co to wszystko było. Po to żeby utrzymywać z podatków cieżko pracujących ludzi bandę patoli, nierobów, leserów.
Rzygać mi się chce jak się rano budzę i uświadamiam sobie że żyje w świnskim chlewie który kiedyś nazywał się Polska.
Obserwuj wątek
    • alicia033 Re: Pomyślałybycie? 22.05.21, 13:40
      lajtova napisał(a):

> i uświadamiam sobie że żyje w świnskim chlewie który kiedyś nazywał się Polska.

Granice (jeszcze) otwarte, można wyjechać z tego burdelu na zawsze.
    • ludzikmichelin4245 Re: Pomyślałybycie? 22.05.21, 13:45
      lajtova napisał(a):

> Zastanawiam się po co to wszystko było.
      >
      A doświadczenia pokoleń muszą być po coś?

Ja na przykład nie przypisuję swojej pracy jakiegoś szczególnego znaczenia. Pracuję, bo raz, że muszę, a dwa, bo lubię. W skali makro ani moje wysiłki, ani moje podatki nie mają znaczenia, więc się nad tym nie zastanawiam i po prostu turlam codzienność do przodu.

• molik28 Re: Pomyślałybycie? 22.05.21, 16:06
      I tu akurat się z tobą zgadzam. Jak myślę o tym vo się dzieje w Polsce zaczyna ogarniać mnie smutek, depresja i wkur..... Czuję niemoc i zastanawiam się jak udało nam się to wszystko tak szybko spier..... Czuję, żę nasze dzieci są krzywdzone przez to co robi nasz rząd i mam w sobie tyle negatywnych emocji jak nigdy wcześniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka