Dodaj do ulubionych

Zator noclegi

30.05.21, 12:20

Poleci cos ematka? Jak rozplanowac pobyt? Będziemy jechać z Krakowa więc blisko ale powrót już kawałek bo do Szczecina, więc niekoniecznie po całym dniu szaleństw. Rezerwować jeden czy dwa dni na pobyt w energylandi? Pobyt w wakacje w tygodniu.
Obserwuj wątek
    • jeste_m_sobie Re: Zator noclegi 30.05.21, 16:09
      Spałyśmy w Western Camp. Jest tuż obok, to ten sam właściciel, dla gości zniżki na bilety do Energylandii. Dla dzieciaków fajna atrakcja. W samym wesołym miasteczku byłam w zeszłym roku z ośmiolatką, więc nie na wszystkie atrakcje mogła wejść. Drugi dzień był niepotrzebny. Ale znam takich, co po dziesięć razy na tych samych kolejkach jeżdżą, więc dużo zależy od upodobań.
      • euro18 Re: Zator noclegi 30.05.21, 17:43
        Jak weźmiesz min 1 nocleg to masz drugi dzień wejścia gratis. Działa to tak, że pierwszego dnia kupujesz jakiś pakiet atrakcji (warto wtedy wziac jak najszerszy), a kolejnego dnia mimo wykwaterowania dostajesz gratis pakiet taki jak kupiłaś dnia poprzedniego. Pozwala to na rozłożenie w czasie atrakcji i ew powtórki. Jak polecam min jeden nocleg, może też być na campingu jak macie możliwość.
    • jkl13 Re: Zator noclegi 30.05.21, 18:46
      Właśnie się zadekowalismy w Oświęcimiu smile To raptem 20km od energylandii. Energylandię planujemy jutro i pojutrze,więc dwa dni. Jeden dzień to zbyt mało, za dużo atrakcji. Zarezerwowałam 3 noclegi, powrót 700km po 8 godzinach szaleństwa nawet mnie przerasta wink Wracamy spokojnie w środę.
    • biala_ladecka Re: Zator noclegi 30.05.21, 18:52
      Nocowałam w Krk i stamtad dojezdzalam. Jak dla mnie atrakcja na jeden dzien, ale ja tam bylam bo dziecko bardzo chcialo. Na miejscu okazalo sie, ze sporo atrakcji zbyt mloda przeraza, mnie zreszta tez tongue_out Gdyby sie uprzec na lezenie w stresfie basenowej to pewnie moznaby spedzic dwa dni. Wezcie koniecznie ciuchy na przebranie, bo bitwa wodna jest super i nie ma sie co oszczedzac wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka