Dodaj do ulubionych

Rower - Romet

02.07.21, 14:31
Bubel Goetze odesłany, młoda kompletnie niezdecydowana a ja wykończona tematem. Dotarliśmy do Gazeli Romet'u i zonk.....bo w ciągu 7 dni mam obowiązek zrobić przegląd zerowy płatny, czyli kupując stacjonarnie mam rower gotowy a kupując online muszę zapłacić za to co jest obowiązkiem sprzedawcy uprzednio samodzielnie składając rower..... Wybranego koloru nie ma stacjonarnie zatem tą drogą odpada. Pytanie brzmi czy to zgodne z prawem? Kupowałam w życiu mnóstwo rowerów, ale nigdy Romet i jestem zaskoczona polityką firmy.
Obserwuj wątek
    • kamin Re: Rower - Romet 02.07.21, 14:57
      Jak kupujesz stacjonarnie w salonie, to zwykle sprzedawca wlicza przegląd zerowy w cenę roweru.
      Jak kupisz przez internet, to salon sprzedaży rowerów nic na tobie nei zarobi, więc nie będą za darmo robić ci przeglądu.
      • troompka Re: Rower - Romet 02.07.21, 14:59
        No tak właśnie jest, przez Internet ceny mniej więcej o 150 do 200 niższe. A nie masz gdzieś obok sklepu Romet, do rowera jednak dobrze się jest przymierzyć.
      • iberka Re: Rower - Romet 02.07.21, 21:42
        To tłumaczenie miałoby rację bytu gdybym ów płatny przegląd serowy mogła zrobić w jakimkolwiek salonie sprzedaży a tu nie, Romet wskazuje konkretne miejsca (w Krakowie "aż" 3).
      • iberka Re: Rower - Romet 02.07.21, 16:58
        Pierwsza miłość, MSC temu, to był Goetze coś tam i Romet Pop Art w kolorze landrynkowego różu.....myślałam, że padnę wink a sprzedawca usilnie namawiał - nie było łatwo (minus zakupów stacjonarnych, to tacy nachalni "doradcy").
      • szmytka1 Re: Rower - Romet 02.07.21, 17:00
        moje dziecko miało rometa, 2 sezony posłużył na zwykłe dziecięce użytkowanie beż zadnej regulacji, nic się nie popsuło, nie rozregulowało. Lepszy był w każdym razie od jeszcze wcześniejszego krossa z tej samej półki cenowej. To bardzo rozsądny stosunek jakości do ceny i dla dziecka zupełnie wystarczający rower. Teraz kupowałam rower na kolejne 2-3 lata już z ramą 19 cali i też wybralismy Rometa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka