21.08.21, 05:00
Czy któraś ematka to brała i na co? Co możecie powiedzieć o skuteczności tego leku i jakie miałyście skutki uboczne?

Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.
Obserwuj wątek
                • adriana.la.cerva Re: Nefobam 21.08.21, 06:15
                  U mnie to było tak, że męczyłam się bardzo z rwa kulszowa. Doszło do tego, że ciagnelam noge za sobą, nie czułam palców u stóp, o bólu przez który nie spałam I nie jadłam nie wspominam.
                  Byłam u lekarza I on właśnie chciał mi dac ten lek Ale że co poinformowała że jestem na venli to dał Zaldiar. Nic mi nie pomogło, dopiero blokada do kręgosłupa I od tamtej pory mam spokój.
                  Nefopam też działa na asadzie zwrotnego wychwytu.

Ja już się ppgodzilam, że zawsze będę na venli.
                  • adriana.la.cerva Re: Nefobam 21.08.21, 06:18
                    A zapomniałam napisać, że podstawa do Nefopamu było to, że lekarz stwierdził że żadnej rwy nie mam tylko to są objawy konwersyjne.
                    Prywatnie zrobiłam MRI no i niestety opis na całą stronę jak mi kręgi uciekają na worek oponowy.
                    • rosapulchra-0 Re: Nefobam 21.08.21, 08:42
                      O Jesoo, współczuję. Udało ci się z tego wyjść obronną ręką?

Mnie przedwczoraj w nocy złapał taki ostry ból po prawej stronie pleców, tuż nad pośladkiem, że aż mi tchu zabrakło. W łóżku mnie złapał, ten ból w sensie suspicious gdy przekładam się na drugi bok. Paracetamol i ibuprofen nic nie pomogły. Podobnie 40 mcg buprenorphiny w plastrach nie pomogły. W dodatku zaczęły mi drętwieć i to dość mocno i na długo ręce. Dlatego lekarz przepisał mi ten nefopan.

Ból faktycznie się zmniejszył, ale obawiam się, że jest leczenie skutku, nie przyczyny. W dodatku w niedzielę idę do pracy na noc. Nie mogę sobie pozwolić na nieobecność, bo dwa tygodnie temu wróciłam do pracy po trzytygodniowym zwolnieniu lekarskim. A dodam, że czekam na operację, jeszcze innego problem zdrowotnego i po tej operacji będę musiała swoje odsiedzieć w domu.

Ze skutków ubocznych to na razie się bardzo pocę i mam wysuszone usta, a ciekawa jestem czy są forumki, które brały ten lek i co mogą o nim powiedzieć z własnych doświadczeń.

Dzięki za odpowiedz, adriana!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka