Dodaj do ulubionych

Gabby Petito

19.09.21, 08:22
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27588413,narzeczony-zaginionej-blogerki-zapadl-sie-pod-ziemie-rodzina.html#s=BoxOpImg3 dla znawczyń amerykańskiego prawa - czy będą mogli go oskarżyć w procesie o morderstwo bez zwłok?
Obserwuj wątek
    • arista80 Re: Gabby Petito 20.09.21, 10:45
      Wczoraj natknęłam się na tę informację i zainteresowałam się. W amerykańskiej prasie wyczytałam, że ponoć oboje mieli problemy psychiczne, a krótko przed zniknięciem policja zatrzymała ich jak byli w samochodzie, ponoć kłócili się, a ona płakała.
            • arista80 Re: Gabby Petito 20.09.21, 11:12
              Przyczepiłaś się do tego słówka jak rzep do psiego ogona. Moje "ponoć" nie odnosiło się do samego faktu tego nagrania czy tego co mówiła Gabi, tylko że śledczy starają się ustalić, czy ta sytuacja z filmiku to rzeczywiście mogła być zwykła kłótnia między zakochanymi, czy jednak mogło być coś, co wskazywało na, że tam się działo coś niedobrego. Wczoraj w nocy oglądałam program i ten filmik był analizowany przez jakiegoś gościa (niestety nie zapamiętałam kto to, to była noc i parę razy przysnęłam), który np. dopatrzył się jakichś śladów manipulacji ze strony tego chłopaka, analizował mimikę i ruchy dziewczyny. Po prostu chodziło o to, czy jej słowa "myśmy się tylko pokłócili" to była prawda, czy jednak mogła coś ukrywać.
    • borsuczyca.klusek Re: Gabby Petito 20.10.21, 23:21
      Chyba ta smutna historia znajdzie niedługo swój finał

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27713250,smierc-gabby-petito-przelom-w-sprawie-znaleziono-ludzkie.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg3
        • araceli Re: Gabby Petito 21.10.21, 09:35
          grey_delphinum napisał(a):
          > Warto wejść w link, zanim się coś skomentuje...

Ale przedmówczyni ma rację i nic w linku jej nie przeczy bo artykuł jest sprzed miesiąca.
        • trzebasiebawic Re: Gabby Petito 21.10.21, 11:24
          grey_delphinum napisał(a):

> Warto wejść w link, zanim się coś skomentuje...

RADZISZ sama sobie czy jak? Autor pyta czy mogą go oskarżyć w procesie bez zwlok.

Pytanie czyich zwłok skoro jej ofnaleziono już dawno a ARTYKUŁ DO KTÓREGO MNIE Odsyłasz jest stary i mówi o jej poszukiwaniach?
          • racica_ruda Re: Gabby Petito 24.10.21, 17:21
            trzebasiebawic napisała:

> grey_delphinum napisał(a):
            >
            > > Warto wejść w link, zanim się coś skomentuje...
            >
            >
            > RADZISZ sama sobie czy jak? Autor pyta czy mogą go oskarżyć w procesie bez zwl
            > ok.
            >
            > Pytanie czyich zwłok skoro jej ofnaleziono już dawno a ARTYKUŁ DO KTÓREGO MNIE
            > Odsyłasz jest stary i mówi o jej poszukiwaniach?

Pytał, wątek powstał ponad miesiąc temu
    • wkswks Re: Gabby Petito 22.10.21, 07:08
      Albo oglądam/ czytam za duzo kryminałów, albo cos
      Tu naprawdę śmierdzi. Rodzice znajdują plecak z rzeczami zbiegłego, podejrzanego o zabójstwo syna na bardzo odludnym terenie? Jak jest w takim stanie, ze ciezko rozpoznać zwłoki, to trzeba bardzo dokładnie sprawdzić czy to na prwno on. Czy moze jednak jakas mistyfikacja.
            • arista80 Re: Gabby Petito 22.10.21, 10:30
              Interesuję się bardzo tą sprawą, w amerykańskich mediach jest teraz mnóstwo wiadomości na ten temat i generalnie ta sprawa wygląda na szytą grubymi nićmi. Począwszy już od rodziców Bryana, którzy w dzień po tym jak Brian wrócił z podróży bez Gabby, ale jej vanem, zupełnie jakby nie zainteresowali się, co się z nią stało, tylko wyruszyli sobie z nim na jakąś wycieczkę. Potem jak on zniknął, to można było odnieść wrażenie, że ich to kompletnie nie rusza, nie włączyli się w żadne poszukiwania, żadnych apeli. Potem ich adwokat tłumaczył, że to on im kazał siedzieć cicho i korzystać z ich prawa do milczenia. Są też niejasności co do znalezienia tych domniemanych szczątków Bryana, bo w niektórych gazetach wyczytałam, że to ponoć jego rodzice znaleźli je i zawiadomili służby. Sporo osób twierdzi, że to znalezienie to jedna wielka mistyfikacja.
                • ewiedzma Re: Gabby Petito 24.10.21, 16:37
                  Jest trochę możliwości. Zakladamy, że to byli kochający rodzice i że chcieli go chronić za wszelką cenę. Ale na jakiej podstawie tak naprawdę? NIewiele jest danych o relacjach w tej rodzinie, a niemal wszystko co wiadomo o poczynaniach Briana po powrocie do domu wiadomo od jego rodziców. Skąd mamy pewność, że dojechał do tego parku żywy? Może ktos z rodziny zatlukl go w afekcie, po czym wywieźli ciało, poczekali aż się rozłoży...
              • jedn0raz0w0 Re: Gabby Petito 23.10.21, 03:01
                Ja się osobiście nie dziwię że rodzice na wieść, że ukochany syn jest poszukiwany w sprawie o morderstwo, tracą osąd i robią głupoty. A ponieważ cały kraj go osądził to też niewykluczone że prawnicy im doradzili żeby się ukrył, zresztą cała jego rodzina mogła się liczyć z linczem. Oczekiwanie od osób w ich sytuacji racjonalnego działania jest... nieracjonalne.
              • jedn0raz0w0 Re: Gabby Petito 23.10.21, 03:38
                W zasadzie to począwszy od JEJ rodziców, którzy mimo tego, że otrzymywali niepokojące sygnały, potem brak sygnałów a potem zobaczyli że facet wrócił samochodem córki bez córki tak długo zwlekali że zgłoszeniem zaginięcia. O wiele łatwiej, tak emocjonalnie, mi sobie wyobrazić, że rodzice ukrywają dziecko poszukiwane przez policję, niż, że nie wiedzą czy I gdzie dziecko żyje i tak czekają xuj wie na co.
            • jedn0raz0w0 Re: Gabby Petito 23.10.21, 04:12
              wkswks napisał(a):

> Grubymi nićmi szyte: cały kraj go szuka a znajduje ojciec w odlu
              > dnym miejscu.

no nie, było wiadomo do którego parku się udał i tam go FBI szukało, park był w tym czasie zamknięty dla odwiedzajacych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka