Dodaj do ulubionych

H&M rozmiarówka

02.10.21, 08:49
Nie ma chyba drugiego sklepu, który ma tak niejednolitą rozmiarówkę jak H&M. Ostatnio zamówiłam dla siebie komplet ciuchów i w zależności od fasonu i rozmiaru u modelki, musiałam zamawiać od XS, przez M aż do XL. Poza tym mam wrażenie, że rozmiarowka im ostatnio mocno skoczyla w górę. Mam starsze egzemplarze ich ciuchów które ledwo włażą mi na palec, a terazich łachy w tym samym rozmiarze są ogromne. Tak samo jest tez w obrębie aktualnych kolekcji - jedna L nie równa się innej L. Tez macie takie doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • lauren6 Re: H&M rozmiarówka 02.10.21, 09:45
      Tak, w H&M kupuję online i zawsze kieruję się opiniami innych użytkowników odnośnie rozmiaru. Noszę od nich ciuchy w 4 rozmiarach, w zależności od modelu 🤷‍♀️
      • nuclearwinter Re: H&M rozmiarówka 02.10.21, 10:28
        Ja noszę w trzech rozmiarach, ale jednak z przewagą jednego. Dużo ciuchów teraz mają oversize i one wychodzą po prostu ogromne czasami. Ale odkąd dodali opinie użytkowników to rzadko mi się zdarza nie trafić.
        • lauren6 Re: H&M rozmiarówka 02.10.21, 19:19
          Mam od nich bluzkę 2 rozmiary mniejszą niż normalnie noszę i jest taka z luzem.
          Natomiast jeansy muszę kupować rozmiar większe.
          Cała dresówka, oversize rozmiar mniejsze (choć podejrzewam, że 2 rozmiary mniejsze też byłyby ok).
          Len 1-2 rozmiary mniejsze.
          Chyba tylko bluzki do KP miałam w swoim rozmiarze.
    • iwoniaw Re: H&M rozmiarówka 02.10.21, 11:41
      wisniowy_sad napisała:

> Poza tym mam wrażenie, ż
      > e rozmiarowka im ostatnio mocno skoczyla w górę. Mam starsze egzemplarze ich ci
      > uchów które ledwo włażą mi na palec, a terazich łachy w tym samym rozmiarze są
      > ogromne.

Też to zauważyłam, nie tylko u nich zresztą, tylko ogólnie w sieciówkach. Człowiek przytyje i kupuje mniejszy rozmiar, prawdziwe cuda 😀
      • lemonka5 Re: H&M rozmiarówka 02.10.21, 18:58
        Kupowałam tam dziś córce , która ma 105 cm wzrostu legginsy na 116, według metki na 5-6 lat i bluzkę na 122 według metki na 7-8 lat. Obie rzeczy pasują idealnie. Córka ma 2 lata i 8 miesięcy. Owszem jest z góry siatki centylowej, ale nie rozmiarów szkolniaka przecież.
        Ich rozmiarówka dla dzieci to już totalna loteria.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka