Dodaj do ulubionych

Typ osobowości

05.10.21, 14:30
Czy ktoś z was wie lub domyśla się z czego wynika taka oto osobowość u dorosłego faceta?
Obserwuje pewnego pana i zastanawiam się skąd u niego pewne zachowania. Próbuje poskładać tę układankę, wychowany przez skrajnie nadopiekuńczą matkę która nie dawała mu autonomii, podejmowała każdą decyzję, myślę że gdyby ten pan urodził się dziewczynką byłby kompletnie niezaradny życiowo bo my jednak jesteśmy inaczej socjalizowane a tak nie można powiedzieć że sobie nie radzi ale jest np bardzo podatny na wpływ innych ludzi, nie podejmuje decyzji tylko oddaje je w ręce innych ludzi lub partnerek, jest też bardzo nastawiony na ciągłe zadowalanie tych partnerek które są moim zdaniem narcystyczne.
Obserwuj wątek
  • heniek.8 Re: Typ osobowości 05.10.21, 14:36
   Chłop zorientował się że nie ma co walczyć z wiatrakami. Decyzję niech podejmuje baba i da mu spokój. Gdzie jedziemy na wakacje? Niech baba wybiera bo potem będzie marudzić przez rok, a to przecież nie ma o co walczyć. Jaki kolor samochodu, płytek w łazience? To samo. Po co się szarpać z koniem
   • lidiaxx Re: Typ osobowości 05.10.21, 14:41
    Ma to sens gdyby nie to że zawodowo zachowuje się podobnie, dodatkowo potrzebuje osoby która mu wytycza drogę i zadania, nie nadaje się wiec na decyzyjne stanowiska, nigdy nigdzie nie awansował zawsze wykonywał polecenia mimo wykształcenia np wiele osób z jego wykształceniem ma inną drogę zawodowa.
  • alpepe Re: Typ osobowości 05.10.21, 15:00
   Po prostu z osła konia wyścigowego nie zrobisz. A ty go próbujesz siodłać i jeszcze przypisujesz matce biedaka winę. Poszukaj sobie kogoś innego, albo pogódź się z tym, co masz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka