lidiaxx
05.10.21, 14:30
Czy ktoś z was wie lub domyśla się z czego wynika taka oto osobowość u dorosłego faceta?
Obserwuje pewnego pana i zastanawiam się skąd u niego pewne zachowania. Próbuje poskładać tę układankę, wychowany przez skrajnie nadopiekuńczą matkę która nie dawała mu autonomii, podejmowała każdą decyzję, myślę że gdyby ten pan urodził się dziewczynką byłby kompletnie niezaradny życiowo bo my jednak jesteśmy inaczej socjalizowane a tak nie można powiedzieć że sobie nie radzi ale jest np bardzo podatny na wpływ innych ludzi, nie podejmuje decyzji tylko oddaje je w ręce innych ludzi lub partnerek, jest też bardzo nastawiony na ciągłe zadowalanie tych partnerek które są moim zdaniem narcystyczne.