Dodaj do ulubionych

Tusk wygra kolejne wybory

08.11.21, 07:32
Tak stwierdził w wywiadzie. Co musiałby zrobić, żeby mu się udało? Moim zdaniem przede wszystkim mówić językiem prostym, zrozumiałym dla wszystkich. Ponadto mocniej punktować potknięcia PiS
No a przede wszystkim mieć jakieś konkretne zadania programowe. Co myślicie?
Obserwuj wątek
        • jednoraz0w0 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 12:34
          sądząc po tym, jak niewielką różnicą przegrał Trzaskowski, trzeba walczyć o wszystkich wyborców, zarówno statystycznych jak i takich, co czytają. A walka jest zawsze o niezdecydowanych, bo statystyczny wyborca pis nie zagłosuje na platformę choćby nie wiem jak dobry program miała, a statystyczny wyborca po zagłosuje na po choćby oni bredził jak potłuczeni. Natomiast ci niezdecydowani właśnie potrzebują czegoś, co by im pozwoliło podjąć decyzje w jedna lub w druga, czyli przynajmniej program. Z tym, ze nie zauważyłam, żeby po się spieszyło do wygrywania i sprzątania po pis, znacznie wygodniej jest być główna siła opozycji, ciągnąć diety i profity a odpowiedzialności nie ponosić żadnej, to nie są idioci, za dobrze się ustawili.
            • jednoraz0w0 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 17:46
              Żeby mieć profity, takie na poziomie osobistym, to wystarczy mieć murowane miejsce w parlamencie, jak się jest opozycja to kasa leci a nikt pretensji do ciebie nie ma, no bo to nie ty rządzisz.
              Ktokolwiek się zabierze do sprzątania po PiS, będzie mieć przeyebane przez przynajmniej jedną kadencję, bo sprzątanie będzie bolało, więc wyborcy mogą w następnych wyborach zagłosować inaczej. No to kto się będzie sam jak dureń podstawiał? Każdy racjonalnie woli przeczekać aż to państwo zacznie jakoś działać i wtedy się wbić do rządów. Na razie to rządzić chce konfa i chyba Hołownia (choć go dawno nie widziałam), natomiast platforma zgrabnie ucieka przed każdą możliwością wygranej, bo by się nieboraki do roboty musiały wziąć.
                • jednoraz0w0 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 19:54
                  a choćby wiarygodność dla zagranicznych partnerów, z tego co kojarzę pis rozyebał dyplomację, obronność i wywiad, nie? myślisz ze teraz będzie łatwo wszystkich przekonać, ze to taki epizod był który się już nie powtórzy? a do tego inflacja, no przecież co, wyciągną Balcerowicza z naftaliny?
              • stasi1 Re: Tusk wygra kolejne wybory 09.11.21, 15:24
                Ale sam mówisz że profity na swoją twarz a można mieć jeszcze profity na małżonka na syna na córkę dziadka wnuczka. Nie wspominając o znajomym przyjacielu ile to pisowców się utuczył ona państwowym
      • saszanasza Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 16:09
        leni6 napisała:

> Ciezko będzie, mógłby zacząć od jakiegoś programu.

Niestety w tej sytuacji to jedynie program: posprzątać burdel+. W obecnym stanie prawnym nie ma miejsca na jakiekolwiek nośne hasła i ekonomiczno-podatkowe ruchy bo gros czasu zajmie doprowadzenie Polski do porządku prawnego i konstytucyjnego.
    • iziula11 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 08:46
      Nie,nie wygra
      Ma najsilniejszy elektorat negatywny,który głosuje przeciw niemu.
      Poza tym nie reprezentuje wartości tylko słupki sondażowe. Jest zwyczajnie nieszczery i dla wielu wyborców niewiarygodny.

Osobiście nigdy więcej nie oddam na niego głosu ani na jego partię.
          • chococaffe Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 09:14
            Masz więc prawo. Pytanie czy z każdego prawa jest przyzwoicie korzystać. Ja się pytam czy powinnaś?

Zwłaszcza w kontekście płaczu nad Izabelą a potem "nie lubię Tuska"? "Płacz" na forum nic nie kosztuje, ale można sobie poprawić samopoczucie.

Anyway, "dziękuję"
            • iziula11 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 09:20
              Uważasz,że nieprzyzwoite jest korzystanie z prawa do głosowania?
              A tak przy okazji: Izabella z Pszczyny to nie pierwsza i jedyna ofiara polityków i lekarzy.
              To nie dzieje się tylko za PIS
              PO i D. TUSK mają w tym spory udział.
              Używanie argumentu zmarłej ofiary jest nieprzyzwoite i zwyczajnie wstretne bo wykorzystujesz to by odebrać mi przysługujące prawa obywatelskie.
                • iziula11 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:53
                  chococaffe napisała:

> spoko, niech nie wygrywa i miejmy to co mamy. Najwyżej sobie popłączemy

Tak, na pewno to co mamy to przeze mnie.
                  Widzę że bardzo ciężko jest niektórym zrozumieć że ktoś ma inne zdanie i że będzie inaczej głosował korzystając z prawa do głosowania.
                  Ja nie chcę ani PIS ani PO. Bo nie jestem zainteresowana "byle nie PIS".

Skoro nie potrafią niektórzy uszanować prawa innych do głosowania na nie "jedyną słuszną partie" to czym wyborcy PO różnią się od fanatyków?

Chcesz głosować na D. Tuska dajesz mu kolejny mandat zaufania to twoja decyzja. Czy dobra czy zła nie wiem.
                  Ja na niego ani jego partię nie zagłosuję

• dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:22
                    chococaffe napisała:

> gratuluję poparcia, iziula wink
                    >
                    > i tak to się toczy

żeby się toczyło inaczej trzeba radykalnej zmiany, a nie Grażyn glosujących od 30 lat na Tuska, bo mesjasz!

przypomnij mi, któż to rządził gdy rozgrywał się dramat Alicji Tysiąc?
                      • dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:31
                        chococaffe napisała:

> Rozumiem, że tak jak iziula nie widzisz żadnej różnicy między rządami obecnym
                        > i a po? OK

Nie widzę? Oczywiście, że widzę!

> Rozumiem, że masz jakiś inny pomysł, na kóry nie wpadla tzw opozycja przez osta
                        > tnie 6 lat? Super

Ty chyba jeszcze nie ogarnęłaś, że obecna opozycja nie chce przejąć władzy, prawda?
                    • natalia.nat Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:00
                      Po pierwsze, PO nigdy nie obiecywało żadnej rewolucji w sprawie aborcji czy KK, więc zarzuty że garbaty ma garb, to zwykła dziecinada jest, nawet jak na standardy dyżurnego trolla.
                      Po drugie, naprawdę uważasz, nie ma różnicy między katarem a sepsą? Od opozycji wszyscy oczekują cudów na kiju, podczas gdy obecnie, przy tej skali niekompetencji i zniszczeń kraju, odsunięcie szkodników jest celem w samym sobie i nadrzędnym. Ktokolwiek by nie rządził, będzie od PiSu lepszy. Nie ma już miejsca na fochy i wybrzydzania.
                      • dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:13
                        natalia.nat napisała:

> Po pierwsze, PO nigdy nie obiecywało żadnej rewolucji w sprawie aborcji czy KK,

Ja to doskonale wiem, nigdy nie obiecywało i nigdy nie obieca, bo siedzi głęboko w biskupiej dooopie!
                        Dlatego nie rozumiem po co na nich głosować!?

> Po drugie, naprawdę uważasz, nie ma różnicy między katarem a sepsą? Od opozycji
                        > wszyscy oczekują cudów na kiju, podczas gdy obecnie, przy tej skali niekompete
                        > ncji i zniszczeń kraju, odsunięcie szkodników jest celem w samym sobie i nadrzę
                        > dnym. Ktokolwiek by nie rządził, będzie od PiSu lepszy.

Własnie o to chodzi, że absolutnie nie!
                        Jeżeli alternatywą jest powrót Tuska to już niech sobie będzie ten PiS....
                        • natalia.nat Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:59
                          dyzurny_troll_forum napisała:

> Własnie o to chodzi, że absolutnie nie!
                          > Jeżeli alternatywą jest powrót Tuska to już niech sobie będzie ten PiS....

Akurat absolutnie tak! Każdy, absolutnie każdy jeden, kto by nie rządził, będzie lepszy od PiSu, a Tusk to już byłaby wygrana na loterii w obecnej sytuacji. Jeżeli ktoś tego nie ogrania, nie widzi co się wyrabia i że trzeciej kadencji tego badziewia Polska zwyczajnie już nie udźwignie, jest zwykłym pacanem albo ma jakiejś korzyści z rządzenia szkodników. Nie ma innej opcji.

Marny troll udający, że ma głębsze przemyślenia: "na PiS nie głosuję, ale....głosuję, bo Tusk nie zrobi szpagatu na dachu". Na zdrowie w takim razie!

• natalia.nat Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 12:13
                              chococaffe napisała:

> trollowi może byc sobie ten pis, bo tu nie mieszka,
                              >
                              > Lubi tylko poudawać mądrego na forum

Poważnie? No to faktycznie mocno słabe takie puste mędrkowanie i urządzanie nam życia z daleka przez kogoś, kogo ten bajzel nie dotyczy.
                              • dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 13:37
                                natalia.nat napisała:

> Poważnie? No to faktycznie mocno słabe takie puste mędrkowanie i urządzanie nam
                                > życia z daleka przez kogoś, kogo ten bajzel nie dotyczy.

Nie słuchaj jej. Oczywiście, że mnie dotyczy!
                                Cały weekend spędziłem w Karpaczu chodząc po górkach.
                                Polska to też mój kraj!
                          • 2elka26 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 15:29
                            Zdumiewające jest to, że ludzie ktorzy nieustannie wyzywają od trolli tych, ktorzy mają odwagę posiadać inne poglądy, uważają że wiedzą co jest dla lepsze dla kraju.

Każdy kto wie o tym, że stolica Polski znajduje się w Warszawie a nie w Moskwie czy też Brukseli będzie lepszy niż Platforma skupiająca w swoich szeregach pogrobowców PRL czy też bezideowa lewica dla której najważniejsze są stołki.

PIS nie musi wygrac wyborów - najważniejsze to nie dopuścić do władzy tych którzy twierdzą, że :
                            "Po co nam lotnisko w Polsce, skoro będzie w Berlinie?
                            Po co nam silna armia, skoro jest Bundeswehra?
                            Po co nam Marsz Niepodległości, skoro są parady równości?
                            Po co nam TK, skoro mamy TSUE?
                            Po co nam Konstytucja, skoro mamy prawo unijne?
                            Po co Polska, skoro może być ten kraj?"
              • iziula11 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:18
                dyzurny_troll_forum napisała:

> chococaffe napisała:
                >
                > > Zwłaszcza w kontekście płaczu nad Izabelą a potem "nie lubię Tuska"? "
                >
                > Tusk jest w bardzo dużym stopniu odpowiedzialny za "sprawę Izabeli", więc słusz
                > nie go nie lubi.
                >

Dokładnie. On i wszystkie prawicowe partię.
                A te jego deklaracje o powrocie do kompromisu to nadal kontynuacja tortur kobiet.

• mdro Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:03
                  Tusk akurat ostatnio stwierdził, że nie ma powrotu do tzw. kompromisu. I deklarował, że poprze "oddanie decyzji kobietom" do 12 tygodnia ciąży. Może więc na tej emigracji jesteś co nieco niedoinformowana?
                    • mdro Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 12:17
                      W kwestii "kompromisu aborcyjnego" wypowiadał się już w lutym:
                      www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8088116,tusk-aborcja-kompromis-aborcyjny-wyrok-tk.html

A tutaj o akceptacji projektu PO, zakładającego dopuszczalność aborcji do 12 tygodnia "z powodu trudnej sytuacji kobiety":
                      wyborcza.pl/7,75398,27778368,tusk-obyczajowym-rewolucjonista-juz-nie-bede.html
                      www.tvp.info/56770670/donald-tusk-za-aborcja-do-12-tygodnia-ciazy-szef-po-na-konferencji-prasowej-5112021-akceptuje-ten-projekt-platformy-obywatelskiej
                      (przepraszam za drugie źródło, ale nie wiem, czy masz dostęp do GW, a tu sam tytuł wiele mówi wink)
                      • iziula11 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 19:32
                        Dziękuję 😘
                        Mam dostęp tylko do wiadomości pisanych TVN.
                        Czasem czytam Onet, WP.
                        Do GW nie wykupuje a TVP z zasady nie czytam.

W każdym razie dziękuję że ci się chciało poszukać i wkleić.
                        Pozdrawiam
                        Iza
                  • dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:15
                    mdro napisała:

> Tusk akurat ostatnio stwierdził, że nie ma powrotu do tzw. kompromisu.

Tak, trzy razy stwierdzić, to jak dwa razy obiecać!
                    A dwa razy obiecać to jak raz wypełnić!
                    Doskonale pamiętamy uślizgi Donalda. Ja cały czas czekam na 3x15%
          • sundace46 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:01
            iziula11 napisała:

> chococaffe napisała:
            >
            > > imho - uważasz, że powinnaś głosować?
            >
            > Tak,nadal jestem obywatelką mojego kraju.

No niestety jesteś i możesz głosować sądząc po twoich wypowiedziach pech dla kraju.
            • iziula11 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:19
              sundace46 napisał(a):

> iziula11 napisała:
              >
              > > chococaffe napisała:
              > >
              > > > imho - uważasz, że powinnaś głosować?
              > >
              > > Tak,nadal jestem obywatelką mojego kraju.
              >
              > No niestety jesteś i możesz głosować sądząc po twoich wypowiedziach pech dla k
              > raju.

Oczywiście, gdybym głosowała zgodnie z twoją opinia sądziłabys inaczej.
              No cóż,peszek 😁
              • mdro Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:59
                Tak tak, wybieraj lewicę, która już rączka w rączkę z PiS niejednokrotnie głosowała - także wtedy, gdy realnie można było coś ugrać. Czarzasty i spółka to ludzie skompromitowani, a Zandberg jest tak zapatrzony w siebie, że poza tym niewiele widzi.
                    • zona_glusia Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 13:29
                      "spoko. to jest to samo. nie ma różnicy między nimi"

Między PO i PiSem? Jest ogromna. I oczywiście stając przed takim wyborem bez wahania pójdę głosować na PO.
                      Odpowiadałam na post, którym zdaje się forumka uważa, że nie ma różnicy między głosowaniem na PiS a na Lewicę, bo Lewica poparła fundusze europejskie. I jak zagłosujesz na Czarzastego to tak jakbyś głosowała na Kaczyńskiego.
                      • mdro Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 20:02
                        Nie, bynajmniej nie stawiam znaku równości między PiS a Lewicą. Tylko uczynienie jej twarzą starego komucha i agenta Czarzastego nie sugeruje, by chcieli coś konstruktywnego zrobić, a PiS-owi Czarzasty chętnie robi dobrze, bo zbliżone służby ich rozgrywają. Gdyby tam pierwsze skrzypce grał ktoś inny, może miałabym większe zaufanie (chociaż jak popatrzę na posłankę Żukowską...).
    • taniarada Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 09:24
      Tak na harmonice ustnej wygra.Zabierze 500+ ,przywróci wiek emerytalny ,zwłaszcza dla kobiet.A pieniędzy jak nie było to nie będzie .Tusk zbawca narodu .Stary już jest .Razem z Kaczorem powinni już dawno w bamboszach siedzieć przed telewizorem .
    • dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 09:27
      lea_233 napisała:

> Tak stwierdził w wywiadzie. Co musiałby zrobić, żeby mu się udało?

Ale które? Prezydenckie?
      Jeżeli Trzaskowskiemu się nie udało, który jest młody, lewicowy, i po prostu świeży to Tusk może jedynie odnieść sukces na miarę Wałęsy w 2000 roku (1.01%)
    • veryvery Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 09:45
      Ee odgrzewane kotlety. Problemem jest to, że w opozycji nie ma wyrazistego, charyzmatycznego lidera, który by przyciągnął tłumy. Przydałby się Wałęsa bis z odpałem na bliższe mi😀😊 wartości - lewicowość, tolerancja, praworządność I transparentność, laickość, ... ech rozmarzyłam się
      • kotletymielone5 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 19:42
        No przecież tolerancja jest - opiłowywanie tych, co są po drugiej stronie, transparentność też była - ś.p. Jolanta Brzozowska, atak na biuro poselskie PiS i śmierć posła nie licząc 42 odwiedzin piątkowego samobójcy - powiedz mi, ze strony PiS ile możesz wymienić takich UMYŚLNYCH śmierci?
      • sumire Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 10:51
        Wątpię. On się bardzo okrągło wypowiada w sprawie aborcji, podobnie jak w sprawie LGBT. Nie wierzę, żeby zajął bardziej konkretne stanowisko. Znaczna grupa wyborców KO to jednak konserwatywne dziadersy i symetryści, niestety.
      • taniarada Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:08
        Czy on złagodzi ustawę ?.Śmię wątpić .Etyczne jest skazywanie zdrowej kobiety na śmierć? By walczyć o "życie" praktycznie już martwego dziecka? Dobrze, że mam inne poczucie etyki"
        W społecznych stadach aż roi się od idiotów i idiotek, którzy(re) nie są w stanie rozumieć tego co słyszą i czytają.
        Komentują to potem wybieranymi na chybił trafił z poplątanych pod deklem zwojów, jakieś przypadkowe frazy nie mające wiele, albo całkiem nic wspólnego z tym, co osobniki myślące nazywają sensem.Ech.
      • zona_glusia Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:57
        Nie jest w tych wypowiedziach wiarygodny. Inaczej on osobiście może jest, ale PO, zwłaszcza jej część konserwatywna, nie. Już im się zdarzały głosowania razem z PiSem w ostatnich dwóch kadencjach w tej sprawie, a to w komisjach sejmowych, a to na sali plenarnej.
    • pyza-wedrowniczka Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:07
      Moim zdaniem nie wygra. Niestety, ale odgrzebywanie Tuska to nie jest dobry pomysł dla opozycji.
      Za dużo można mu (zgodnych z prawdą i nie) rzeczy zarzucić i PiS będzie miał łatwo z negatywną kampanią.

Szansę na pokonanie PiS ma jakiś charyzmatyczny lider, z jajami. A niestety nasza opozycja nie ma takiego. Młody człowiek z pomysłem.
      W ogóle nasza opozycja jest bardzo słaba, nijaka, rozproszona... Ostatnio na wyborach głosowałam na KO zasadzie, żeby nie na PiS, ale bez przekonania, że głosuję na coś dobrego uncertain
    • kaki11 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:20
      Z dwojga złego już lepiej żeby wygrał Tusk niż po raz kolejny PiS, choć szczerze gość swoimi i współpracowników rządami zasłużył na przegraną a nie kolejną wygraną
      A co powinien zrobić? może po za mówieniem, że "PiS jest dziki , PiS jest zły i ma bardzo wielkie kły" zacząć formułować co chciałby zmienić, zrobić i jaki ma tak naprawdę plan i program. bo na samym straszeniu PiSem daleko nie uciągnie
      Swoją drogą Tusk ma bardzo duży elektorat negatywny, i zaraz po jego powrocie mówiłam, że to akurat może zaszkodzić, bo ludzie będą głosować przeciw niemu. I w sumie gość nie robi nic żeby ten elektorat zachęcić. Inną kwestią jest brak innej siły na politycznej scenie, bo ja i nie tylko ja, pomimo niechęci do Tuska czy Kaczyńskiego i ich partii nie widzę na scenie nikogo komu z czystym sumieniem oddała bym głos
    • stephanie_harper2 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:25
      Zlikwidować podatek dochodowy albo obniżyć na liniowy powiedzmy 10 %, zostawić vat. 500 plus zostawić na rok żeby ludzie zdążyli ogarnąć jakąś legalną pracę. Odwalić się od podwyższania wieku emerytalnego i eko sreko pomysłów. Kto wie, może by wygrał choć go nie lubię.
      • 2elka26 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 11:49
        Znowu odgrzewane marzenia o powrocie Tuska na białym koniu?
        To, co wyprawia nasza opozycja świadczy o kompletnej zapaści intelektualnej i braku pomysłu na do tarcie do wyborców. Poczucie wyższości prezentowane przez tzw. elity to za mało na wygranie wyborów.
        Jak na razie jedyne co opozycja ma zaoferowania to chamstwo na ulicach, a cały program to wulgaryzmy plus błagania do swoich mocodawców o nałożenie sankcji na swój kraj.
        O, przepraszam - nasza opozycja posługuje się sformułowaniem - "ten kraj".
    • kotletymielone5 Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 12:37
      Ależ on to wszystko robi. Mówi językiem zrozumiałym tylko dla tubylców polskojęzycznych i dla A. Merkel - dla wszystkich - byłoby ciężko, bo musiałby ostro przysiąść do angielskiego, a on nie ma motywacji no i lata już nie te. Tak się składa, że co "wypunktuje" potknięcie PIS, to jego własne stronnictwo urządza mu takie mega "kontrpotknięcie", że wypada tylko zamilknąć. Ostatni punkt - o to to! Jednak trudno o to u gościa (i w stronnictwie), którego jedynym celem jest zasiąść z powrotem przy korycie. Źle, bo Angela - a wróć, już nie Angela, Niemcy się irytują, szparagi gniją i w ogóle.....
    • dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 13:43
      lea_233 napisała:

> Tak stwierdził w wywiadzie. Co musiałby zrobić, żeby mu się udało?

Dotarłem do wywiadu!

Jest dogłębna diagnoza trudnej sytuacji w Polsce. PiS jest zły, bo mówi (dość) szczerze!

I tym zaskoczył wszystkich! Tego nie spodziewał się absolutnie nikt!!!

Powinien kłamać, mataczyć, obiecywać bez pokrycia jak Tusk, wtedy było by po staremu... jak dawniej...

Samozaoranie lebel Master ++

I wy się jeszcze pytacie czy ten debil jest w stanie coś wygrać??? Serio?

• natalia.nat Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 15:11
        big_grin
        Żebyś ty jeszcze rozumiał to, co czytasz oraz to, że nie wszystkie wypowiedzi odczytuje się dosłownie i do każdej sytuacji, zwłaszcza takie wyrwane z kontekstu. To oczywiste, że chodziło tutaj o niedorzeczne, bezprawne i szkodliwe pomysły rządzących, które powinny pozostać tylko słowami, ale PiS je wprowadził w życie, bo jest zdolny do wszystkiego. Nawet na tym forum wielokrotnie były o tym dyskusje, że rządzący czegoś tam nie zrobią, tylko tak mówią, a my się nakręcamy. I okazywało się że jednak zrobili, bo to "szczera" władza jest. No więc w tym ujęciu to nie jest zaleta. I oczywiście, że PiS też kłamie, mataczy i obiecuje bez pokrycia, bo on "szczery" jest tylko wtedy, kiedy mu wygodnie i kiedy ma z tego korzyści. A te inwektywy, to po co? Brakuje argumentów? Totalnie się zaorałeś.
        • dyzurny_troll_forum Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 15:22
          natalia.nat napisała:

> To oczywiste, że chodziło tutaj o niedorzeczne, bezprawne i szkodliwe pomysł
          > y rządzących, które powinny pozostać tylko słowami, ale PiS je wprowadził w życ
          > ie, bo jest zdolny do wszystkiego.

Oczywiście, że niedorzeczne i szkodliwe!

> Nawet na tym forum wielokrotnie były o tym d
          > yskusje, że rządzący czegoś tam nie zrobią, tylko tak mówią, a my się nakręcamy

Nie dziwi nic. Byliście wytresowani przez 8 lat taki zachowań rządu Donalda.

> . I okazywało się że jednak zrobili, bo to "szczera" władza jest. No więc w tym
          > ujęciu to nie jest zaleta.

Wyborca PO zawsze umie sobie właściwie wytłumaczyć słowa Mesjasza!
          Uwielbiam!!!
          • natalia.nat Re: Tusk wygra kolejne wybory 08.11.21, 15:40
            Ja akurat nie jestem wyborcą PO ani Tuska. I niczego nie tłumaczę, pamiętam dokładnie tamten wywiad i jaki niósł przekaz. I w niczym nie jestem wytresowana. Zawsze uważałam, że nie ma i nigdy nie będzie władzy idealnej. Jednocześnie byłam przekonana, że na pewne rzeczy żadna władza ręki nie podniesie. I tu się myliłam. Dlatego nie dam sobie wmówić, że to wszystko jedno, kto rządzi. Zdecydowanie nie!

Typowy wyborca PiSu. Wszystko, co mu przeszkadza w PO, nie przeszkadza mu w PiSie.
            Uwielbiam!!!!! big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka