Dodaj do ulubionych

panny młode wyrzuciły goscia

02.08.22, 17:20
kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,28750662,miala-biala-suknie-wiec-wyproszono-ja-z-wesela.html#do_w=126&do_v=486&do_st=RS&do_sid=851&do_a=851&s=BoxLSImg1
przegiecie czy zrozumiałe? na ile stresował was stroje gości? ktoś miał taka sytuacje? (tj gość probowal złośliwie (?)popsuc najważniejszy dzień w życiu?)
Obserwuj wątek
    • lauren6 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 17:43
      Ludzie nie potrafią się ubrać stosowanie do okoliczności. Biała sukienka na cudzy ślub i wesele to wierzchołek góry. Kolorowe stroje na pogrzebie, kostiumy kąpielowe czy szlafroki w hotelowej restauracji. Od razu widać, że prostactwo przyjechało.
      • car_fox Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:41
        A inni widzac niestosowen ubranie (moze osoba nie jast tak zaznajomiona z etykieta? ) nie potrafia sie wlasciwie zachwac i wyproszeni ekogas z takiego powodu to musi byc totalne dno.
    • alicia033 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 17:48
      Bridezille. Nawet gdyby ktoś pomylił gościa z panną młodą to czego im od tego by ubyło?
      • eriu Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 18:55
        A nie uważasz, że to już by było kuriozum, że gość na ślubie by pomylił pannę młodą z inną osobą? I tak na przykład by jej wręczył prezent, bo by był spóźniony. Super okazja! Przebierać się za pannę młodą i podbierać prezenty wink

A tak serio. Moim zdaniem serio w tej chwili moda ślubna jest tak różna. Czy serio nie można sprawdzić czy panna młoda się ubiera na biało i czy jej by taki strój gości przeszkadzał. Poza tym dla mnie to serio nie problem się powstrzymać żeby na jedną imprezę nie nałożyć stroju w kolorze: białym i ecru.
        • majenkir Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:44
          Prezentów na ślubach nie wręcza się do łapy.
          • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:18
            Jak to nie?
            • arthwen Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:09
              U nas świadkowie odbierali i odkładali gdzieś tam, wydawało mi się, że to chyba taki standard?
              • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:11
                U mnie świadkowie dawali prezenty albo nam, a my świadkom, albo od razu świadkom, ale jakby w naszej obecności.
                • arthwen Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:18
                  No tak, w naszej, ale nikt nie dawał nam gdzieś tam ukradkiem, tylko niejako oficjalnie, a świadkowie to ogarniali, więc nie bardzo widzę możliwość zachachmęcenia prezentu przez przypadkową laskę w bialej sukience.
                  (Swoją drogą ja białej sukienki nie miałam, chciałam mieć w kolorze i taką sobie uszyłam (aczkolwiek teraz to poszłabym jeszcze bardziej po bandzie wink ))
            • majenkir Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:50
              Wrzuca się kopertę do słoika i już 😉
          • rosapulchra-0 Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:47
            majenkir napisała:

> Prezentów na ślubach nie wręcza się do łapy.
            >
            W Polsce się wręcza. W USA czy UK nie.
      • m_incubo Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:03
        Może pan młody z tych, których trzeba pilnować, bo nawet na weselu każdego osobnika, który ma dwie nogi, dwie ręce i białą kieckę, będzie mylił z panną młodą i będzie się tłumaczył, że to nie jego wina 🤷🏻‍♀️
        • alicia033 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:15
          m_incubo napisała:

> Może pan młody z tych, których trzeba pilnować, bo nawet na weselu każdego osob
          > nika, który ma dwie nogi, dwie ręce i białą kieckę, będzie mylił z panną młodą
          > i będzie się tłumaczył, że to nie jego wina 🤷🏻‍♀️

W zalinkowanym tekście akurat żadnego pana mlodego nie było.
          • m_incubo Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:20
            To było wesele samej panny młodej, bez pana młodego?
            • daniela34 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:28
              2 panien
              • m_incubo Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:00
                Ok, kliknęłam w link i doczytałam.
                W sumie wesele dwóch panien młodych potencjalnie może być dwa razy bardziej konfliktogenne, niż tradycyjne.
                Panowie najczęściej pokornie godzą się na wszystkie pomysły i mają to w dudzie, a tu dwie księżniczki sfokusowane na NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU W ŻYCIU, nie ma siły, coś musiało pójść źle 🤷🏻‍♀️
    • stephanie.plum Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 18:20
      co za bzdury...

wiadomo, na ślubie najważniejszy kolor kiecek.
      • damartyn Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:27
        Co za bzdury🤦‍♀️
    • anorektycznazdzira Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 18:31
      Cyrki okołoweselne nie przestają mnie zadziwiać. Nie ma pojęcia w czym byli moi goście, bo mi to było doskonale obojętne.
    • ruscello Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 18:37
      Byłam na weselu, na którym partnerka ojca odstawiła się na podstarzałą pannę młodą. Miała białą suknię rybkę z trenem (chyba błyszczącą od cekinów), biżuteryjną opaskę we włosach i ciągle pchała się na pierwszy plan, nawet na zdjęcia. Goście byli zażenowani, a szanowny tatuś nie zrobił nic.
      • kubekwsandalki Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:30
        Dziwne, że fotograf nie zareagował i nie ustawiał Państwa młodych na środku smile
        • ruscello Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:10
          Fotograf reagował, goście też próbowali kulturalnie odwracać jej uwagę. Po jakimś czasie ten cyrk stał się nudny. Pierwszy raz spotkałam takie babsko.
    • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 18:54
      Mnie bardziej interesuje czy panie na tym ślubie były łyse, lub w chustkach ? Były, bo jak nie to powinny! Co to za wybiórczość prawa . Chłopaka banda pedofilii ściga już z ziobrowską inkwizycją 5 lat , za to że czapkę założył w przybytku pedofilów, a baby bez chustek i łysych glac . Próżność i bezeceństwo ! Biała sukieniusia i jestem" ksierzniczkom" ! I interes pedofilów się kręci, pedofilska sekta traktuje te baby jak krowy rozpłodowe, gwałci ich dzieci, okrada nasz kraj z ziemi, a te kretynki tam idą, bo muszą mieć biała sukieniusie i być księżniczką. Miałam ślub cywilny i kompletnie nie interesowały mnie stroje gości.
      • livia.kalina Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:24
        To zdjęcie z pielgrzymki?

Tutaj fajna i pouczająca historia z ostatniej pielgrzymki księdza Woźnickiego:
        "Teraz w sieci pojawiło się nagranie z
        pielgrzymki z księdzem
        Woźnickim, którą zorganizował dla swoich wiernych. Odbywa się ona na trasie Poznań Gietrzwałd. Duchowny na nagraniu skarży się na grupę pielgrzymów, która zdecydowała się wybrać z nim do Gietrzwałdu.
        Nazywa ich hołotą. A wszystko przez problem z toaletą
        :
        - Jest obowiązek katolików, jeżeli idą z katolickim kapłanem i chcą mieć prawo do katolickiego kapłana, żeby zabezpieczyć toaletę, jakąkolwiek poranną, przed mszą, wieczorną dla kapłana, żeby w warunkach, jakich jest, mógł spełnić ją. A jeżeli chodzi o korzystanie z toalety, na pewien sposób
        kapłan jest pierwszy przed staruszką, chyba ze staruszka umiera
        , mdleje i trzeba na bieżąco coś zrobić.
        A nie, że wiek, czy płeć uprawnia, że ja mam prawo do toalety,
        bo my jesteśmy niewiasty. A ksiądz to co? Wystarczy, żeby prosto przedstawić, idzie z nami ksiądz, idzie z nami Chrystus, a jeżeli nie jesteście gotowi księdza za wzór uszanować na sposób chrystusowy, to nie macie do niego po prostu tytułu i prawa. Kapłaństwo księdza nie jest księdza, kapłaństwo księdza jest kapłaństwem chrystusowym. Wierni nie powinni oglądać księdza, który się rano myje. Od tego jest obowiązek zabezpieczyć intymność kapłanowi.
        Idę z tłuszczą, z hołotą, z hordą, jedenasty dzień pielgrzymki
        - uskarża się ksiądz Woźnicki."

www.donald.pl/artykuly/KUAwKSbp/ksiadz-ochrzanil-ludzi-na-pielgrzymce-ze-ma-pierwszenstwo-do-lazienki-i-zwyzywal-wiernych-od-holoty?fbclid=IwAR2LtcqwjmjyL7PG8TaJvAit23sWaeFCOBc6LTgwh0xfQbh6d91RioVoEjw
        • migafka357 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:32
          To chyba zdjęcie z Grabarki, a więc owszem, z pielgrzymki, tyle że nie katolickiej.
        • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:47
          Temu to już całkiem peron odjeżdża big_grin Jeszcze nie tak dawno, bodajże do 1983r. w Polsce kobiety musiały zakrywać włosy w tym ich przybytku. Ogólnie jest to związane z listem do Koryntian. Gdzie św. Paweł mówi, że białogłowy w świątyni powinny być w chustach lub łyse, ogólnie ten list do Koryntian to jeden wielki, mizoginiczny rzyg. I z powodu tego listu prokuratura ściga chłopka już 5 lat. Niszczy młodemu człowiekowi życie. To jest prześladowanie. Tak więc, skoro przyczynkiem do obrazy uczuć religijnych jest to archaiczne prawo, mnie bardzo ciekawi czy kobiety w tym kościele miały chustki lub były łyse, bo teraz one tego chłopca pozywają wraz z resztą tej tłuszczy. Siebie pozwać powinny big_grin Zdjęcie pewnie z jakiejś pielgrzymki.
          • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:19
            Tak powinny się panie ubierać na śluby, a nie jakieś sukieniusie tfu festiwal próżności 🤦🏽‍♀️
          • mdro Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 21:08
            ariathedevil napisała:

> Jeszcze nie tak dawno, bodajże do 1983r.
            > w Polsce kobiety musiały zakrywać włosy w tym ich przybytku.

Tzn. ten "ich przybytek" do czego się odnosi? Cerkwi prawosławnej? Bo w kościołach katolickich nikt nakrycia głów od kobiet nie wymagał co najmniej od Vaticanum II (a może i od powojnia, bo przed wojną kapelusze i chusty to były noszone powszechnie poza domem).
            • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 21:34
              Kochana ten przybytek odnosi się do pedofilskiej świątyni. Do 1983 obowiązywał kodeks kk z 1917 r. gdzie zapisane było, że niewiasta ma mieć łeb zakryty lub ogolony w tym przybytku pedofilów. Katole wybierają sobie co chcą z biblii jakby to był supermarket. Ta cała księgę liberalizują i zmieniają, bo boją się, że owieczki spierd...lą. Tymczasem ścigają chłopaka już ponad 5 lat, za to, że założył czapkę w tym przybytku chciwych pedofilów.
        • jednoraz0w0 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:47
          ale zaraz, to Chrystus sikał? A może nawet kupę robił?!
        • potworia116 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:48
          Fajny monolog, jak z Mrożka😁
        • anorektycznazdzira Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 21:39
          Cudowne big_grinbig_grin
      • arthwen Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 21:48
        A jaki to ma związek z tematem wątku?
        Bo tu mowa jest o weselu, nie ślubie, dwóch kobiet, więc tym bardziej nie ślubie katolickim, a poza tym to w USA, a nie w Polsce...
      • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:22
        Obsesję się jednak leczy. Artykuł dotyczy ślubu dwóch kobiet, więc nawet jesli wyznaniowego, to nie w KK i nie w Polsce.
        • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:30
          Dotyczy mody ślubnej/ weselnej. Tak więc nawiązanie do mody ślubnej/weselnej w Polsce. To forum, nie rozprawka maturalna na temat. Jak widać odpowiedzi są Polek a propos ich ślubu w Polscr.To dotyczy tematu? Nie powinny się wypowiadać?
          • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:40
            Nie, twoja perora z modą ślubną też nie miała nic wspólnego. Jakieś absurdy o tym, że powinny być łyse albo w chustach - gdzie niby?
            • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:43
              W kościele. Tak mówi wasza biblia angazetko. Tak mówiło prawo kanoniczne do 1983. Co to za wybieranie sobie ze słowa bożego co wam się podoba? Hm ?
              • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:50
                Ale... eee... czy ja jestem katoliczką?
                Oraz może ci powtórzę: panie nie brały ślubu w polskim kościele katolickim.
                • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:14
                  Ale jakie to ma za znaczenie? Wypowiadają się tu Polki cześć z nich nie mówię, że wszystkie, może nawet mniejszość, ale jednak miała ślub w kościele. To nawiązanie do mody katolickiej, a raczej nakazów w modzie katolickiej dotyczących ubioru kobiet uważam za bardzo pożyteczne, bo być może któraś wierna nie wie jak powinna wyglądać na ślubie siostry, koleżanki czy swoim. Skoro to ciebie nie dotyczy, to nie powinnaś się bulwersować.
                  • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:17
                    No właśnie twoje oburzenie znaczenia w tym wątku nie ma żadnego, piszesz, żeby pisać, oburzona czymś, co nijak się ma do tematu.
                    PS Prawo (różnego rodzaju) się zmienia w czasie, niebywałe.
                    • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:29
                      Ale jak to słowo boże się zmienia? Z tej sekty powstało tyle odłamów i każdy inaczej interpretuje to słowo, Tak więc może to może to słowo nie ma już żadnego znaczenia? Jeśli tak to po co te szopki w przybytkach, przybudówkach pedofilii? W artykule nie ma mowy w jakim obrzędzie panie wzięły ślub, może był to kościól episkopalny.
                      • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:31
                        W artykule jest mowa o WESELU. Wesele nie podlega zasadom jakiekolwiek religii.
                        A, i wiesz, że są też śluby cywilne, prawda?
                        • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:40
                          W tym artykule jest mowa o modzie! Modzie slubnej/weselnej! No i co z tego, że w USA wypowiadają się tu osoby z Polski. W Polsce już ci pisałam duża część kobiet bierze ślub kościelny. Może którejś się ta wiedza przyda, przecież one nie mogą tak grzeszyć próżnością w obliczu pana. Jaki masz z tym problem?
                          • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:43
                            I masz racje prawo się zmienia, szczególnie w Polsce ustalane przez ziobro w imieniu tej czarnej mafii. Za przyzwoleniem tych pań, które tą mafię sponsorują.
                            • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:51
                              Pisząc to pod artykułem, który jest o czymś całkowicie innym, strzelasz do wróbla z armaty, zajmujesz się problemem, który istnieje tylko w twojej głowie, a w dodatku myslisz, że jesteś taka edgy, bo przecież nikt nigdy nie słyszał o dziwnych pomysłach rodem z Biblii.
                          • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:44
                            Tak, że - jak wspomniałam na początku tej odnogi - obsesje się leczy.
                            • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:59
                              Może jednak powinno się leczyć ignorancję? Może wtedy kobiety w Polsce miałby wiecej praw niż krowy rozplodowe? Może nie szczutoby na LGBT, może ciemniak nie vwprowadzalby katechezy do szkół, może kościól nie gwalcilciłby bezkarnie dzieci, może ziobro nie zmieniałby prawa tak, że za mówienie prawdy o pedofilach będzie groziło 2 lata więzienia, może kościól nie posiadałby najwięcej ziemi po skarbie państwa, może...cale zlo angazetko zaczyna się od głupoty i ignorancji
                              Gdyby w Polsce baby nie były tak próżne i nie nawiały na białą sukienkę, byłyby podmiotami, nie przedmiotami.
                          • ichi51e Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:56
                            ale jaki związek ma moda weselna z ślubem w kosciele? przecież nie z kościoła wywalono tylko z wesela.
                            • ariathedevil Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 00:00
                              A skąd wiesz, że nie było ślubu?
                  • mgla_jedwabna Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 09:57
                    Tu akurat nikt nikogo z kościoła nie wyrzucał, a z wesela. Twoje wywody na temat ubioru do kościoła są kompletnie niezwiązane z tematem wątku, który traktuje o idiotkach gwiazdorzących na cudzej imprezie w przebraniu kogoś, kim nie są, czyli panny młodej.
                    • potworia116 Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:36
                      Ale sama zbieżność kolorystyczna wystarcza, żeby ubranie było przebraniem? I czy dotyczy to wyłącznie bieli, czy każdego koloru, na który zdecyduje się panna młoda?
          • arthwen Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:12
            A nie nie, ty zadałaś konkretnie pytanie:
            "Mnie bardziej interesuje czy panie na tym ślubie były łyse, lub w chustkach ? Były, bo jak nie to powinny! Co to za wybiórczość prawa."
            Więc nie było o żadnej modzie, tylko odnośnie tych konkretnych dwóch kobiet, których nie dość, że nie dotyczy polskie prawo (bo tu rozumiem, że pijesz do przepisów dotyczących uczuć religijnych), to na dodatek nie brały ślubu katolickiego, więc czemu niby POWINNY być łyse albo w chustkach?
    • saszanasza Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:27
      Uważam, że gości w garniturach też należałoby wyprosić, żeby ich nie pomylić z panem mlodym🙈
      • damartyn Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:41
        👍
    • primula.alpicola Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:44
      Kryste <facepalm>

Znam sytuację, kiedy matka pana młodego przyszła na ślub i wesele syna w czerni, łącznie z kapeluszem z woalką, i szepnęła pannie młodej (mojej znajomej), że nigdy jej nie wybaczy tego, że ukradła jej syna.
      • ichi51e Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:38
        o to moja koleżankę teściowa odciągnęła do zakrystii i szlochając zapytała się czy xxx wystarczy żeby jednak zrezygnowała w ostatniej chwili.
        • eliksir_czarodziejski Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:51
          ichi51e napisała:

> o to moja koleżankę teściowa odciągnęła do zakrystii i szlochając zapytała się
          > czy xxx wystarczy żeby jednak zrezygnowała w ostatniej chwili.
          >

Złoto sytuacje 😁😁😁
          • arthwen Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:15
            To zależy ile to xxx, bo w sumie to mogła brać, a potem i tak wziąć ten ślub - w końcu chyba mamusia by się nie pochwaliła synkowi, że zaproponowała jego wybrance kasę za zostawienie go przed ołtarzem? Jakby kwota była sensowna, to może na wkład własny na mieszkanie by było na przykład wink Albo na rozkurz w podróży poślubnej, też miło tongue_out
            • ichi51e Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:58
              żałowała potem ze nie wzięła - to była rodzina bardzo z tradycjami matka i siostry nie mogły przeboleć ze dziedzic gojke sobie wziął. Rozstali się. Mówiła - powinnam była brać.
              • arabelax Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 00:08
                Gojka w zaChrystii? A co on tam robil?
                • ichi51e Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 00:21
                  gojka w zakrystii jak najbardziej - ale weź się nie czepiaj - gdzieś na bok ja odciągnęli jak mi opowiadała to tak żebym zrozumiała.
                  • arwena_11 Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:22
                    Ale brała ślub w synagodze? Tam jest jakaś zakrystia?
                    • daniela34 Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:34
                      Dobra, ja też się domagam wyjaśnień: jakiego wyznania był "dziedzic" oraz jego rodzina i gdzie brali ślub?
                • arwena_11 Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:25
                  zaKrystia
                  pl.wikipedia.org/wiki/Zakrystia
        • eriu Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 02:17
          Ja bym brała i poleciała do narzeczonego, że mamusia prezent dała 😁
          • mgla_jedwabna Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:00
            Gorzej, jak mamusia by mnie ubiegła lecąc z jęzorem do synka, że właśnie go sprzedałam za XXX.
        • shellyanna Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:27
          Moja przed ślubem opowiadała mi, ze kupiła sobie idealna czerwona wydekoltowaną mini, bo chce żeby wszyscy ja podziwiali.
          W końcu zjawiła się w zgaszonej czerwieni do ziemii, ale co mi ciśnienie podniosła, to jej.
      • m_incubo Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:30
        Piękne big_grin
      • beataj1 Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:48
        Wspaniałe. Miałabym anegdotkę do opowiadania jeszcze praprapra wnukom.
    • pani_tau Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 19:57
      Kwaśniewska przyodziała się w biel ma ślub córki, tak że ten...
      A poważnie: uważam to za faux pas, coś jak landrynkowa sukienka na pogrzebie.
    • black.emma Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:13
      Byłam zaskoczona kiedy dwie koleżanki dopytywały o dokładny odcień sukni, biała czy ecru. Okazało się, ze obie wystąpiły w beżu. Mnie było objętnie bo nikt by nie pomylił panny młodej. Miałam samych najbliższych gości ale miło z ich strony.
      • kocynder Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:27
        Wiesz, byłam gościem na ślubie, na którym panna młoda miała fajną ale dość zwyczajną sukienkę w kolorze lekko złotawym, a siostrunia pana młodego ubrała się w bieluteńką kieckę typu "beza", z białym kwiatowym fascynatorem i długą woalką. Podobno w akcie "zemsty", bo durna młoda się uparła, że rzeczona siostrunia nie będzie świadkowała (świadczyli siostra panny młodej i przyjaciel od dziecka pana młodego). No, serio, wyglądała i zachowywała się - jakby to był "jej" dzień, mizdrzyła się, pchała przed kamerę itd. I tak, osoby "dalsze" a nie znające panny młodej - swobodnie mogły się pomylić czyj to ślub.
        Czy to "zepsuło" dzień mojej koleżance? No nie. Czy sprawiło jej przykrość - zdecydowanie tak. Ja tam ślub brałam w stroju zdecydowanie "nie ślubnym", ale i goście wszyscy byli na poziomie. I wiem, że gdyby mi zależało - to nikt by bieli nie nosił tego dnia.
        • eriu Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 02:19
          Bardzo słabe. Ja się zastanawiam dlaczego nikt siostrunia nie wykopał? Przecież widać było ewidentnie, że to było obliczone na zrobienie przykrości. Ja bym się nie czaiła. Wypad z imprezy i tyle.
          • kocynder Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 06:00
            Wiesz, jej mamusia stwierdziła, że to tylko dziecko (siostra miała wówczas lat 22), jej brat a pan młody nie zareagował....
    • ludzikmichelin4245 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 20:59
      Ja jestem mało urodziwa, więc moje gościnie miałyby przeebane zadanie, żeby mnie nie przyćmić - zwłaszcza, że mam ze 2 takie koleżanki, które są na tyle piękne, że przyciągają uwagę w każdej sytuacji.
    • angazetka Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:20
      Powiem tak: nie chciałabym, żeby na moim ślubie była inna kobieta w białej sukience. Ale też zupełnie nie pamiętam, w czym byli moi goście dwa tygodnie temu big_grin Gdyby byli nago, to pewnie bym odnotowała, ale to tyle.
    • asia_i_p Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:41
      Miałam sukienkę ecru i 100% wyrąbane na to, co mają na sobie inni.
    • milva24 Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:44
      W ogóle nie zwracałam uwagi na stroje gości szczerze mówiąc.
    • eliksir_czarodziejski Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 22:58
      Wyrzucenie goscin ubranych na biało przekracza moja wyobraźnię, ale... Siostrunia mojego meza, ktora jest ciężkim typem człowieka i która wespół z teściowa włożyła dużo wysiłku w to żeby mnie nikt mnie w rodzinie męża nie polubił, na nasz ślub i wesele wystroiła się w sukienkę ecru i jakies takie jasne, niecieliste pończochy. Trochę wtedy wiało i nieraz zaprezentowała rodzinie swoją dude i uda w tych pończochach... Bleee.
    • sueellen Re: panny młode wyrzuciły goscia 02.08.22, 23:37
      Nawet nie pamiętam w co ubrani byli goście na moim ślubie 😂
    • hrabina_niczyja Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 00:49
      Paranoja jakaś. Zupełnie jak moja matka, która przeżywała, że moja teściowa planuje beżowa sukienkę na ślub syna 🤣 Jakby kuźwa faktycznie miała tą beżowa kiecka sprawić, że wezmą ja za pannę młoda 🤣
      • sueellen Re: panny młode wyrzuciły goscia 03.08.22, 10:14
        Ty lepiej napisz czy z wakacji wrocili i czy pana wykopałas z domu, a nie tam jakimis kieckami oczy mydlisz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka