Dodaj do ulubionych

Pięknie za oknem

16.08.22, 10:14
Temperatura idealna, żeby poleżeć na słoneczku...mam dzień wolny A mi...nie chce mi się nigdzie ruszyć...
Leżę w łóżku, zaraz zjem śniadanie...może coś ogarnę w chałupce...czy rzucić wszytko i lecieć jednak na łono natury....🥴
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Pięknie za oknem 16.08.22, 10:15
      Leeeeć, leć w moim imieniu. Bo ja dziś muszę być w pracy, a pogoda mi pokrzyżowała plany weekendowe.
      • beata985 Re: Pięknie za oknem 16.08.22, 12:39
        Danielo, chętnie ale nie dam rady...idę na balkon
        • daniela34 Re: Pięknie za oknem 16.08.22, 12:47
          Dobra no, jak nie dasz to nie dasz. Też wczoraj balkonowałam, bo pogoda się łaskwie zrobiła dopiero o 11.00
    • jkl13 Re: Pięknie za oknem 16.08.22, 11:54
      leż w łóżku, na zdrowie.
      Też czasem mam taki dzień,że mimo pięknej pogody nawet nie chce mi się wyjść z domu do ogrodu. I leżąc na kanapie zaczynam wmawiać sobie,że powinnam wyjść, bo marnuje dzień. I wtedy na szczęście sama siebie besztam,żem głupia i mam leżeć, bo widocznie takiego odpoczynku w tym dniu potrzebuje.
      Więc słuchaj swojego organizmu i leż w łóżku. W końcu nie marnujesz dnia, tylko aktywnie odpoczywasz smile
      • beata985 Re: Pięknie za oknem 16.08.22, 12:39
        Tak zrobię...będę się posilkowała balkonem...W końcu po to go sobie urządziłam..A przez te upały nie dało się na nim wysiedzieć
      • nie_ma_niebieskich Re: Pięknie za oknem 16.08.22, 13:05
        Zgadzam się. Też zasadniczo mam przymus przesiadywania na zewnątrz (bo nie wolno marnować pięknego dnia) smile Ale jak się na tym przyłapałam i zaczęłam obserwować, to czasem świadomie wtulam się z książką w kanapę, choć na dworze - słońce. Zdrowiej słuchać siebie niż jakichś przymusów, nawet z gruntu pozytywnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka