13.09.22, 11:43
Firma Gniewko, którą znam z polecenia tu na forum, chyba padła sad - na ich stronie wszystkie produkty są oznaczone jako "niedostępne", telefonu nie odbierają. Czy ktoś wie, gdzie można na szybko zamówić i dostać świeżutkie, CIĄGNĄĆE się krówki? W sklepach są zawsze zleżałe.
Obserwuj wątek
    • bigimax4 Re: Krówki 13.09.22, 11:46
      Podlacze sie jak ktos zna , ciemne wypieczone z miekkim srodkiem to poprosze o namiar , wszystkie jakie ostatnio zakupilem blade miekkie obrzydliwie slodkie
    • sandy_cheeks Re: Krówki 13.09.22, 12:12
      Jak mnie przyciśnie to kupuje z rossmana, kauflanda albo lidla. Imo, niemieckie mają lepszy smak i skład niż polskie w podobnej kategorii cenowej. Zawsze macam i wybieram miękkie, czyli świeżo przywiezione do sklepu. Jak poleżą, to wszystkie robią się twarde…
    • czyscicka Re: Krówki 13.09.22, 14:22
      Najlepsze krówki ciągutki są z tego miejscasmile W Polsce dostępne głównie na południu Polski, bo mnóstwo tego towaru idzie do krajów arabskich. Zmienili opakowanie z pomarańczowo-brązowego na nowe, ale na pewno je kojarzyszsmile

www.sp-pokoj.com.pl/cukiernia/
      • mmoni Re: Krówki 13.09.22, 16:04
        Dzięki. W międzyczasie udało mi się skontaktować z Gniewkiem, zawiesili produkcję z powodu braku węgla, ale coś tam wygrzebią dla mnie z magazynu.
        • jednoraz0w0 Re: Krówki 13.09.22, 16:31
          Ale jak z magazynu to już nie będą ciągnące
        • kokosowy15 Re: Krówki 13.09.22, 16:58
          Jesz niedojrzałe krowki?
      • kafana Re: Krówki 13.09.22, 19:06
        Tak! Są moim Lewiatanie - kupowałam je ostatnio do piniatysmile
    • chebellacosa92 Re: Krówki 13.09.22, 16:26
      Kochani, czas się odzwyczajać od krówek i innych tego typu fanaberii. Idą ciężkie czasy, tylko szczaw i mirabelki.
      • bene_gesserit Re: Krówki 13.09.22, 16:31
        Pędy chmielu i paproci, korzenie łopucha, kłącza tataraku i oskoła.
        • mondaymorning1987 Re: Krówki 13.09.22, 18:33
          Co za rozrzutność, tylko zupa z gwoździa😃
    • woman_in_love Re: Krówki 13.09.22, 17:22
      Panny z dobrego domu jedzą kruche krówki.

A ciągutki jedzą tylko krówkociągi.
    • mia_mia Re: Krówki 13.09.22, 18:20
      Już drugi raz dziś muszę to napisać, jak to dobrze, że nie lubię słodyczy ani czekolady ani krówek ani prawie niczego słodkiego, ile to problemów odchodzi😀 szkoda tylko, że mój tyłek tego nie docenia i rośnie bez słodyczy.
    • zabrakloliter92 Re: Krówki 13.09.22, 18:29
      Wawel, takie na wagę w papierku w kolorach krowy.
      • sueellen Re: Krówki 14.09.22, 09:17
        Wawel i Wedel to dwie firmy ktore zawsze omijam szerokim lukiem. Wszystko przeslodzone i niejadalne.
      • jednoraz0w0 Re: Krówki 14.09.22, 13:42
        Wawel, ostatnio jak kupowałam to patrzyłam na składy kilku i Wawel miał najlepszy. Tylko krówki które mają wyłącznie masło jako tłuszcz będą się zbijać w takie kuleczki jak zaczynaja twardziel. Poza tym one są pakowane tak, że widać, ze są delikatne. PrWdziwe krówki nie wiem jak teraz ale kiedyś były zwijane ręcznie bo każda maszyna by je rozglamdziała.Te z Wawelu są pakowane tak nie na ścisk, mają powietrze w tym opakowaniu.
    • buka-123 Re: Krówki 13.09.22, 19:14
      Najlepsze krówki trzeba sobie zrobić. Na śmietance 3o% i cukrze.
      • inez21 Re: Krówki 13.09.22, 19:20
        Ostatnio najlepsze krówki jakie jadłam to z Biedronki z serii premium. Niektóre kruche inne z trochę ciągnącym się środkiem.Ogólnie pychasmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka