Dodaj do ulubionych

Polecam seriale

20.09.22, 22:03
Sezon na kocykowe burito i herbate z rumem lub/i z miodem, cytryna i imbirem uwazam za rozpoczety dlatego bez wyrzutow sumienia polecam seriale :

- Bad sisters: piec siostr i jeden palant (maz jednej z nich). Postanawiaja (cztery z nich, zona palanta nie bierze udzialu w spisku), ze palanta trzeba ukatrupic. Fajnie zagrane dramedy z pieknymi, ajriszowymi krajobrazami w tle plus corka Bono z U2 w roli najmlodszej z siostr.

- Serpent Queen: Samantha Morton zawsze na propsie. Tym razem w bardzo ekhem...kreatywnym potraktowaniu historii Katarzyny de Medici. Aktorka grajaca mloda Katarzyne tez swietna.

-Minuta ciszy- polski serial z R.Wieckiewiczem i A.Konieczna. Troche takie nasze 'six feet under'- o bohaterze, ktorego potrzebujemy a, na ktorego nie zaslugujemy.

Kto da wiecej?
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Polecam seriale 20.09.22, 22:07
      Ja jakoś Serpent Queen nie mogę. I nie dlatego, że do historii podchodzą kreatywnie, po prostu ten styl jest dla mnie nie do strawienia. Na siłę taki.
      • melisananosferatu Re: Polecam seriale 20.09.22, 22:11
        Bo to juz troche bylo : i lamanie czwartej sciany i kreatywne zabawy z historia np w The Great. Ja musze sobie odswiezyc filmy z S.Morton. Niesamowicie charyzmatyczna, IMHO.
        • daniela34 Re: Polecam seriale 20.09.22, 22:14
          A tak, ona gra bardzo dobrze, rzeczywiście i te sceny ze starszą Katarzyną było mi łatwiej strawić, przy młodej było więcej tych "zwrotów do widza", przynajmniej takie miałam wrażenie. Too much

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka