Dodaj do ulubionych

Desperacja putina

30.09.22, 20:47
A nie sadzicie ze ostatnie kroki putina czyli ogłoszenie przyłączenia 4 obwodów Ukrainy do rosji to juz wyraz desperacji? xujowi bardzo się widać spieszy żeby ogłosić jakieś sukcesy w wojnie w której przegrywa?

bedzie teraz szantażował świat atomem ale Ukraińcy sie nie wycofają.

może to paradoksalnie być dobra wiadomość ze zostało mu juz mało czasu. Oczywiście ze myśle życzeniowo ale tez trochę biorę na logikę.
A co Wy myślicie?
Obserwuj wątek
    • enia17 Re: Desperacja putina 30.09.22, 20:53
      Że idzie wielka wojna
      • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:00
        Dokładnie
        • bywalec.hoteli Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:02
          princess nie strasz
          • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:16
            Znowu sie ktos bardziej przejmuje co ja pisze niz enia. 🤦 Ma sie ta zdolnosc wyplywania na masy czy co 🤣

Anyway, nic na to nie poradze ze ja uwazam ze to sie rozwinie w cos wiekszego.
            • akseinga1975 Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:17
              Przegrany uj jebnie atomowka
              • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:20
                Ano wlasnie. Moze jednak ktoś cos swirowi jednak zabierze czerwony guzik
              • norra.a Re: Desperacja putina 01.10.22, 00:40
                Jebnie, nie jebnie - na uj drążyć temat??

Na co Wam to szerzenie paniki? Ukraińcy, walczą zamiast jęczenia na forach ze strachu. Tak jakby wasze biadolenie w czymkolwiek mogło pomóc - może za to pomóc Moskwie, wymuszając na rządach europejskich cofnięcie pomocy dla Ukrainy.
                • mizantropka_20 Re: Desperacja putina 01.10.22, 06:42
                  Szacunek... Świetny wpis
                • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 07:50
                  >Na co Wam to szerzenie paniki?

A co czujesz się spanikowana paroma literkami? Bo my nie. Uspokoj sie.
                  • norra.a Re: Desperacja putina 01.10.22, 08:21
                    princesswhitewolf napisała:

> >Na co Wam to szerzenie paniki?
                    >
                    > A co czujesz się spanikowana paroma literkami? Bo my nie. Uspokoj sie.

Nie, nie czuję się - musisz starać się bardziej. Na razie Twoje lęki o trzecią wojnę światową wywołują zaledwie lekkie poirytowanie a nie panikę.
                    • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 08:59
                      >lekkie poirytowanie a nie panikę.

To nielogiczne. Po co wiec piszesz o tym? Dlaczego reagujesz emocjonalnie irytacja i zwlaszcza na temat moich pogladow a nie innych tutaj. Masz sklonnosc do potrzeby co inni mysla i irytujesz sie jak uwazaja inaczej niz ty. Porzadek ma byc i jak chcesz ty?

Przestan panikowac i uspokoj sie.
                      • norra.a Re: Desperacja putina 01.10.22, 17:47
                        Dziękuję za psychoanalizę. Jak w takim razie oceniasz siebie, która pisze na publicznym forum, że "to" się rozwinie w coś większego? Po co wzbudzasz lęk? Pisałam poprzednio, że zlęknione społeczeństwo będzie wywierać presję na rządy, żeby jak najszybciej zakończyć wojnę, kosztem ustępstw Ukrainy. Dajcie więc sobie spokój z wzajemnym nakręcaniem, bo o to właśnie chodzi Putinowi i jego ruskim trolom.
                        • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 17:59
                          >Jak w takim razie oceniasz siebie, która pisze na publicznym forum, że "to" się rozwinie w coś większego

Jako princess co myslala ze rozmawia z dorosłymi ludzmi a nie emocjonalnie niedojrzalymi podlotkami

>Po co wzbudzasz lęk?

Po co czytasz?

>Dajcie więc sobie spokój z wzajemnym nakręcaniem, bo o to właśnie chodzi Putinowi i jego ruskim trolom.

Prosze mnie nie oceniac wg swoich kryteriow emocjonalnosci Ja sie nie nakręcam. Ja mam opinie i uwazam ze z tego bedzie cos wiekszego.

Faktycznie jak spoleczenstwo jest cale pelne niedojrzalych pensjonarek to aaaakurat wywrzd na kogokolwiek cokolwiek.

Prosze nie pouczac co kto ma uwazac, bo ty jak za komuny narzucasz jedyne słuszne myslenie.

Mam wygadywac bzdury typu: Putin przegral i schowa sie do dziury? Nie dziecko, ten psychopata jest w furii i zrobil masowa mobilizacje. Ukraine czeka ciezka zima i kazdy racjonalnie myślący czlowiek to wie.

Poza tym nie tylko ja tak uwazam, a mnie sie czepiasz tak jakby moje slowa byly niebywale decydujace o tym co sie na swiecie dzieje i to ja i co mowie tworzylo jakos najstraszniejsza strasznosc lol. Uwazasz inaczej to nie czytaj mnie.
                          I ty idz ogladac Smefry i radze ci bardzo dobrze. Wcisnij guzik blokuj. Ja nie zakladam ze rozmawiam z zalęknionymi dzieciakami.
                          • norra.a Re: Desperacja putina 01.10.22, 20:48
                            Czepiam się Ciebie, bo mi odpisujesz i nazywasz zalęknionym dzieciakiem. Podczas gdy to Ty w kółko podkręcasz emocje. Nie musisz mi objaśniać świata, bo czerpię informacje o przebiegu wojny z innych miejsc niż forum na mamusiek.
                            Putin na razie zbiera łomot od Ukrainy wspieranej przez Zachód, a jego ostatnią kartą przetargową jest strasznie atomem, tymczasem dymi się już nawet na Krymie, a nuków jak nie było tak nie ma i pewnie nie będzie - przykro mi, że nie będziesz mogła napisać "a nie mówiłam".
                            • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 21:46
                              Nie interesuje mnie co sadzisz norra. Dla mnie co przeczytalam swiadczy ze jestes infantylna. I nie tylko chodzi o to ze sie boisz bo...wszyscy sie boja tak naprawde.
                              Infantylne jest to ze nie mozesz zrozumiec ze kazdy ma prawo do swojej opinii bez wzgledu jak bardzo bledne ci sie to wydaje.

>przykro mi, że nie będziesz mogła napisać "a nie mówiłam".

Bardzo bardzo baaaardzo bym tego chciala abym sie mylila i szybko zapanowal pokoj. Musialabym byc rownie infantylna jak ty by traktowac sprawe jak " moja racja jest mojsza". Ja chce pokoju. Marze o nim.
                              Obawiam sie jednak, ze to wieloetapowa wojna ktora zaczela sie w 2014 i potrwa jeszcze wiele lat...etapami. A Ukraina nie raz zapłacze. Przypomnij sobie o mnie w momencie jak bedzie chaos i miliony beda z Uktainyy uciekać. Zegnam
                              • bistian Re: Desperacja putina 01.10.22, 22:02

> Bardzo bardzo baaaardzo bym tego chciala abym sie mylila i szybko zapanowal pok
                                > oj. Musialabym byc rownie infantylna jak ty by traktowac sprawe jak " moja racj
                                > a jest mojsza". Ja chce pokoju. Marze o nim.

Nie było dnia bez wojny od zakończenia II WŚ. Teraz też będą wojny, bo widać, że się bardzo kurczą zasoby.
                                Nie wiem, czy był jakiś miesiąc, gdy Rosja nas nie straszyła bombą atomową. To jest stały punkt programu.
                                Oni mają takie rakiety w silosach, mają na okrętach podwodnych. Gdyby te bombowce strategiczne nagle zniknęły, nic by się nie zmieniło.

> Obawiam sie jednak, ze to wieloetapowa wojna ktora zaczela sie w 2014 i potrwa
                                > jeszcze wiele lat...etapami. A Ukraina nie raz zapłacze. Przypomnij sobie o mn
                                > ie w momencie jak bedzie chaos i miliony beda z Uktainyy uciekać. Zegnam

Ukraina ma szansę zakończyć tę wojnę trwającą już 8 lat bez przerwy. Jasne, że szkoda tych wszystkich pokrzywdzonych i zmarłych ludzi, ale to jest ta cena zakończenia wojny i spokoju na Ukrainie, również spokoju w Europie.
                                • taniarada Re: Desperacja putina 01.10.22, 23:46
                                  bistian jedynie to się zakończy gdyby użył broni atomowej ale nie użyje bo to był by jego koniec.Na ten czas Ukraina wygrywa ,ale Putas ściąga rezerwistów .Zresztą co my biedne żuczki możemy .A możemy sobie pogadać od rana do wieczora i szpilki sobie wbijać to .Ważniejsze to nasze zdrowie ,zwłaszcza psychiczne .
                              • norra.a Re: Desperacja putina 01.10.22, 22:03

> Nie interesuje mnie co sadzisz norra. Dla mnie co przeczytalam swiadczy ze jest
                                > es infantylna. I nie tylko chodzi o to ze sie boisz bo...wszyscy sie boja tak n
                                > aprawde.
                                > I

Mnie też nie interesuje co sądzisz, mam nadzieję, że moje słowa przeczyta ktoś kto właśnie się boi - że w natłoku przerażających clickbaitowych nagłówków i straszenia zewsząd zagładą (tak jak to m.in. Ty robisz) potrzeba też głosu rozsądku, bo na razie jest całkiem sporo dobrych informacji, Ukraina odbija zajmowane tereny, w Rosji coraz gorsze nastroje społeczne, zachód zjednoczony jak nigdy. Musimy zachować spokój i dalej konsekwentnie wspierać Ukrainę - ona tego potrzebuje, a nie biadolenia na forach.
                                • taniarada Re: Desperacja putina 01.10.22, 23:35
                                  norra.a trochę niegrzecznie .To brak szacunku dla drugiej osoby co z nią piszesz .Tak z ciekawości to jak wspierasz Ukrainę ? Hej Ukraino trzymajcie się hej.Myślisz że czytają to forum ? Lub masz wpływ na coś lub historię .
                                  • norra.a Re: Desperacja putina 01.10.22, 23:44
                                    Między innymi wspieram emigrantów i wpłacam na zrzutki... chcesz linki?
              • nutella_fan Re: Desperacja putina 01.10.22, 08:28
                Obawiam się też tego, pytanie czy my będziemy jakoś affected tym... My - Polska.
                • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 18:30
                  Nikt tego nie wie i nie da ci pewnej odpowiedzi
          • taniarada Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:19
            bywalec.hoteli napisał:

> princess nie strasz
            Princess nie straszy .Jest po prostu bardziej realna od Putina .
      • nutella_fan Re: Desperacja putina 01.10.22, 08:22
        Światowa?
        • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:00
          Albo... Swiatowa ale na jakims dedykowanym terenie jak zaklasaja wojny zastepcze. Kie wie...
    • cegehana Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:06
      Tak, akt desperacji, wojna ma się ku końcowi, przegrany człowiek na czele zrujnowanego kraju i jeszcze Cyganie im czołgi kradną. Wygraliśmy, mozna się rozejść.
      • enia17 Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:09
        Rosja ma jesscze ogromne zasoby.
        Ludzi i sprzętu. Putin się nie cofnie
        • cegehana Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:12
          No coś ty, był przygotowany na dwa dni inwazji, jedzie na rezerwie. O raku nie wspomnę.
          • marzeka11 Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:15
            Może stawi się po tę nagrodę, zanim putina ktoś ubije lub trafi do Hagi?
            • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:17
              Ten dyplom jest piekny! Jakze to trafne
          • bywalec.hoteli Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:16
            a wy rzecznicy prasowi propagandy rosji? na łby się z pieskowem zamieniły?
            • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:19
              Bywalec.przeciez to co ona wkleila to zart.
              • bywalec.hoteli Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:24
                mówię do enii i cegehany
                • taniarada Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:28
                  bywalec.hoteli napisał:

> mówię do enii i cegehany
                  Mam wiele sympatii do ciebie ,ale zachowujesz się nieracjonalnie .Czasy onucowe już minęły .
            • g.r.uuu Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:20
              A Ty z kim, że nie zrozumiałeś?
            • angazetka Re: Desperacja putina 30.09.22, 23:57
              Yyy, obawianie się, że z tego może być wojna na cztery fajerki, to bycie rzecznikiem prasowym Rosji? Pogrzało cię?
              • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 00:08
                O to właśnie chodzi Putinowi. O zastraszenie.
                • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 07:55
                  >O to właśnie chodzi Putinowi. O zastraszenie.

Wiec lepiej być odklejonym od realu? Po cos ten psychopata robi mobilizacje. Czas sie ocknac, wojna siw jeszcze nie skonczyla. Ja tez bym chciała by byl koniec, a Putkowi ktos pomogl z ewakuacja na tamten swiat. Ale real jest inny i zaczyna sie dopiero etap drugi wojny.
                  • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 08:06
                    Jeśli chcesz zaatakować to nie opowiadasz o tym ofierze. To po pierwsze. Po drugie Putin ma za dużo do stracenia. Nie po to mieszka w pałacu żeby przeprowadzać się do bunkra. A po trzecie onuce nie mogą zniszczyć zachodu bo go potrzebują.
                    • cegehana Re: Desperacja putina 01.10.22, 08:50
                      Z perspektywy cywili mamy się czego bać. Jego kroki polityczne mają zastraszyć osoby decyzyjne. One siebie obronia, my nie mamy wpływu absolutnie na nic, a to na nas spadną wszystkie negatywne skutki tej międzynarodowej polityki. Mnie przynajmniej takie goloslowne uspokajania wcale nie poprawia nastroju. Trochę jakby dziecku które widzi ojca pijanego w rowie mówić ze tatuś jest zmęczony i spi.
                    • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:02
                      Tanebo ja bym chciala bys mial racje
                    • bywalec.hoteli Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:11
                      myśle tak jak tanebię.

jest jeszcze jedno : w grudniu bedzie stuletnia rocznica powstania związku sowieckiego, fiutin cała swoją prezydenturę dążył do jego odbudowy i chciał byc nowym stalinem.

Może w grudniu ogłosi nowy związek radziecki? rosja, Białoruś, Abchazja, Osetia Pd., tereny ukradzione Ukrainie i Naddniestrze?

a potem bedzie juz mógł się udać do krainy wiecznych lotów kosmicznych…
                      • marzeka11 Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:35
                        W sumie dobrze byłoby, gdyby poszło to w tym kierunku
                        • marzeka11 Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:38
                          Najgorsze z kolei, że tej ruskiej dziczy "argument" do ręki dał nasz Sikorski, co zostało wczoraj przez dzicz wykorzystane, a w rosji pójdzie narracja, że bronią się przed USA
                          • bistian Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:55
                            marzeka11 napisała:

> Najgorsze z kolei, że tej ruskiej dziczy "argument" do ręki dał nasz Sikorski,
                            > co zostało wczoraj przez dzicz wykorzystane, a w rosji pójdzie narracja, że bro
                            > nią się przed USA

Sikorski głupio zrobił, nawet, jeśli tak myślał, nie musiał tego pisać.
                            O ruskich jednak bym się nie bał, oni zawsze znajdą argument za każdą głupotą i barbarzyństwem, które zrobią. Nie to, to wykopią co innego, a ludzie w Rosji będą w to wierzyć, bo przecież o tym w telewizji powiedzieli.

Oni się motają, jak ranny niedźwiedź w klatce i próbują wszystkiego, ale mają słabe karty.
                            Pisałem przed rozkręceniem mobilizacji, że będą na szybko zapychać dziury na froncie brakującą piechotą w liczbie 50 tysięcy co najmniej, dla reszty będzie krótkie szkolenie, bo na normalne, nie mają sił, instruktorów i potrzebnego sprzętu. Oni nawet nie mają butów dla tych wszystkich nowych, czołgi stoją w magazynach, zakonserwowane i z wadami, amunicji brakuje, dlatego potrzebują oddechu, żeby się przygotować do wiosny, ale nikt im nie da urlopu od wojny.
                            Rozmawiałem z Ukraińcem, mówił, że w Rosji nawet przy mobilizacji jest olbrzymia korupcja. Masz pieniądze, to się wykupujesz i masz spokój, to też wpływa na jakość wojska. Uciekają ci, co mają fach w ręku i pieniądze, to też osłabi gospodarkę, w końcu to zrozumieli.
                            Jak się im odpuści, odżyją, więc nie wolno na to pozwolić
                            • marzeka11 Re: Desperacja putina 01.10.22, 10:04
                              Oczywiście, że się miotają, ale za ten idiotyczny wrzut na TT przez Sikorskiego, a potem tak wykorzystany przez rosję, powoduje, że rosja powie mu: Спасибо, Радек!
                            • bistian Re: Desperacja putina 01.10.22, 12:58
                              Mała aktualizacja. Wojska rosyjskie są w okrążeniu w miejscowości Łyman. Putin wysłał nowych mogilnych do odblokowania kotła. Myślę, że to jest pomysł Putina, nikt głupszych pomysłów nie ma.
                              Teraz będzie tak, że tam, gdzie się pojawi problem, będą wysyłani zmobilizowani pozyskani z łapanek, bez przeszkolenia i bez sprzętu. Szkolenia zaczekają na czasy po wojnie. W efekcie, będzie rzeź, co już przewidywałem na samym początku mobilizacji, w innym wątku.
                      • cegehana Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:46
                        Ale to jest nadal tylko myślenie. Też bym chciała i też mam nadzieję ale poza tym nic nie mogę ZROBIĆ. W optymistycznej narracji tych wcale nie ruskich onuc nigdy nie pojawia się scenariusz że Putin atakuje a my aktywnie go pokonujemy, bo jesteśmy silniejsi albo powiedzmy nasza polityka zagraniczna doprowadza do wycofania się Putina. Wszystko opiera się na czekaniu na JEGO ruch i maniu nadziei. Jak Jasio cię bije to udawaj że nie boli i poczekaj az mu sie znudzi - to nie jest pomoc.
                        • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 09:57
                          Jak to nic nie robimy? Właśnie rozpie...śmy jego armię rękami Ukrainy. Jeśli onuce zaczną z NATO to umrą w pół godziny. I pamiętaj o jeszcze jednym - wojny atomowej nie zaczyna się w ot tak. Atak atomowy to wierzchołek góry. Zanim się to zrobi trzeba wykonać wiele ruchów - zaatakować satelity wroga, zebrać dane pogodowe, rozlokować wojska, wyjść flotą na oceny (porty będą pierwszym celem) a przede wszystkim przewieźć głowice z magazynów na wyrzutnie. A ostatni komunikaty USA wskazują że onuce nie przygotowują się do użycia broni atomowej.
                          • cegehana Re: Desperacja putina 01.10.22, 10:03
                            Serio? Roz...smy armię? Znaczy się uchodźców można odesłać z powrotem i zając się odbudową gospodarki w strefie euro? I nie usłyszę już jak Zelenski błaga o broń? Po co komu broń wobec roz...nej armii w koncu.
                            • marzeka11 Re: Desperacja putina 01.10.22, 10:05
                              Niezły wpis:
                              "Kiedy jesteś producentem czarnych worków na śmieci a Rosja ogłasza mobilizację."
                              twitter.com/bytompogrzeby/status/1576120264030441473?s=20&t=RjZ9t96x137BwsnG5DgIAw
                              • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 10:22
                                Musi jeszcze je wyeksportować do Rosji.
                            • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 10:23
                              W sumie to tak. Nawet jakieś elitarne oddziały mające bronić Kremla.
                          • nie_ma_niebieskich Re: Desperacja putina 01.10.22, 18:49
                            A sprzęt działający na oba rodzaje rakiet - jądrowe i konwencjonalne? Tu śledzenie ruchów Rosji jest już trudniejsze.
                            A bombowce przeniesione do bazy Olenya, gdzie przechowuje się taktyczną i strategiczną broń jądrową?
                            To o niczym nie rozstrzyga, ale nie brzmi też zbyt różowo.
                            Po pierwsze, nikt nie wie, co będzie.
                            Po drugie, wcale nie jest powiedziane, że opinia publiczna zostałaby poinformowana o wszystkich działaniach. Choć w tej wojnie celowo wiele informacji od wywiadów trafia do mediów, to jednak nie wszystkie, a nikomu nie zależy na wywołaniu paniki, gdy fizycznie nie da się ochronić ludności przed skutkami ataku.
                            • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 22:33
                              nie_ma_niebieskich napisała:

> Po drugie, wcale nie jest powiedziane, że opinia publiczna zostałaby poinformow
                              > ana o wszystkich działaniach. Choć w tej wojnie celowo wiele informacji od wywi
                              > adów trafia do mediów, to jednak nie wszystkie, a nikomu nie zależy na wywołani
                              > u paniki, gdy fizycznie nie da się ochronić ludności przed skutkami ataku.

Nikomu poza Rosją...
                              • nie_ma_niebieskich Re: Desperacja putina 01.10.22, 23:12
                                Sugerujesz, że Rosja zakomunikuje coś w stylu: za tydzień w poniedziałek o 17 odpalimy atomówki? To by było przecież tak jak teraz z grubsza rzecz biorąc - jedni by panikowali, inni wypierali, a jeszcze inni mieli gdzieś.
                                • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 23:17
                                  Sugeruję że onuce machają szabelką a wy łykacie to jak tykę aż po pomidory...
              • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 01.10.22, 07:53
                >Yyy, obawianie się, że z tego może być wojna na cztery fajerki, to bycie rzecznikiem prasowym Rosji? Pogrzało cię?

No tu niestety jest taki trend na forum. Jest to temat tabu. A wszelakie obawy w tym kierunku= jesteś onuca. Zas do woli mozna pitolic o przegranej ruskich.
    • mama-ola Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:18
      Myślę, że on niekoniecznie ma elektrownie jądrowe dobrej jakości. Tam też mogły być nieprawidłowości, mówiąc eufemistycznie. Korupcja i sprzeniewierzanie państwowych pieniędzy jest u nich stylem działania na każdym szczeblu.
      • bywalec.hoteli Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:28
        elektrownie?
        • mama-ola Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:37
          Coś nie tak?
      • marzeka11 Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:30
        mama-ola napisała:

> Myślę, że on niekoniecznie ma elektrownie jądrowe dobrej jakości. Tam też mogły
        > być nieprawidłowości, mówiąc eufemistycznie. Korupcja i sprzeniewierzanie pańs
        > twowych pieniędzy jest u nich stylem działania na każdym szczeblu.

O, to to właśnie, jak oglądam na TT filmiki, zdjęcia z tej wojny- to uderza to właśnie, ruska bylejakość.
        • mama-ola Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:40
          Właśnie. Dość przypomnieć, jak było z remontem ich flagowego okrętu, tego, który miał być dumą, a Ukraińcy go zatopili. Do remontu zrobili przetarg, który wygrała firma krzak powstała chwilę wcześniej.
          • mysiaapysia Re: Desperacja putina 30.09.22, 22:05
            Zaraz stracą masę sprzętu i ludzi, bo nie wycofali się z Łymańska. Znaczy wojsko chciało się wycofać, ale mieli zakaz od wiadomo kogo.
    • taniarada Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:24
      Gdyby nie Ukraina nie powstrzymała Rosji w którym Polska pierwsza brała udział .To Putin poszedł dalej .
    • magda.z.bagien Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:30
      Anektował obwody, których nawet nie kontroluje, spada mu poparcie, ogłosił powszechną mobilizację. Miota się jak szatan. Mam nadzieję, że ktoś go odstrzeli zanim użyje broni nuklearnej. Nie wygląda to dobrze.
      • taniarada Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:36
        A kto jak sami Rosjanie nie potrafią zrobić porządku .Żadnej rewolucji niet .To se Putin rządzi .
    • pupu111 Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:46
      Ja sobie oglądam w celach rozrywkowych na YT audycje k. Jackowskiego, tego jasnowidza, i lata temu przepowiedział -w audycji o nazwie "Co będzie jak ten dziwny czas przeminie" kompletnie nie rozumiejac o co może chodzić: "Coś sie stanie, jak jeden mąz stanu zerwie nagle stosunki dyplomatyczne z wieloma krajami lub one z nim zerwą. To będzie furia. Rosja cofnięta pod Syberię.- ale to wygląda jakby się coś stało wcześniej. Po tym wszystkim wiele osób w Europie będzie marzyć, żeby wyemigrowac do Afryki. i tam gdzie Azja, Ameryka- normalniej. Potem w innej audycji sprecyzował, ze miała wrażenie, ze z tym cofnięciem Rosji to było jakby oni sami to wybierali, czyli jakby istniało jakieś skażenie?. Straszna przepowiednia, a na dodatek zaczyna byc zrozumiała.
      • princesswhitewolf Re: Desperacja putina 30.09.22, 21:58
        Jeszcze dopisz ze powiedział ze ludzie z Polski beds uciekac do Bulgarii i Rumunii...a forumki cie przegnaja tam szybciej 🤣
        • pupu111 Re: Desperacja putina 30.09.22, 22:04
          Tak, wiem, mówił tez nawet ze ma wrażenie ze Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Oglądam to jak piszę, w celach rozrywkowych. ale jedno zauwazyłam, ze jemu najlepiej wychodza te przepowiednie których nie rozumie, a jak mówi, ze ma wrazenia czy poczucia, to chyba wymyskla to trochę na siłę. .
          • marzeka11 Re: Desperacja putina 30.09.22, 22:07
            Na razie prawda jest jedna- na Ukrainie w czasie tej napaści dziczy, dobry rusek, to martwy rusek, nie zabije już nikogo, nie zgwałci, nie zabierze pralki czy czegokolwiek
            twitter.com/worldonalert/status/1575939283483258882?s=20&t=L0PIJJV43JlskYQtf5eRRQ
        • taniarada Re: Desperacja putina 01.10.22, 10:32
          Ja bym się tak tym forum bardzo nie przejmował .Są inne sprawy ,inflacja ceny z kosmosu i co roku starsi .Zycie formułowe nic nie jest warte .Szkoda zachodu 😉
      • panna.nasturcja Re: Desperacja putina 30.09.22, 23:48
        Niby XXI wiek a jednak średniowiecze…
    • asfiksja Re: Desperacja putina 30.09.22, 22:20
      Do wiadomości o aneksji podchodzę neutralnie. A im więcej Putin paple o atomie tym lepiej, krowa, która dużo ryczy mało mleka daje.
    • asia_i_p Re: Desperacja putina 01.10.22, 08:52
      No ja się tak zastanawiałam, czy specjalnie tak czekał, aż mu Ukraińcy zaczną odbijać te tereny, czy tak mu przypadkiem się zbiegło.
    • tanebo001 Re: Desperacja putina 01.10.22, 14:16
      Tymczasem w "armii" rosyjskiej youtu.be/4O6fcbpV0Xw?t=380

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka